Akbank Chip Para Kazanma: 1000TL Kazanın

Ülkemizin önde gelen bankalarından biri olan Akbank, “Akbank Davet Et Kazan” kampanyası ile üye olmayan insanları Akbank’a üye yapmanız karşılığında Akbank 250 TL chip para kazanma fırsatı sunuyor. Akbank chip para kazanmak istiyorsanız yazımı da bunu nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlattık. Arkadaşlarınızı Akbank’a davet ederek para kazanmak ve bu parayı nasıl nakit paraya çevirebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız yazımızda ki adımları yapmanız yeterli olacaktır.

Akbank Davet Et Kazan Nasıl Yapılır?

Akbank chip para kazanmak istiyorsanız öncelikle Akbank Mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Ardından Akbank’a üye değilseniz öncelikle kendinizin üye olması gerekiyor.

akbank chip para kazanma

Akbank Mobil uygulamasını indirdikten sonra karşınıza yukarıda ki gibi bir ekran gelecektir. Üye olmak için “Akbanklı olmak istiyorum” seçeneğine basmanız gerekiyor. Üye olabilmek için kimliğinizin yanında olması gerekiyor çünkü sizinle görüntülü görüşme gerçekleştirecekler.

akbank chip para kazanma

Görüntülü görüşmeden önce karşınıza yukarıda ki gibi bir form çıkacaktır. Bu formda gerekli bilgileri doldurmanız gerekiyor. Akbank chip para kazanmak için en önemli noktaya geldik. Arkadaşlarınız üye olurken sizin verdiğiniz davet kodunu “Davet Kodu” yazan yere girmeleri gerekmektedir. Arkadaşınız siniz davet kodunuz ile üye olursa 250 TL değerinde chip para kazanacaksınız. Ancak kendi davet kodunuzu oluşturmak için öncelikle Akbank’a üye olmanız gerekmektedir. Üye olurken davet kısmına benim davet kodumu girebilirsiniz. Davet Kodum: 1000315529 kodu üye olurken Davet kodu kısmına yapıştırmanız yeterli olacaktır. Formu doldurduktan sonra sizinle görüntülü görüşme gerçekleştirecekler bu görüşme sonun da üyelik işleminiz tamamlanmış olacak ve artık kendi davet kodunuzu oluşturup Akbank chip para kazanmaya başlayabilirsiniz. Görüntülü konuşma sırasında kredi kartı falan açmanız gerekmiyor Vadesiz Hesap açmanız yeterli olacaktır bunun yanı sıra görüşme sırasında sizden kimliğinizi göstermeniz gibi şeyler isteyeceklerdir bu nedenle kimliğiniz yanınız da bulunmalı.

Üyelik işlemini tamamladığınıza göre artık kendi davet kodunuzu oluşturabilirsiniz. Üye olduktan sonra uygulamanın ana ekranı karşınıza gelecektir.

akbank davet et kazan

Bu ekran öncelikle “Keşfet” e basın ardından “Kampanyalar” kısmına girmeniz gerekiyor. Kampanyalar kısmında “Akbank Davet Et Kazan” kampanyasına tıklayınca Davet Kodunuz karşınıza çıkacaktır. Bu kodu daha önce belirtiğimiz arkadaşınız üye olduğu sırada kullanmalıdır. Sizde arkadaşlarınızı bu kod aracılığı ile Akbank’a üye yaparsanız Akbank 250 TL chip para kazanabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşlarda aynı şekilde üye olduktan sonra kendi davet kodlarını oluşturarak Akban chip para kazanmaya başlayabilirler. Bu yöntem ile en fazla 4 arkadaşınızı davet edebilir toplamda 1000 TL kazanabilirsiniz.  Akbank Davet Et Kazan kampanyasını 30.06.2022 tarihinde son bulacaktır. Son olarak üyelik işlemlerini mesai saatleri içinde yapmanız gerekmektedir.

Akbank Chip Para Nasıl Kullanılır?

Akbank Davet Et Kazan kampanyası ile kazandığınız chip paraları doğrudan nakit olarak çekemezsiniz fakat HepsiBurada, ŞOK, Migros ve daha birçok yerde kullanabilirsiniz.

Sonuç

Siz de sadece çevrenizde arkadaşlarınızı Akbank’a davet ederek toplamda 1.000 TL kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken her şeyi adım adım anlattık. Akbank chip para kazanmak istiyorsanız yazımızda ki adımları yapmanız yeterli olacaktır.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir