Offersbux Nedir? Offersbux ile Para Kazanma

Popülerliğini giderek artıran bir PTC (Tıkla Kazan) sitesi olan Offersbux sitesi her geçen gün daha fazla üyeye para kazandırıyor. Bu yazımız da Offersbux ile para kazanmak isteyenler için bunu nasıl yapacağını anlattık. Sizler de Offersbux nedir? Offersbux ile nasıl para kazanılır? Offersbux güvenilir mi? Gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız. Bu soruların cevaplarını yazımız da bulabilirsiniz.

Offersbux Nedir?

Offersbux 2018’de piyasa sürülen bir Paid to Click yani tıkla kazan sitesidir. Offersbux reklam izlemek ve reklamlara tıklamak gibi ufak görevler karşılığın da üyelerine para öder. Günlük hayatımız da zaten bir çoğumuz reklamlara maruz kalıyoruz işte Offersbux bize bu reklamları gördüğümüz veya tıkladığımız için para kazandırmaktadır. Kurulduğu günden beri üyelerine düzenli olarak ödeme yapan Offersbux, insanlara yatırımsız para kazanma fırsatı sunuyor. Siz de Offersbux ile para kazanmak istiyorsanız yazımızın devamında bunu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Offersbux ile Para Kazanma

Offersbux ile para kazanmak için öncelikle web sitesine girerek Offersbux hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Offersbux sitesinin sağ üst kısmında bulunan üye ol kısmına girdikten sonra klasik bir üyelik formunu doldurarak kolayca kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra Offesbux’a giriş yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Offersbux para kazanmak için giriş yaptıktan sonra “PARA KAZANMA” kısmına girmelisiniz. Bu kısımdan daha sonra nakit paraya çevirebileceğiniz Cashout puanları kazanabilirsiniz. Offersbux ile para kazanmanın farklı yolları vardır. Offersbux para kazanma yolları;

Reklamlar

Offersbux’a üye olduktan sonra “PARA KAZANMA” kısmına girerek burada bulunan reklamlar kısmına girin. Bu kısımda farklı reklam türleri vardır, herhangi birisi ile para kazanabilirsiniz. Reklamlara tıklamak Offersbux ile reklam izleyerek para kazanmak en kazançlı yoldur. Reklama tıkladıktan sonra size belirtilen süre boyunca reklamı kapatmamalısınız bu süre büyük çoğunlukla bir dakikadan daha az olmaktadır. Süre bittikten sonra reklamı kapatabilirsiniz. Her tıkladığınız reklam için ortalama olarak 0,001 ile 0,01 Dolar arasında nakit kazanırsınız.

OffersWalls Görevleri

OffersWalls, Offersbux ile para kazanmanın kazançlı bir başka yoludur. Offersbux sitesi kullanıcılarına OffersWalls adı verilen anket doldurmak, web sitesi ziyaret etmek, uygulama indirmek ve reklam görüntülemek gibi ufak görevler karşılığında para öder. “PARA KAZANMA” kısmında bulunan OffersWalls seçeneğine basarak bu görevlere ulaşabilirsiniz. Her görevin farklı miktarlarda ödülü vardır. Görevlerin yanında ne kadar para kazandırdıkları yazmaktadır. Böylelikle özellikle çok kazandıran görevleri yaparak daha çok para kazanabilirsiniz.

offersbux ile para kazanma

Bunun dışında Offersbux her ay kullanıcılar arasında bir yarışma düzenler. Bu yarışmaya göre en çok OffersWalls görevini tamamlayan kullanıcılara 100 Dolar değerinde bir ödül verir.

Anket Doldurmak

Offersbux ile para kazanmanın bir diğer yolu ise anketleri doldurmaktır. Yine “PARA KAZANMA” kısmında anketlere ulaşabilirsiniz. Ancak anket doldurarak para kazanabilmek için ayrıca bir profil doldurmanız gerekmektedir. Anket profilinizi doldururken eksik ya da yanlış bilgi girmeyiniz. Anket profilinizi doldurduktan sonra size para kazandıracak anketlere ulaşabilirsiniz. Yine anketlerin yanında ne kadar kazandırdıkları yazmaktadır.

Offersbux ile Para Kazanmanın Diğer Yolları

Offersbux ile para kazanmanın birkaç yolu daha var. Bunlar;

Bonus Oyun: Offersbux sitesinde bonus oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Bu oyunu her 60 saniye de bir kere oynayabilirsiniz. Çok kazandıracağını söyleyemeyiz ama keyifli vakit geçirirken ufak da olsa para kazanmanızı sağlar.

Head-Tail Oyunu: Bu oyun biraz kumara benzer bir miktar Cashout puanınızı riske atarak kumar oynarsınız. Kazanma ihtimaliniz olduğu gibi kaybetme ihtimaliniz de vardır. Bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Bulmaca Oyunu: Offersbux ile para kazanmak için bulmaca oyunları çözmeniz yeterli olacaktır.

Arkadaşlarınızı Davet Etmek: Son olarak arkadaşlarınızı Offersbux kullanmaya davet ederek para kazanabilirsiniz. Bunun dışında arkadaşlarınızın Offersbux ile para kazanırsa bu kazandığı paradan bir miktarda komisyon kazanırsınız.

Offersbux Ödemeleri Nasıl Alınır?

Offersbux ile doğrudan para kazanmazsınız öncelikle paraya çevirebileceğiniz Cashout puanları kazanırsınız. 10.000 Cashout puanı yaklaşık 1 Dolara denk gelmektedir. Offersbux ile kazandığınız parayı çekmek için birçok farklı yol vardır. Coinbase, Binance gibi borsalara aracılığı ile de paranızı çekebilirsiniz. Bunun dışında Perfect Money, PayPal, Skrill ve Payeer ile de kazandığınız parayı çekebilirsiniz. Paranızı çekebilmek için minumum 1.000 Cashout puanınızın olması gerekmektedir. Ödeme talep ettikten sonra 24 için de hesabınıza düşecektir.

Offersbux Güvenilir mi?

Evet, Offersbux yasal bir şirkettir. Birçok ünlü reklam firması tarafından desteklenmektedir. Bugüne kadar 40.000 binden fazla üyesine 9 Milyon Dolardan fazla ödeme yapmıştır.

Sonuç

Tıkla kazan sitelerden bir başkası olan ve piyasada yeni olan Offersbux gittikçe yükselmektedir. Sizler için Offersbux hakkında merak edilenleri cevapladık. Siz de Offersbux ile para kazanmak istiyorsanız bilmeniz gereken her şey yazımız da bulunmaktadır. Açıkçası Offersbux ile kazandığınız para çok olmayacaktır ancak çok kısa zaman ayırarak az da olsa para kazanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir