Swagbucks Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Swagbucks internetten para kazanmak isteyenlere göre bir web site veya uygulamadır. Kullanıcılar istedikleri yerde bu uygulamaya giriş yaparak verilen görevleri yerine getirip para kazanabilirler. Eğer sizlerde Swagbucks’tan nasıl para kazanıldığını merak ediyorsanız bu yazımız tam sizlere göre. Bu yazımızda Swagbucks nedir? Swagbucks’tan nasıl para kazanılır? ve Swagbucks görevleri nelerdir? gibi soruları cevaplamaktayız.

Swagbucks Nedir?

Swagbucks internetten para kazanmanız için mükemmel bir platformdur. Bu platformu isteğe bağlı olarak web site veya mobil uygulama olarak 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz. Swagbucks anket doldurmak, uygulama indirmek veya reklam izlemek gibi kullanıcılara farklı görevler vermektedir. Kullanıcılar bu görevleri yaptıkça şirket tarafından hediye çeki veya nakit para olarak ödüllendirilir. Kazandığınız puanları isteğinize bağlı olarak Amazon ve Starbucks gibi yerlerde hediye çeki olarak ya da PayPal üzerinden nakit olarak alabilirsiniz.

swagbucksparakazanma

Swagbucks Ne Kadar Para Kazandırır?

Çoğu Swagbucks üyesi ayda ortalama 100 ila 150 Amerikan doları kazanmaktadır. Tabi ki de bu miktarın artması tamamen sizin elinizde bu siteyi veya uygulamayı ne kadar aktif kullanırsanız kazandığınız para miktarı o kadar artar.  Swagbucks üyelerinin 1000 dolar bandını aşmaları nadir bir olay değildir bu platformda aktif olan çoğu kullanıcı 1000 dolar bandını aşmaktadır. Peki Swagbucksta puan kazanıyoruz bu puanlar ne kadar paraya denk geldiğini hepimiz merak etmekteyiz.  Swagbucks’ta puanların karşılığı şu şekildedir; 850 Swagbucks puanı 5 dolarlık Amazon veya Starbucks çekine denk, 18bin Swagbucks puanı yaklaşık 100 dolara denk gelmektedir. Eğer yeterince aktif olursanız bu iş sizler için çok güzel bir pasif gelir kaynağı olabilir

Swagbucks Nasıl Para Kazanılır?

Swagbucks’ta sayısız miktarda ve çeşitli görevler bulunmaktadır. Bu da sizin bu platformda toplayacağınız puanları arttırmanızda kolaylık sağlamaktadır. Sizlerde görevleri yaparak puanları toplayabilir, hediye çeki veya nakit paraya değiştirebilirsiniz.

Swagbucks üzerinden para kazanmak için toplamda 10 yöntem bulunmaktadır. Peki bu 10 yöntem nedir? Hadi bunlardan bahsedelim.Swagbucks Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Uygulama İndirerek Para Kazanma

Swagbucks görevlerinden biride uygulama indirmek veya uygulamayı açmadır. Sizlerde verilen uygulamaları tablet, telefon veya bilgisayarınıza indirim giriş yaparak puan toplayabilirsiniz. Swagbucks uygulama konusunda sadece indirip ve giriş yaparak değil de uygulamada belirli bir seviyeye geldiğiniz zamanda sizlere ücret ödemesi yapmaktadır.

Arkadaşlarınızı Davet Etmek

Swagbucks sizlere referans kod vermektedir. Arkadaşlarınızda bu referans kodu ile bu platforma katıldığı zaman sizin davetiniz ile bir katılım olduğu için Swagbucks hem size hem de arkadaşınıza 300 Swagbucks puanı hediye etmektedir. Eğer arkadaşınızı mobil cihazlardan değil de bilgisayar üzerinden davet ederseniz ekstra 100 Swagbucks puanı kazanırsınız. Sadece bunlarla kalmıyor Swagbucks’a davet ettiğiniz arkadaşınız ilk 30 gün içerisinde (aldığı hediye puanlardan ayrı olarak) en az 300 Swagbucks puanı kazanırsa sizlerde onun Swagbucks üyeliği boyunca kazandığı puanın %10 u kadar bonus Swagbucks puanı kazanırsınız. Swagbucks arkadaşlarınız ile pasif gelir oluşturmanız için mükemmel bir platformdur.

Swagbucks’ı Arama Motoru Yapma

Swagbucks’ı arama motorunuz yaparak kolay yoldan para kazanabilirsiniz. Google yerine Swagbucks üzerinden yaptığınız aramalar karşılığında para kazanabilirsiniz. Swagbucks, Yahoo tabanlı bir arama motoru olduğu için yabancılık çekmeden sanki Google üzerinden arama yapıyormuş gibi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz ve bu sayede para kazanabilirsiniz. Swagbucks üzerinden yaptığınız 10 aramaya karşılık 10 Swagbuck puanı kazanırsınız. Yılda ortalama 6000-7000 arasında puan kazanabileceğinizi söyleyebiliriz. Tabi ki de bu sayıyı değiştiren en önemli etken sizin arama motorunu ne kadar kullandığınızdır.

Kodları Takip Etmek

Swag Code alarak 50 puan kazanabilirsiniz. Swag Code almak için yapmanız gereken tarayıcınıza Swigbutton adlı eklentiyi kurmanız yeterlidir. Swag Code görevler hakkında kullanıcılara gönderilen bildirimlerdir. Bu bildirimler yeni görev olduğunda kullanıcılara gönderilir ve bunun amacı ise siteye kullanıcı çekmektir. Sizlerde tarayıcınıza Swigbutton eklentisini ekleyerek puan kazanabilirsiniz.

Mobil Oyun Oynayın

Mobil oyunları oynamak bir çoğumuzun eğlenmekle kalmayıp bu oyunlara bağımlı oluyoruz. Eğer sizlerde boş zamanınızda eğlenmek için veya oyun bağımlısıysanız sürekli oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız Swagbuck bu konuda herkese imkanlar sunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken Swagbucks’ın kendi oyunlarını oynamaktadır. Swagbucks’ın bilgi yarışması vardır bu oyunda soruları doğru cevaplayarak puan kazanabilirsiniz. Her yarışmada 1000 dolarlık puan dağıtılmaktadır. Sizlerde bilgi ve genel kültürünüze güveniyorsanız bu bilgi oyununu oynayabilirsiniz. Unutmayınız yarışmada ne kadar ilerlerseniz toplam ödülden o kadar pay alırsınız. Eğer bu yarışmada kaybettikten sonra bir hak daha kazanmak istiyorsanız arkadaşlarınızı yarışmaya davet edin ve yanlış cevaplayıp elendikten sonra oyuna dönmek için bir hakkınız bulunsun.

Anketleri Doldurarak Para Kazanın

Günlük hayatınızda evde boş vaktinizi verimli kullanmak istiyorsanız Swagbucks anketlerini doldurarak evden pasif gelir elde edebilirsiniz. Her gün 5 ila 15 dakika arası süren anketleri doldurarak ortalama 50 ile 100 arasında Swagbucks puanı alabilirsiniz. Bunlara ek olarak her gün Swagbucks tek sorudan oluşan anketler sunmaktadır.

Abone Olun

Swagbucks’ta bulunan program veya oyunlara Swagbucks üzerinden abone olursanız Swagbucks puanı kazanırsınız. Örneğin; bir fotoğraf düzenleme programına 3 aylık abone olmak istiyorsunuz. Eğer bu program Swagbucks aboneliklerinde bulunuyor ise ve siz oradan abone olursanız puan kazanırsınız. Bunlara ek olarak illaki ücret karşılığında abone olmak yerine ücretsiz abonelikler ve ücretsiz deneme sürümleri ile puan toplayabilirsiniz.

Swagbucks para kazanma

Çekilişlere Katılmak

Swagbucks’ta bulunan çekilişlere katılarak sınırlı zamanda farklı platformlarda kullanabileceğiniz hediye puanlar ve hediye kuponları kazanabilir ya da platformdaki yarışmalara puan karşılığında katılıp daha fazla puan kazanabilirsiniz. Unutmayın bu yarışmalarda az puanla çok puanda kazanabilirsiniz, çok puan harcayıp hiçbir şeyde kazanmayabilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanma

Swagbucks’ta eskisi kadar çok kullanılmasa da hala görevler arasında video ve reklam izleyerek para kazanma görevleri mevcuttur. Yani sizlerde Swagbucks’ta video ve reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Eğer Youtube’da takılmayı seviyorsanız gündü biraz zaman ayırarak bu işten küçük bir pasif gelir elde edebilirsiniz. Videoları izlemek zorunda değilsiniz bilgisayarınızda videoyu açık bırakıp farklı işlerle uğraşabilirsiniz bu da video izleme görevlerine ilgiyi arttırıyor. 30 dakikalık bir video izlerseniz ortalama 5 puan kazanırsınız.

Günlük Görevleri Tamamlayın

Swagbucks kullanıcılara günde tamamlamaları için 8 görev vermektedir. Bu görevleri yaptıkça puan kazanırsınız. Kullanıcılar verilen 8 görevden 6’sını tamamlayarak ya da o gün verilen puan sınırını aşarak bonus puan kazanabilirler. Sitede bulunan “Günün Fırsatları” kısmında indirime giren ürünleri satın alabilirsiniz. Eğer ürünlere ihtiyacınız yok ise almanızı önermeyiz.

SwagBucks Nasıl Para Çekilir?

SwagBucks üzerinden kazandığınız parayı çekebilmek için öncelikle;

  • Ana sayfa ekranının sağ üst kısmında bulunan profil resminize tıklayın.
  • Profil ekranınızda bulunan “SB’nizi Kullanın” seçeneğine tıklayın.
  • Bu adımda çekmek istediğiniz bakiye miktarını girin veya bakiyenize denk gelen indirim kuponlarını seçin.

Swagbucks ödemelerinizi nakit olarak çekebilmek için bir PayPal hesabınıza ihtiyacınız olacaktır. Bakiye çekme işlemini bitirdikten sonra mail adresinize bir onay maili gelecektir bu onay mailini onayladığınız da paranız hesabınıza geçecektir.

SwagBucks Güvenilir Mi?

Swagbucks, iyi bilinen ve köklü bir çevrimiçi ödüllendirme platformudur. Kullanıcılar, anketleri tamamlayarak, alışveriş yaparak, videolar izleyerek ve benzeri çevrimiçi etkinliklerle “Swagbucks” adı verilen puanlar kazanabiliyorlar. Bu puanlar daha sonra hediye kartları veya PayPal üzerinden nakit olarak alınabiliyor.

Swagbucks genellikle olumlu geri bildirimler almış ve büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olduğundan, meşru ve güvenilir bir platform olarak kabul ediliyor. Ancak, herhangi bir çevrimiçi hizmet gibi, kişisel bilgilerinizi ve gizliliğinizi korumak için dikkatli olmak ve en iyi uygulamaları takip etmek önemlidir.

Unutmayın ki çevrimiçi platformlar zamanla değişebilir ve kullanıcı deneyimleri farklılık gösterebilir. Her zaman herhangi bir çevrimiçi hizmeti kullanırken dikkatli olun ve platformun güvenilirliği ve güvenliği konusunda emin olmadan hassas bilgileri paylaşmaktan kaçının.swagbucksparakazanma

SwagBucks Yorumlar

İnternetten çeşitli yollarla para kazanabiliriz bunlardan biri ise Swagbucks’tır. Bu yazımızda Swagbucks’tan nasıl para kazanılacağı hakkında bilgi verdik. Eğer sizde yapmanız gerekenleri anladıysanız hiç zaman kaybetmeden bu işe başlamak için Swagbucks platformunda profil oluşturup verilen görevler arasında  size en uygununu yaparak Swagbuck’tan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Şimdiden Bol şanslar! Bol kazançlar!

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir