Tango Live ile Para Kazanma

Tango Live, 2009 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde ortaya çıkmış bir uygulamadır. Para kazandıran sosyal medya uygulamalarının içerisinde en iyilerinden biri olan Tango Live gün geçtikçe popülaritesini artırıyor. Bigo ve TikTok gibi canlı yayın açılabilen sosyal medya uygulaması, kullanıcıların diğer kullanıcılarla iletişim kurmasını sağlıyor. Yayınlarda insanlar birbiriyle sohbet edip boş vakitlerini değerlendirebiliyorlar.

Tango’dan Nasıl Para Kazanılır?

Tango Live’da para kazanmanın iki yolu var. Birincisi canlı yayınlarda kendinizi sevdirdikten sonra diğer kullanıcıların hediye atması. Diğer bir yöntem ise ünlü giyim markaları, zayıflama ilaçları, aksesuar satan küçük işletmelerden sponsorluk alıp ürün tanıtmak. İlk önce yayınlarla popülaritenizi artırıp bağış yöntemiyle para kazanabilirsiniz. İzleyici kitleniz oturduktan sonra her geçen gün artmaya devam edecek. İzleyici kitleniz arttıkça da sponsorluk anlaşması yapabilecek duruma geleceksiniz.

Dilediğiniz zaman yayın açmanızı sağlayan bu platform için yapmanız gereken tek şey Tango Live uygulamasında hesap açmaktır. Hesap açılışında numaranızı ve e-postanız onaylandıktan sonra canlı yayın açma imkanına erişiyorsunuz. Uygulama içerisinde 2 çeşit yayın yapma imkanı vardır. Normal yayınlara girebilmek için belirli bir hediye sistemi bulunmamaktadır. Diğer bir yandan premium yayınlara girebilmek için belirlenen hediyeyi göndermek gerekmektedir.

Tango Live ile Para Kazanmak

Tango Live uygulamasını telefonumuza indirme işleminden sonra ilk olarak hesap açmanız gerekmektedir. Profilinizi doğru ve eksiksiz şekilde girdikten sonra telefon numaranıza ve e-postanıza onay kodu gelecektir. Doğru giriş yaptığınız kod ile hesabınıza giriş yapmış olacaksınız. Karşımıza çıkan ilk sayfada yayın açmış olan yayıncıları göreceksiniz. Genellikle kendi profil resimlerini kullanan yayıncılar bulunmaktadır.

Sık sık yayın açmaya başladıkça sohbetiniz ve yaptığınız performanslarla izleyici kazanabilirsiniz. Ne yapmanız gerektiğini bilmiyor ve nasıl izleyici kazanabilirim diyorsanız haftanın birincilerine takip edebilirsiniz. Bu yayıncıları takip ederek sizde kendinizce bir fikir oluşturmuş olacaksınız. Yayın açmaya başladığınız 2. Hafta farklı saat aralıklarıyla yayın açmaya çalışın. Bu saatlerde izlenme sayınızı not alın. Böylelikle en çok hangi saatler arasında izlenme daha fazla olduğunu görmüş olacaksınız. Bu sayede günün en çok izlenme alan saatlerde yapacağınız yayını planlamış olur, plan ve programlı çalışırsanız daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Tango Live Para Kazanma Seçenekleri

Bu platformda para kazanabilmeniz için iki yönteminiz vardır . İlk yöntemimiz yapılan canlı yayınlar ve izleyiciler sayesinde olmaktadır. Canlı yayında sizi izleyen ve takip eden kişiler tarafından hediyeler almak sizlere ekstra kazanç sağlar. İkinci yöntemimiz ise sponsorlu yayınlardır. Bir marka veya bireysel reklam vermek isteyen kişilerle anlaşarak canlı yayın yapabilirsiniz. Böylece anlaşma yaptığınız marka ve kişiden gelir sağlayabileceksiniz. Buna ek olarak satış amaçlı ürün tanıtımı yaparak kazanç elde etmiş olursunuz.

Tango Live ile Para Kazanma

Tango Hediye Fiyatları

Bu uygulamada izleyiciler yayıncılara hediye olarak jeton atmaktadır. Daha fazla jeton kazanmak istiyorsanız sıkça yayın açmalı ve izleyici kitleniz her geçen gün daha da arttırmalısınız. Tango Live uygulamasından izleyicilerin yayıncılara gönderdikleri hediyelerin fiyatları ise şu şekildedir;

 • Tango Live 12 Jeton 17,96 TL
 • Tango Live 600 Jeton 89,78 TL
 • Tango Live 1.200 Jeton 179,55 TL
 • Tango Live 2.600 Jeton 359,10 TL
 • Tango Live 6.500 Jeton 897,75 TL

Bu hediyeler Tango Live uygulamasından yüklenmektedir. Bağışlarınızı biriktirip para çekme talimatı oluşturduğunuzda 3 gün içerisinde banka hesabınıza para yatmış olacaktır.

Tango Live Elmas Hesaplama

Bu uygulamada açtığınız yayınlar doğrultusunda elmas ve jeton biriktirebilirsiniz. Hesabınızda ki elmasları biriktirerek Payoneer üzerinden ödeme alırsınız. Hesaptaki elmasların fiyatları ise şu şekildedir;

 • 1 Tango Elmas 0.09 TL
 • 200 Tango Elmas 18 TL
 • 1000 Tango Elmas 90 TL
 • 5000 Tango Elmas 450 TL
 • 10.000 Tango Elmas 900 TL
 • 15.000 Tango Elmas 1.350 TL

olarak belirtilmiştir.

tango live elmas hesaplama

Tango Ne Kadar Kazandırıyor?

Uygulamanın para kazandırdığını öğrenen birçok kişi Tango yayıncıları ne kadar kazanıyor? bu sorunun cevabını merak ediyor. Öncellikle yayıncının ne kadar kazandığı kitlesinin büyüklüğüne bağlıdır. Sizi takip eden izleyiciler size ne kadar çok hediye gönderirse kazancınız o kadar artacaktır. 5000 Tango Elmasın 450 TL ettiğini hesaplarsak ayda 50.000 elmas kazanan bir yayıncının aylık kazancı 4500 TL olacaktır.

Ayrıca Tango Live yayıncıları elmaslar ve hediyeler dışında sponsorluk ve reklam anlaşmaları ile ek kazançlar elde etmektedir.

Tango Para Çekme

Tango Live platformunda ki her yayıncıya 5 K için 25 dolar ödenir. Bunlar hesabınızda elmas olarak gözükmektedir. Hesabınızda bulunan her 200 elmasın karşılığı 1 dolar olmak üzere ücret alırsınız. Uygulamanın en iyi özelliklerden biri ise diğer sistemlerde olduğu gibi saat sınırı bulunmamaktır. Elde ettiğiniz kazançta günlük olarak minimum 50 dolar maksimum 2000 dolar çekebilmek mümkündür. Kazandığınız ücreti Payoneer üzerinden hesap açıp alabiliyorsunuz. Ödemeniz 1 veya 3 gün içerisinde hesabınıza geçmiş olur.

Tango Live Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tango 1 Elmas Ne Kadar?

 • Tango 1 elmas 0,005 cent yani şu anki Dolar kuru ile 0,09 TL’dir.

Tango 5000 Elmas Kaç TL?

 • Tango 5000 elmas 450 TL’dir.

Tango 1 Milyon Elmas Kaç TL?

 • Tango 1 Milyon elmas 90 bin TL’dir.

Tango Gül Kaç TL?

 • Tango gül 20.99 TL’dir.

Tango Abonelik Ücreti Ne Kadar?

 • Tango abonelik ücreti haftalık 7.99 TL, aylık 23.99 TL, 3 aylık 57.99 TL, 6 aylık ise 87.99 TL’dir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir