WowApp Nedir? WowApp Para Kazanma

Günümüz de birçok kişi boş vakitlerin de bilgisayarlarından ya da telefonlarından para kazanmakta. Siz de boş vaktinizi para kazanarak değerlendirmek istiyorsanız. Bunu bize mümkün kılan uygulamalardan biri olan WowApp hakkında merak edilenleri cevaplandırdık. Sizler de zaten gün için de yaptığınız şeyleri yaparak para kazanmak istiyorsanız WowApp tam size göre; WowApp para kazanmak istiyorsanız yazımızı baştan sona okumanız yeterli olacaktır.

WowApp Nedir?

WowApp, 2015 yılında kurucu olan Thomas C. Knobel tarafından piyasaya sürülen bir kazanç platformudur. Fakat WowApp diğer kazanç platformlarından biraz daha farklıdır. Kullanımı yeni başlayanlar için biraz karmaşık görünecektir ancak bir süre kullanmanız durumunda rahatlıkla işleyişi çözebilirsiniz. WowApp gün için de zaten yaptığınız şeyleri yaptığınız için size para ödeyen bir platformdur. Evet yanlış duymadınız mesajlaştığınız, telefon görüşmesi yaptığınız ve bunun gibi benzer birçok şey için size para kazandıran bir uygulamadır. WowApp bizlere para kazanmanın onlarca farklı sunmaktadır. Anlayacağınız WowApp para kazanma oldukça basittir.

WowApp kendine benzer PTC platformundan ayıran en güzel özellik ise her para kazandığınız da, kazandığınız paranın bir miktarı kadar da seçtiğiniz bir hayır kurumuna para kazandırmış olursunuz.

WowApp Nasıl Para Kazanılır?

WowApp para kazanmanın birbirinden kolay birçok yolu vardır. Günlük hayatımız da zaten yaptığımız şeyleri yapmamız için bize para ödeyen WowApp bugüne kadar üyelerine milyonlarca lira ödeme yapmıştır. İşte WowApp para kazanma yöntemleri;

wowapp para kazanma

Mesajlaşmak veya Telefon Araması Yapmak

WowApp uygulamasının en temel ve en basit para kazanma yöntemi mesajlaşmak veya telefon görüşmesi yapmaktır. Evet yanlış duymadınız WowApp ile arkadaşlarınızla mesajlaşarak veya konuşarak para kazanabilirsiniz. Uygulamayı kullanan diğer üyeler ile ücretsiz olarak mesajlaşarak veya konuşarak daha sonra nakite çevirebileceğiniz puanlar kazanırsınız.

Anket Doldurmak, Reklam İzlemek ve Görev Yapmak

WowApp para kazanmak için en hızlı yol “Instant Earn” bölümünde bulunan seçeneklerdir. Bu bölüm de görüşlerinizi paylaşarak doldurduğunuz anketler karşılığında hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Gülük olarak doldurabileceğiniz anket sayısı sınırlıdır. Ortalama bir anketi tamamlamak 3 ile 5 dakika arasında sürmektedir.

Bu bölümde ayrıca reklam izleyerek de para kazanabilirsiniz. Videolar çok uzun değildir genellikle 1 dakikadan daha kısadırlar. İzleyebileceğiniz video sayısı sınırlıdır. Videoyu izlemeyi bitirdiğiniz anda kazandığınız para hesap bakiyenize yatacaktır. Her 20 dakika da bir yeni bir video izlemeye hak kazanacaksınız. WowApp para kazanmak için video izlemekte oldukça kazançlı bir yöntemdir.

Son olarak WowApp para kazanmanın kolay fırsatlarınsan birisi de “Instant Earn” bölümün de bulunan ufak görevleri yapmaktır. Bu görevler; yarışmalara katılmak, belirli web sitelerine girmek ve uygulama indirmek gibi basit şeylerdir. Anlayacağınız üzere çok basit şeyler yaparak WowApp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Oyun Oynamak

WowApp para kazanmanın en keyifli yolu oyun oynayarak para kazanmaktır. WowApp’ta benzerlerinin aksine para kazanmak için oynayabileceğiniz oyun sayısı birkaç tane ile sınırlı değildir. Para kazanmak için oynayacağınız yüzlerce farklı oyun vardır. Bu oyunlardan birini seçerek WowApp para kazanabilirsiniz. Oynadığınız oyunlar karşılığın da istediğiniz zaman nakit paraya çevirebileceğiniz WowCoin kazanırsınız.

WowApp Ekran Kilidi

WowApp ile hiçbir şey yapmadan bile kazanabilirsiniz. Evet, yapmanız gereken sadece bir kere WowApp ekran kilidini telefonunuza kurmak olacaktır. Daha sonra telefonunuzu her açtığınız da ekran kilidinde reklam belirecektir. Gördüğünüz her reklam için para kazanacaksınız. Gördüğünüz gibi WowApp para kazanmak çok az çaba gerektirir. Bu ekran kilidi sanılanın aksine telefon şarjınızı çok tüketmez, sadece azami derece de tüketir.

İnternet Araması Yapmak

Günlük hayatta zaten hepimiz onlarca internet araması yapıyor. İşte WowApp bize bunu yaptığımız için para ödüyor. WowApp, Choreme veya Firefox gibi tarayıcılara yükleyebileceğiniz bir uzantı sayesinde yaptığınız her internet araması için size para kazandırır. Uzantıyı tarayıcınıza eklemek oldukça basittir. İnternet aramaları dışında girdiğiniz her web sitesi için de ayrıca para kazanırsınız.

Arkadaşlarınızı Davet Etmek

WowApp ile para kazanmanın en kazançlı yolu ise arkadaşlarınızı davet etmektir. Arkadaşlarınız sizin referans bağlantınız ile uygulamaya kaydolursa öncelikle bir miktar bonus kazanacaksınız. Ardından davet ettiğiniz arkadaşınız WowApp ile para kazanırsa kazandığı her paradan belirli miktarda komisyon kazanacaksınız. Ne kadar çok kişi davet ederseniz ve davet ettiğiniz kişiler ne kadar aktif olursa o kadar çok para kazanırsınız.

WowApp ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Sırada hepinizin aklında olan soru; WowApp ile ne kadar para kazanabiliriz? Bu soruya net bir cevap veremeyiz sebebi ise bunun birçok şeye bağlı olmasıdır. Ne kadar kazanacağınız, en başta uygulamaya ne kadar vakit ayırdığınıza bağlıdır. Düzenli olarak anket doldurmak. Reklam izlemek gibi şeyleri yaparsanız. Sizi zengin etmese de iyi bir ek gelir kazanmanızı sağlayacaktır. Uygulamaya düzenli kullanan üyeler aylık olarak 100 Dolar ile 200 Dolar arasında kazanabildiklerini söylüyorlar. Bu şu anki döviz kuru ile 1500 TL ile 3000 TL arasında etmektedir. Sizler de boş vakitleriniz de WowApp uygulamasını kullanarak para kazanabilirsiniz.

wowapp para kazanma

WowApp Kazandığımız Parayı Nasıl Çekeriz?

Son olarak WowApp ile kazandığımız parayı nasıl çekeriz? Öncelikle WowApp para kazanmak için şeyler karşılığında WowCoins kazanırsınız. 100 WowCoins 1 Dolara karşılık gelmektedir. WowCoins’lerinizi nakit paraya çevirdikten sonra PayPal aracılığıyla rahatlıkla hesabınıza aktarabilirsiniz. Belki de WowApp ile ilgili tek olumsuz şey bu ödeme noktasındadır çünkü WowApp ödeme yaparken bir miktar kesinti yapar, bu kesinti; 1 Dolar + çektiğiniz paranın %8’idir. Bu kesinti benzer platformlara oranla biraz fazladır.

Sonuç

Gördüğünüz üzere WowApp para kazanmanın birçok yolu vardır ve bu yollar birbirinden basittir. Sizler de gün için de boş kaldığınız her anda evdeyken, iş yerindeyken veya bir şey sıra beklerken WowApp uygulamasına girerek para kazanabilirsiniz. Bunun dışın da gün için zaten yaptığınız şeyleri yapmaya devam ederek de para kazanabilirsiniz. Artık WowApp ile nasıl para kazanabileceğinizi öğrendiğinize göre bol kazançlar.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir