Adım Para Nedir? Adım Para ile Para Kazanma

Son zamanlarda birçoğumuz sosyal medya ve kişiler sayesinde bu uygulamanın ismini sürekli duymaktayız.  Adım Para insanlara attıkları adım başına onlara ücret ödeyen bir uygulamadır. Birçok insan bu uygulama ile nasıl para kazanacağınız merak etmektedir. Aslında bu oldukça basittir. Bu uygulamadan para kazanmak için öncelikle yapmanız gereken Adım Para uygulamasını mobil cihazınıza yüklemektir ardından uygulamaya kayıt olarak attığınız adım başına para kazanabilirsiniz. Eğer bu uygulamada günlük kazandığınız para miktarınızı arttırmak istiyorsanız günlük yaşamınızda attığınız adım sayısına göre para kazandığınız için gündelik hayatta attığınız adım sayısınız arttırmaya çalışın. Bu yazımızda sizler için Adım Para nedir? Adım Para uygulaması nasıl para kazanılır? Sorularını cevapladık keyifli okumalar.

Adım Para Nedir?

Adım Para milyonlarca indirme ile son zamanların en popüler para kazandırma uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu uygulamada ismindeki gibi attığınız adım başına para kazanırsınız.  Birçok insan bu uygulamayı kullanarak ek gelir elde etmektedir. Bunun sebebi ise insanlar herhangi bir çaba içerisine girmeden sadece günlük hayattaki işlerini yaparken attığı adımlar için para kazanmasıdır. Bu uygulamadan para kazanmak istiyorsanız biran önce uygulamayı mobil cihazınıza indirerek kayıt olmanız gerekmektedir.

Adım Para Nasıl İndirilir?

Adım para uygulamasını kullanmak isteyenlerin aklına gelen ilk soru adım para uygulamasının nasıl indirileceğidir. Adım para uygulamasını bu şekilde indirebilirsiniz:

 • İlk önce yapmanız gereken İOS kullanıyorsanız AppStore, Android kullanıyorsanız Google Play Store giriş yapınız.
 • Giriş yaptıktan sonra arama kutusuna Adım Para yazın ve arattırın.
 • Daha sonra karşınıza çıkan Adım Para uygulamasını yükleyiniz.

  Adım Para Nedir? Adım Para ile Para Kazanma

Adım Para Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır?

Adım Para uygulamasından para kazanmak istiyorsanız öncelikle App Store veya Google Play Store ile bu uygulamayı mobil cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yaparak Google hesabınız veya Facebook hesabınız ile kayıt olunuz. Kayıt işlemlerini yaptıktan sonra attığınız adım başına puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Birçoğumuz attığımız adımlar otomatik mi paraya dönüşüyor yoksa yapmamız gereken bir şey var mı diye merak etmektedir. Bu soruların cevabı şu şekildedir attığınız adımları sizler dönüştürmek zorundasınız aksi takdirde o gün attığınız adımlar bir sonraki gün sıfırlanmaktadır. Attığınız adımları dönüştürmek için ana sayfaya giriş yaparak oradaki dönüştür butonuna tıklayınız daha sonra isteğe bağlı olarak video izleyerek kazanacağınız parayı arttırabilirsiniz veya direk attığınız adımları dönüştürebilirsiniz. Kazandığınız bu puanları AppStore kuponu, Trendyol indirim kuponu, market indirim kuponları veya farklı firmalara ait indirim kuponları kazanırsınız. Adım Para ile attığınız adım haricinde farklı şekillerde para kazanabilirsiniz.

Adım Para Arkadaşlarını Davet Etme

Adım Para uygulaması sizlere farklı yollardan para kazanma imkân sunmaktadır. Bunlardan birisi ise davet ettiğiniz arkadaş başına puan kazanmadır.  Arkadaşlarınız sizin referans kodunuz ile katıldığı zaman uygulama hem size hem de arkadaşınıza 1000 adıma denk puan verir.

Davet ederek puan kazanmak için yapmanız gereken;

 • Ana ekranda hediyeler sekmesine tıklayınız
 • Hediyeler kısmında bulunan davet et sekmesine tıklayınız
 • Daha sonra çıkan ekranda paylaş butonu veya size verilen davet kodu ile arkadaşlarınızı uygulamaya davet ediniz

  Adım Para Nedir? Adım Para ile Para Kazanma

Adım Para Video İzleyerek Para Kazanma

Bu uygulama kullanıcılara daha fazla para kazandırmak için birden fazla bonus seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan biri video izleyerek puan kazanmaktır. Videolar aşamasına göre sizlere daha fazla para kazandırabilir. İlk aşamada 3000 adım ikinci aşama 5000 ve son aşama ise sizlere 10000 adıma denk ödül kazandırmaktadır. Eğer sizde video izleyerek bu uygulamadan para kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler aşağıdakiler gibidir.

 • Ana ekranda hediye kısmına tıklayınız
 • Hediyeler sekmesinde alt kısımda bulunan izle kazan butonuna tıklayarak çıkan reklamları izleyerek puan kazanabilirsiniz.
 • İlk aşamada 3000 adıma denk adım para kazanırsınız bunu kazanmak için yapmanız gereken 3 adet video izlemektir.
 • İkinci aşamada 5000 adıma denk adım para kazanırsınız fakat bu aşamaya geçiş yapmak için bir önceki aşa olan 3000 adımı geçmeniz gerekmektedir. Eğer ilk aşamayı geçtiyseniz bu aşamada yine 3 adet videoyu izleyerek ödülü kazanabilirsiniz.
 • Üçünü ve son aşama bu aşamada birinci ve ikinci aşamayı geçtiyseniz videoları izleme hakkına sahip olursunuz. Son aşamada verilen 3 videoyu izledikten sonra 10000 adıma denk adım para kazanırsınız.Adım Para Nedir? Adım Para ile Para Kazanma

Adım Para İle Ayda Ne Kadar Para Kazanılır?

Birçok insan adım para uygulaması ile eksiklerini tamamlamaktadır veya kazandıkları puanlar ile market indirimi alarak harcamalarında tasarruf yapmaktadır. Sizlerde bu şekilde eksikliğini hissettiğiniz eşyaları alabilirsiniz veya market kuponları ile paranızın bir kısmını cebinizde tutabilirsiniz. Peki asıl soru adım para ile ayda ne kadar para kazanabiliriz. Bu tamamen sizlere bağlı bir konu eğer günlük hayatınızda sürekli aktif ve yürümeyi seviyorsanız bonuslarla birlikte ortalama günde 7-8 adım para kazanabilirsiniz. Bu ayda ortalama 200-250 adım para yapmaktadır.  Tabii ki de bu sizlere bağlı gündelik hayatınızda eğer çok yürümeyi sevmiyorsanız günde ortalama 2 veya 3 adım para kazanabilirsiniz. Yani ayda ortalama 60 ila 90 arası adım para kazanırsınız.

Adım Para Uygulaması Ürün Fiyatları

Adım Para Nedir? Adım Para ile Para Kazanma

Letoon ayakkabılarda geçerli 30 TL indirim: 18 Adımpara

Sinbo Elektirikli Inox Paslanmaz Çelik Çay Makinesi: 385 Adımpara

App Store& iTunes 25 TL indirim: 40 Adımpara

Trendyol’da geçerli 50 TL indirim: 73 Adımpara

Pubg Mobile 325 UC kodu: 223 Adımpara

Vakumlu Çelik Termos 400ML: 195 Adımpara

Philips Taşınabilir Sarj Aleti: 315 Adımpara

Xiaomi Mi Band 5: 475 Adımpara

Steam 50 TL cüzdan kodu: 129 Adımpara

Xiaomi Mi Bluetooth Kulaklık: 375 Adımpara

Medisana Hassas Ağırlık Sensörlü Dijital Cam Baskül: 197 Adımpara

Adım Para Uygulaması Güvenilir mi?

Adım Para platformuna katılmak isteyen çoğu kullanıcı bu uygulamanın güvenilir olduğunu merak etmektedir. Yaptığımız incelemeler sonucunda Adım Para uygulaması çoğu kullanıcılar tarafında iyi yorumlar almış bir platform olduğu kanısına varmış bulunmaktayız. Birçok kişi bu uygulamada kazandığı paralar ile uygulama içerisindeki ürünleri satın aldıklarını ve ürünlerin sorunsuz bir şekilde kendilerine ulaştığını yazmıştır. Sizlerde bu uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Adım Para Hilesi

Adım Para, attığınız adım başına sizlere uygulama parası veren bir platformdur. Vermiş olduğu uygulama parası ile uygulama içerisindeki mağaza kısmından paranızın yettiği ürünleri alma imkanını vermektedir. Adım Para uygulamasını kullanmak isteyen bazı kullanıcılar sonuca hızlı yoldan ulaşmak istemektedirler. Bundan dolayıda Google’da sıkça Adım Para hilesi var mı diye aratmaktadırlar. Yapmış olduğumuz incelemeler sonucu Adım Para uygulaması için herhangi bir hile eklentisi bulunmamaktadır. Etik olması açısından bu tür yolları kesinlikle önermemekteyiz.

Sonuç

Sonuç olarak internetten para kazanma yöntemlerinden biride Adım Para uygulamasıdır. Adım Para uygulamasını kullanıp gerekli talimatları yerine getirerek sizlerde bu uygulamadan para kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz paralarla uygulama içindeki ürünleri satın alabilirsiniz. Eğer sizlerde Adım Para uygulamasından para kazanmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden uygulamayı indirerek ve kayıt olarak para kazanabilirsiniz.

Bu yazımızda Adım Para nedir? Adım Para İle Nasıl Para Kazanılır? Adım Para Nasıl İndirilir? Adım Para Uygulaması İle Ayda Ne Kadar Para Kazanılır? Adım Para Hilesi Var mı? Vb. gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Sizler de uygulama hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir