Kwai Nedir? Kwai Para Kazanma

Çin kökenli olan popüler sosyal medya platformu olan Kwai para kazanma fırsatı veriyor, platforma daha fazla kullanıcı kazandırmak için bazı görevleri yerine getiren kullanıcılara para kazandıran bir kampanya başlattı. Adı ”Kwai Altın” olan bu kampanya ile yüzbinlerce kişi para kazanmaktadır.

Peki Kwai Altın nedir? Kwai görevleri gerçekleştiren her kullanıcıya daha sonra nakit para ile değiştirebileceği kampanyanın da adı olan Kwai Golds ile ödüllendirir. Nakit paraya çevirdiğiniz bu Kwai Goldsları dilediğiniz zaman banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Siz de Kwai para kazanmak istiyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Kwai Nedir?

Kwai, kısa videolar paylaşabileceğiniz ve insanların paylaştığı videoları izleyebileceğiniz bir sosyal medya platformudur. Çinli şirket Kuaishou tarafından geliştirilmiştir. TikTok’a rakip olarak çıkan uygulama TikTok’a işleyiş olarak da benzemektedir. Videoları hızlıca editleyerek ve insanlarla paylaşarak takipçi sayınızı arttırabilir veya başka insanları takip edebilirsiniz. Kwai uygulamasını Android ve iOS işletim sistemli cihazlara indirip kullanabilirsiniz.

Kwai Altın Nedir?

Kwai altın, Kwai uygulamasındaki bir ödeme birimidir. Kwai uygulamasını kullanarak yapılan işlemlerde, Kwai altını kullanabilirsiniz. Örneğin, Kwai uygulamasındaki videolarınızı beğendirmek, yorum yapmak, filtre ve efektler satın almak veya özel görüntüler oluşturmak için Kwai altını kullanabilirsiniz.

Kwai altını, uygulama içinde satın alabilir veya Kwai uygulamasındaki bazı aktivitelerde kazanabilirsiniz. Ayrıca, Kwai altını başkalarına hediye olarak gönderebilirsiniz. Kwai altının fiyatı, Kwai tarafından belirlenir ve sürekli olarak değişebilir.

Kwai para- kazanma

Kwai Altın Nasıl Kazanılır?

Son zamanların gözde sosyal medya platformu olan Kwai altın nasıl kazanılır? Siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız işte cevabı; Kwai para kazanmak için size verilen günlük giriş yapmak, video izlemek ve insanları davet etmek gibi ufak görevleri yapmanız gerekmektedir. Bu görevler her kullanıcının yapabileceği basit ve zaman almayan görevlerdir. Bu görevleri başarıyla yapmanız durumunda Kwai Gold kazanacaksınız. Kazandığınız Kwai Altınları dilediğiniz zaman nakit paraya çevirebilirsiniz. 10.000 Kwai Gold 1 Amerikan Dolarına karşılık gelmektedir.

Kwai para kazanmak için yapmanız gereken tek şey platforma üye olmak. Bu noktada size tavsiyemiz ise Kwai’ye üye olurken daha önce platforma üye olmuş arkadaşlarınızdan veya internette bulabileceğiniz bir davet kodunu kullanarak üye olmanızdır. Bu şekilde üye olursanız fazladan birkaç Dolar kazanabilirsiniz. Son olarak platformun belirlediği belirli kampanya dönemlerinde üye olarak yine ekstra para kazanabilirsiniz.

Kwai Para Kazanma

Kwai’nin nasıl çalıştığını anladığınıza göre sıra Kwai’den nasıl para kazanabileceğinizden. Kwai’den para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Öncelikle uygulamaya kayıt olduğunuz için para kazanırsınız daha sonra ise uygulama içerisinde bulunan günlük görevleri yaparak ve uygulamaya arkadaşlarınızı davet ederek de para kazanabilirsiniz. Sizin için Kwai para kazanma yöntemlerini detaylıca anlattık;

Davet Kodu ile Kayıt Olun

Kwai’den ilk olarak sadece uygulamaya üye olarak para kazanabilirsiniz. Bunun için uygulamaya daha önce kayıt olmuş arkadaşlarınızdan davet bağlantısı istemektir. Uygulamaya daha önce kayıt olmuş bir arkadaşınız yoksa endişelenmeyin internetten bu davet bağlantılarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu davet bağlantısını kullanarak platforma kayıt olmanız durumunda hem siz hem de bağlantının sahibi para kazanacaktır.

Bazı kişiler Kwai davet kodu nereye yazılır? bu sorunun cevabını merak ediyor. Uygulamaya kayıt olurken üyelik formunun en altında kodu yazacağınız kutucuğu görebilirsiniz.

Arkadaşlarını Davet Edin

Kwai para kazanmanın en kazançlı yolu arkadaşlarınızı uygulamaya davet etmekdir. Kwai sizlere günlük görevlerin dışında arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek de para kazanma fırsatı sunuyor. Arkadaşlarını uygulamaya davet ederek 4.000 Dolara kadar kazanabilirsiniz. Bu yöntem ile para kazanabilmeniz için uygulamaya kayıt olacak arkadaşınızın sizin ona attığınız davet bağlantısı ile kayıt olması ve platformu kullanması gerekmektedir. Sizin davet bağlantınız ile kayıt olan her kullanıcı için 50 Dolara kadar para kazanabilirsiniz. Uygulamaya ne kadar çok üye kazandırırsanız kazanacağınız para o kadar artacaktır. Bu yönteme oldukça odaklanın ne kadar kazançlı olduğunu göreceksiniz.

Arkadaşlarınıza göndereceğiniz Kwai davet kodu nasıl alınır? merak ediyorsanız. Uygulamaya giriniz ve altta bulunan kısımdan profilinize giriniz ve ardından Kwai Bonus kısmına giriniz. Bu kısımdan davet bağlantınıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca ekranın sağ üst kısmında bulunan Kwai Gold a tıklayarak da kodunuza ulaşabilirsiniz. Kodunuza ulaştıktan sonra, (kodunuz şu şekilde olacaktır örn; Kwai123456789) kopyalayın ve paylaş butonuna basın buradan kodu WhatsApp veya Telegram üzerinden arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Günlük Görevler

Kwai para kazanmanın son ve en kolay yolu ise günlük aktiviteleri gerçekleştirmektir. Günlük aktiviteler uygulamaya giriş yapmak ve video izlemek gibi oldukça basit şeylerdir. Uygulamaya 7 gün üst üste giriş yapmanız durumunda 5.000 Kwai Gold kazanırsınız. Ayrıca izledeğiniz her video için de Kwai Gold kazanırsınız.

Kwai Para Kazanma Şartları

Siz de kwai’den para kazanmayı amaçlıyorsanız yerine getirmeniz gereken bazı şartlar vardır. Bu şartları yerine getiren kullanıcılar Kwai’den dolar üzerinden para kazanabilirler. Kwai para kazanma şartlar;

 • Bir ay içerisinde en az 15 gün video paylaşmak.
 • Bir ay içerisinde en az 100 görüntülenme almak.
 • Kwai’de paylaşılan videoları başka platformlarda paylaşmamak.
 • Video kalitesinin yüksek olması.
 • S ve A seviyeleri hesaplar için 20 videonun en az 5 tanesi sadece Kwai’de paylaşılmalıdır.
 • Bu sayı B seviye hesaplar için 10 video, C ve D seviye hesaplar için ise 20 adet videonun tamamı sadece Kwai’de paylaşılmalıdır.

Bu şartları yerine getirmeniz durumunda Kwai ile para kazanmak için önünüz de hiçbir engel kalmayacaktır.

kwai altın nedir

Kwai Davet Kodu Nereye Yazılır?

Kwai uygulaması, kısa video oluşturmak ve paylaşmak için kullanılan bir sosyal medya uygulamasıdır. Davet kodu, Kwai uygulamasına kaydolan ve uygulamayı kullanmaya başlayan arkadaşlarınıza verilen bir koddur. Davet kodu kullanarak, Kwai uygulamasını kullanmaya başlayan arkadaşlarınıza ve kodu veren kullanıcıya ödüller kazandırabilirsiniz.

Kwai davet kodu nereye yazılır, aşağıdaki adımlarda öğrenebilirsiniz:

 1. Kwai uygulamasını telefonunuza indirin ve kaydolun veya uygulamaya giriş yapın.
 2. Uygulamanın ana sayfasında, profil simgesine basın.
 3. Profil sayfasındaki “Davet Kodu” sekmesine tıklayın.
 4. “Davet Kodu Ekle” butonuna basın ve davet kodunuzu girin.
 5. Davet kodunuzu onaylamak için “Ekle” butonuna basın.

Bu adımlar tamamlandıktan sonra, davet kodunuz Kwai uygulamasına eklenecektir ve arkadaşlarınıza uygulamayı kullandıklarında size ve onlara ödüller kazandırabilir.

Ayrıca, Kwai uygulamasındaki “Davet” sekmesinden arkadaşlarınıza uygulamayı davet edebilirsiniz ve onların Kwai uygulamasına kaydolmasını ve kodu kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Kwai Hesap Silme (Kwai Hesap Kapatma)

Kwai hesabınızı tam olarak silmek için şu adımları izleyebilirsiniz:

 1. Kwai uygulamasını açın ve profil simgesine basın.
 2. Profil sayfasındaki “Ayarlar” sekmesine tıklayın.
 3. “Hesap Bilgileri” bölümünde “Hesabımı Sil” butonuna basın.

Hesabınızı silmek istediğinize emin olduğunuzu doğrulamak için ekranın isteği üzerine belirtilen adımları tamamlayın. Bu adımlar genellikle bir şifre girmenizi veya doğrulama kodunu e-posta adresinize gönderilen bir bağlantıya tıklamanızı gerektirir.

“Hesabı Sil” seçeneğine tıklayın ve hesabınızı silmek istediğinize emin olduğunuzu doğrulayın.

Bu adımları izlediğinizde, Kwai uygulamasındaki hesabınız tamamen silinecektir ve Kwai uygulamasındaki tüm verileriniz (örneğin, kaydedilen videolar, takip ettiğiniz kullanıcılar, yapılan yorumlar ve beğeniler) kalıcı olarak silinecektir. Dikkatli olun ve hesabınızı silmeden önce, ihtiyacınız olabilecek verileri veya içerikleri farklı bir yere kaydedin.

100 kwai altın kaç tl

Kwai Para Çekme

Kwai para çekmek için öncelikle kazandığınız Kwai Goldları nakit paraya çevirmelisiniz. Bunun için profilinize girin ve ekranın üst kısmında bulunan Kwai Bonus kısmına girin veya direk ekranın sağ üst köşesinde Kwai Gold resmine basın ardından bakiye kısmına girin ve kullan seçeneğine basın. Bu kısımdan Kwai Goldlarınızı nakit para çevirebilirsiniz her 10.000 Kwai Gold 1 Dolara karşılık gelmektedir.

Kwai Altınlarınızı para çevirdikten sonra parayı çek seçeneğine basın ve çekilecek tutarı girin. Hesabınızda ki parayı çekebilmeniz için hesap bakiyeniz minumum 1,5 Dolar ve maksimum ise 20 Dolar olmalıdır. İşlemi tamamlayıp parayı çektikten sonra para banka hesabınıza 1 ila 5 gün arasında geçecektir. Son olarak her kullanıcı günde yalnızca bir defa para çekebilir.

Kwai Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

100 Kwai Altın Kaç TL?

 • 100 Kwai Altın 0,01 TL’dir.

1 Kwai Altın Kaç TL?

 • 1 Kwai Altın 0,0001 TL’dir.

1000 Kwai Altın Kaç TL?

 • 1000 Kwai Altın 0,1 TL’dir.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir