Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

Evden oturarak para kazanmak mı istiyorsunuz bu hayalinizi gerçekleştirecek seçeneklerden birisi ise anket doldurmak. Evet yanlış duymadınız günümüz de anket doldurarak para kazanabilirsiniz ve bunu yapabileceğiniz birçok site mevcut. Bu içeriğimiz de sizlere anket doldurarak nasıl para kazanabileceğinizden, anket doldurarak para kazanmak için hangi siteleri kullanabileceğinizden ve anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız sizin için önemli tavsiyelere yer verdik keyifli okumalar.

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten kolayca para kazanmanın bir yolu ise anket doldurmaktır. Peki anket doldurarak nasıl para kazanırsınız; bu olay sandığınızdan çok daha basit yapmanız gereken tek şey size verilen anketi doldurup tamamlamak olacaktır. Anket doldurarak para kazanmak size bu olanağı sağlayan web sitelerinden birine kayıt olmalısınız. Kayıt olduğunuz site sizin mail adresinize düzenli olarak anketler gönderecektir. Para kazanmak için mail adresinize gelen anketleri doldurmanız yeterli olacaktır. İçeriğimizin devamında önerdiğimiz anket doldurma sitelerinden sizin için en uygun olanları seçip hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

anket doldurarak nasıl para kazanılır

Anket Doldurarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Anket doldurarak bir ay da ne kadar para kazanabilirsiniz. Öncelikle anket doldurarak para kazanmamıza olanak sağlayan web sitelerinin çoğunluğu yabancı uluslararası sitelerdir. Bu nedenle ödemeleriniz Dolar veya Euro üzerinden olacaktır. İnternetten anket doldurarak ay da ortalama olarak 100 dolar ve 1000 dolar arasında para kazanabilirsiniz. Ülkemizde artan döviz kurunu göz önünde bulundurursak çok iyi gelirler elde edebiliriz. Anket doldurarak kazandığınız para miktarını belirleyen en önemli etken doldurduğunuz anket sayısıdır. Kısacası ne kadar çok anket doldurursanız o kadar çok para kazanırsınız.

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

Sizler için anket doldurarak para kazanma sitelerinden en güvenilir ve en fazla parayı kazanabileceklerinizi araştırdık. Artan dolar kurunuda göz önüne alarak çoğunluk ile yabancı siteler yani dolar ile ödeme alacağınız siteleri önerdik. Siteler yabancı olduğundan dolayı sorularda İngilizce olacaktır azami derece İngilizce bilmeniz sizin için büyük avantaj sağlayabilir. Fakat İngilizce bilmiyorsanız endişelenmenize gerek yok sorular basit ve sade bir İngilizce ile soruyor Google Translate kullanarak kolaylıkla çevirebilirsiniz. En iyi anket doldurarak para kazanma siteleri;

InboxDollars

Anket doldurarak para kazanmanın hızlı ve kolay yolunu sunan web sitesidir. Uygulamaya kaydolarak 5 Dolarlık hoş geldin bonusu alırsınız. Anket başına 50 cent ile 5 dolar arasında yani 5 lira ile 50 lira arasında ödül kazanırsınız. Anketleri doldurma süresi ortalama 2 dakika ile 20 dakika arasındadır. InboxDollars sitesinin minumum ödeme eşiği 30$’dır. Ödemeleri PayPal ve çeşitli hediye çekleri ile alabilirsiniz.

Swagbucks

swagbucks

Swagbuck anket doldurarak para kazanma siteleri arasında en popülerlerinden biridir. Anketleri doldurdukça, nakit veya hediye kartları için kullanılabileceğiniz Swagbuck puanları kazanabilirsiniz. Swagbuck anket doldurmak dışında, reklam izleyerek veya oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz

Swagbuck ile anket başına 40 sent ile 2 dolar arasında kazanabilirsiniz. Siteye kaydolduğunuz da 5 dolarlık hoşgeldin bonusu alıyorsunuz. Minumum ödeme eşiği 3 dolar olan web sitesinde boş vakitleriniz de anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, anket başına 50 ABD Dolarına kadar kazanabileceğiniz bazı nadir fırsatlarda karşınıza çıkabilir.

PrizeRebel

PrizeRebel anket doldurarak, reklam izleyerek veye siteyi arkadaşlarınıza önererek para kazanabileceğiniz bir web sitesidir. PrizeRebel sitesi 2007’den bu yana üyelerine toplam 22 milyon dolar ödeme yaptı. Ödemeler PayPal parası ya da hediye kartı üzerinden olur. Bu hediye kartlarını Amazon gibi sitelerde kullanabilirsiniz. Minimum ödeme eşiği 2 dolardır.

Branded Surveys

Anket doldurarak para kazananlar arasında popüler olan bir sitedir. Facebook üzerinden kaydolup giriş yapabilirsiniz. Bir profil oluşturmalısınız, profil oluştururken ne kadar çok kişisel bilgi verirseniz. Sitenin size sunduğu anketler yaşam tarzınıza o kadar yakın olacaktır. Anket başına 50 puan ile 500 puan arasında vermektedir. Branded Surveys sitesinde 100 puan 1 dolara denk gelmektedir. Minimum ödeme eşiği 5 dolardır. Ödemeleri nakit veya hediye kartı şeklinde alabilirsiniz.

LifePoints

MySurvey ve GlobalTestMarket sitelerinin ortak projesidir. Anket başına ortalama 1 euro ödenmektedir. Anketleri ortalama 10 dakika civarında doldurabilirsiniz. Minumum ödeme eşiği 5 eurodur. Ödemeleri PayPal üzerinden veya Amazon kuponları olarak alabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız LifePoints kesinlikle iyi bir seçenek olacaktır.

Pinecone Research

Pinecone Research, alanın da en popüler online anket doldurarak para kazanma sitelerinden biridir.

Anket başına ortalama 3 Dolar öder ve anketlerin tamamlanma süresi ortalama 10-15 dakika aralığında sürer. Fakat, Pinecone Research’ ün kötü yanı doldurabileceğiniz anket sayısı azdır. Aydan yalnızca birkaç anket doldurma fırsatı elde edersiniz. Size aylık olarak ön yeterlilik soruları gönderir bu soruların cevaplarına göre ilgi alanınıza göre size anket gönderir.

Curious Cat

Ücretsiz ve popüler bir anket doldurma uygulamasıdır. Google Play Store veya App Store üzerinden indirebilirsiniz. Anketleri kısa ve eğlencelidir. Minumum ödeme eşiği yalnızca 1 euro olan uygulamada boş zamanlarınız da anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Ödemlerinizi PayPal üzerinden alabilirsiniz.

MyPoints

Anketleri para karşılığında cevaplama fırsatı sunan bir web sitesi. Anket doldurdukça puanlar kazanacaksınız ve bu puanları nakit paraya veya hediye kartına çevirebilirsiniz. Siteye kaydolduğunuz da 10 dolarlık hoş geldin bonusu alırsınız. Minumum ödeme eşiği 30 dolardır.

Survey Junkie

Fikrinizi belirtiğiniz için para alma fikri hoşunuza gittiyse, Surey Junkie uygulamasına mutlaka göz atmalısınız.

Uygulamaya kaydolun ve bir profil oluşturun, böylece Survey Junkie sizi yaşam tarzınıza en uygun anketlerle eşleştirebilir. Para kazanmak için boş zamanınızda anketleri tamamlamanız yeterlidir.

Ödemeler Target veya Amazon gibi popüler mağazalarda kullanabileceğiniz hediye kartları şeklinde veya PayPal üzerinden nakit olarak alabilirsiniz.

anket doldurarak para kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanma Hakkında Tavsiyeler

Sizler de anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız. Kazançlarınızı arttıracak birkaç önerimiz var;

Anket doldurarak para kazanma sitelerinde genellikle dolduracağınız anket sayısı sınırlıdır. Bu nedenle size verebileceğimiz en iyi tavsiye yalnızca bir siteye bağlı kalmamanız olacaktır. Birden fazla ya siteye kaydolarak her sitenin size verdiği anketleri boş vakitleriniz de doldurarak kazandığınız para miktarını artırabilirsiniz.

Anketler çoğunlukla size mail yolu ile gelecek kendi rutin mailleriniz ile karışmasını önlemek için bu iş için özel bir mail adresi kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda size verilen anketlerin kontrol etmenin hızlı bir yoludur.

Sonuç

Sadece fikirlerinizi belirttiğiniz için para kazanma fikri sizin de hoşunuza gittiyse yazımızda bunu nasıl ve nerede yapacağınız hakkında her şeyi öğrendiğiniz artık sizin de anket doldurarak para kazanmaya başlamak için önünüz de hiçbir bir engel yok. Anket doldurarak kazandığınız para tek başına geçinmenizi sağlamaz fakat her boş anınızda eviniz, iş yeriniz farketmeksizin anket doldurarak evinizin geçinmesine yardımcı olmak için ek gelir kazanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir