Viggle Nedir? Viggle ile Sende Para Kazan

Viggle ile sende para kazan kampanyası ile binlerce kişi sadece TV izleyerek para kazanıyor. Siz de gün için de saatlerce ekran başındaysanız ve bir şeyler izlerken aynı zamanda para da kazanmak ister misiniz? Evet yanlış duymadınız bazı uygulamalar, o uygulamanın size söylediği içerikleri izlediğiniz için sizlere para öderler. Bu yazımız da izle kazan uygulamalar arasından en popülerlerinden biri olan Viggle hakkında merak edilenleri cevaplandırdık. Siz de Viggle ile para kazanmak istiyorsan yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

Viggle Nedir?

Viggle, video izlerken aynı zamanda para kazanmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Hem iOS hem de Android telefonlara indirerek kullanabilirsiniz. Viggle 2012 yılında Amerikalı iş adamı ve medyacı Robert Francis Xavier Sillerman’ın sahibi olduğu bir şirket olan Function tarafından piyasaya sürüldü. O zamanlar halka açık bir şirket olan Function adını Viggle olarak değiştirdi ve bugün ki halini aldı.

Viggle Para Kazanma Nasıl Yapılır?

Viggle uygulaması pasif gelir kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Son zamanların en kolay para kazanma fırsatlarını bize sunar. Peki Viggle ile nasıl para kazanılır? Bir Android veya iOS cihaza sahipseniz öncelikle uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra çok basit bir kayıt sürecinden geçeceksiniz. Kayıt esnasında verdiğiniz e-posta adresine gelen onay mailini onayladıktan sonra hesabınızı aktif olarak kullanabilirsiniz.

Viggle uygulamasının çalışma prensibi ise TV izleyerek veya müzik dinleyerek puan kazanmanızdır fakat uygulamayı iddia ettiğiniz programı izlediğiniz veya müziği dinlediğinizi teyit etmek amaçlı açık bırakmalısınız. Uygulamada anlık olarak canlı yayınlanan veya yayın tarihi üzerinden 5 günden az geçmiş herhangi bir programı izleyebilirsiniz. Ana ekranda bulunan puan kazan butonuna basın daha sonra TV’nizin sesini açın ve Viggle’ın programı tanımasını bekleyin veya müzik dinliyorsanız uygulamayı açın ve müziği tanımlamasını bekleyin, uygulama tanımlamayı yaptıktan sonra paraya çevirebileceğiniz puanlar kazanırsınız.

viggle nedir

Viggle ile Sende Para Kazan!

Viggle para kazanmanın birçok farklı yolu var. Bunlar; TV izlemek, müzik dinlemek, soru cevaplandırmak ve oyun oynamak gibi yollardır. Viggle ile sende para kazan için uygulamaya girerek ‘’Neler var’’ kısmında olan TV programlarından birisini izlemeli ve bunu izlediğinizi uygulamaya kanıtlamalısınız. Peki bu nasıl yapılıyor? Örneğin; Viggle uygulamasında olan bir TV programını televizyonunuz da ya da bilgisayarınızda açmalısınız. Ardından uygulamayı açıp telefonunuzu televizyonunuza yaklaştırmalı ve ”Check-in” butonuna basmalısınız. Uygulama izlediğiniz programı veya müziği dinler, onunla eşleşir. Eşleşme onaylanırsa artık puan kazanmaya başlarsınız. İzlediğiniz dakika başına paraya dönüştürebileceğiniz puanlar kazanırsınız. Viggle para kazanma yolları;

TV İzlemek

Viggle uygulamasının önerdiği TV programlarını izleyerek, izlediğiniz dakika başına para kazanabilirsiniz. ‘’Neler var’’ kısmında hangi TV programlarının para kazandırdığını görebilirsiniz. Bazı TV programları daha fazla puan kazandırır. Bazı programlar sadece 50 bonus puan verirken, bazı programlar neredeyse 1.000 puana kadar bonus puan vermektedir. Daha fazla kazanmak istiyorsanız izleyebileceğiniz programlar arasından daha kazançlı olanlarını seçmelisiniz.

Soru Cevaplandırmak

Viggle’ın yalnızca TV izleyerek veya müzik dinleyerek para kazanabileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Viggle ile aynı zamanda kısa ve basit soruları da cevaplandırarak para kazanabilirsiniz. TV programlarını izlerken karşınıza çıkan sorulara cevap vererek ekstra puanlar kazanabilirsiniz. İzlediğiniz programlarının sorular yüzünden kesintiye uğramasını istemiyorsanız soru sorma özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.

Reklam İzlemek

TV programlarının arasına giren reklamları sevmiyorsanız, size reklamları sevdirecek bir fırsat sunuyor. Viggle kullanıcılara reklamları izlemesi para ödüyor. Siz de reklam izleyerek Viggle para kazanmak istiyorsanız reklam afişlerine tıklamalısınız. Reklamlar uzun olmayan en fazla 30 saniye olan reklamlardır.

Viggle ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Viggle ile sende para kazan aracılığıyla kazanabileceğiniz para miktarı tamamen ayırdığını zamana bağlıdır. Programı izlediğiniz süre boyunca dakika başına para kazanırsınız. Bir program başına ortalama 200 ile 500 puan arasında kazanırsınız. Düzenli olarak uygulamaya vakit ayırırsanız sizin zengin etmeyen fakat hatırı sayılır ek gelir elde edebilirsiniz. Gün de biraz vakit ayırarak ortalama olarak ayda 60.000 puan kazanırsınız. Her 1.000 puan 1 Dolara denk gelmektedir. Yani ayda ortalama 60 Dolar, şu anki döviz kuru ile 900 TL kazanırsınız. Bazı programlar daha fazla puan kazandırabilmektedir. Bu programları takip edip, izleyerek kazanacağınız puan sayısını arttırabilirsiniz. Ayırdığınız zamana göre bu para artıp azalabilir.

Viggle Güvenilir mi?

Bu soruya kısaca evet diyebiliriz. Viggle yasal bir platformdur. Kullanıcılara TV programlarını izlemek veya müzik dinlemek için para kazandıran popüler bir mobil uygulamadır. Fakat Viggle sistemi son zamanlarda önemli ölçüde değişti, ancak yine de kaydolabilir ve Viggle para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sonuç

Neredeyse hepimiz gün için de zaten saatlerce TV izliyoruz. Viggle normalde yaptığımız bir şeyi yaptığımız için para ödemekte. Bu içeriğimiz de Viggle para kazanma ve Viggle ile sende para kazan hakkında bilinmesi gereken her şeyden bahsettik. Sizlerde biraz da olsa ek gelir kazanmak istiyorsanız Viggle aracılığıyla TV izleyerek veya müzik dinleyerek para kazanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir