BCVC Nedir? BCVC Para Kazanma

Kullanıcılar BCVC para kazanma konusunda pek çok detayı merak edebilir. Bu konu ile birlikte BCVC hakkında bilgi verip kazanç elde etmeyi anlatacağız.

İnternetten gelir elde etmenin pek çok yolu mevcut. Bunlardan birisi olan reklamlardan para kazanma da pek çok sitenin sağlamış olduğu bir yol. Örneğin Google Adsense, kullanıcıların reklam göstererek gelir elde etmesine imkan tanıyor.  Bunun dışında farklı yöntemlerle para kazandıran birçok site mevcut. Bu sitelerden birisi olarak BCVC web sitesini gösterebiliriz. Bu site, sunduğu olanaklar sayesinde kullanıcıların oturduğu yerden gelir elde etmesine imkan tanıdığı için pek çok kişinin sevdiği bir web sitesi haline geldi. BCVC hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için derledik.

BCVC Nedir?

BCVC, modern link kısaltma servisi olarak yer alıyor. Bu servis, sunduğu pek çok özellik ile öne çıkarken bu özelliklerin yanı sıra kullanıcıların link kısaltarak para kazanmasını da sağlıyor. Bir kullanıcı, siteye kayıt olduktan sonra istediği bir linki kısaltıyor ve ardından bu linki çevrede paylaşıyor. Linke tıklayan kullanıcılar reklam ile karşılaşıyor ve ardından para kazanıyor. Kısacası link kısaltma servisi, reklamlardan gelir elde ediyor ve kullanıcılara pay veriyor.

BCVC Para Kazanma

BCVC, sunduğu pek çok özellik ile de bilinmesi gereken bir web sitesi. BCVC para kazanma adımlarına geçmeden önce bu konu hakkında da siz değerli okurlarımıza bazı bilgiler sunmuş olalım. Web sitesinin sunduğu olanaklardan birisi detaylı analiz araçlarına yer veriyor oluşu. Kullanıcılar, gerçek zamanlı bir şekilde analiz yaparak ne kadar tıklama elde ettiğini ve ne kadar maddi kazanca sahip olduğunu bu şekilde öğrenebiliyor. Sitenin sunmuş olduğu bir diğer özellik web site kodları oluyor. Kullanıcılar, web sitesine bu kodları entegre ederek pratik bir şekilde para kazanma işine girebiliyor.

API desteğine de sahip olan BCVC, düşük para çekme limitine sahip. Bu limit 10 Amerikan doları olarak belirlenmiş durumda. Bununla birlikte kullanıcılar, BCVC ile beraber ne kadar gelir elde edilebileceğini sorgulayabilir. Kazanılabilecek para miktarı reklamdan reklama değişkenlik gösterebilir. Bu konuda kesin bir bilgi vermek doğru olmaz. Kullanıcıların bu alanda yapması gerektiği şey özenli bir şekilde kısaltılmış bağlantıyı paylaşıp bu işten gelir elde etmekle ilgilenmek.

BCVC Nasıl Para Kazanılır?

BCVC para kazanma olayı için öncelikle resmî web sitesine girip kayıt olmak gerekiyor. Kayıt olma ekranına ulaştıktan sonra e-posta adresi, şifre ve doğrulama kodu bulunuyor. Bu bilgilerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekiyor. Kayıt olduktan sonra giriş yapma ekranına geçilip giriş işlemi halledilmeli. Giriş yapıldıktan sonra kullanıcılar, bir panel ile karşılaşacak. Bu panelde alt kısımda bir uyarı ile karşılaşılıyor. Bu uyarıda ödeme yöntemi olmadığı belirtiliyor. Kullanıcı, ister şimdi ister daha sonra bir ödeme yöntemi belirleyebilir. Paneli genel olarak incelediğimizde gösterim, tıklama, tekil ECPM ve kazanç kısmı üst kısımda bulunurken sol alanda panel, bağlantılar, rapor, referanslar ve ödemeler gibi çeşitli seçenekler yer alıyor.

Peki bu sitede nasıl kısa bağlantı oluşturuluyor? Öncelikli olarak panelin ana sayfasına girilmeli ve üst kısımda yer alan kısaltma çubuğu bulunmalı. Bu çubuğa URL eklenmeli ve ardından “Kısalt” butonuna basılmalı. Bu şekilde kullanıcı, ilk bağlantısını oluşturmuş oluyor. Soldaki menüde bulunan “Linkler” isimli bölümden hangi bağlantıların olduğu yer alıyor. Kullanıcı, bu alanda kısa URL, uzun URL, başlık, gösterim, kazanç, ECPM ve kısaltma zamanı ile karşılaşıyor. Hangi bağlantının ne kadar kazanç sağladığı bu şekilde öğrenilebiliyor.

BCVC ile kısalttığınız bu linklere tıklandığın da asıl yönlendirmek istediğiniz sayfadan önce BCVC’nin sunduğu bir reklam sayfası ile karşılaşacak ve belirli bir süre (genel de bu süre 5 saniye olmaktadır) reklam sayfasında bekledikten sonra reklamı geçerek asıl gitmek istediği sayfaya ulaşabilir. İşte BCVC para kazanmanın temelinde budur insanlar sizin linklerinize tıklarken bu reklamları gördükleri için para kazanırsınız.

Sizler insanların ilgisini çekebilecek içeriklerin linklerini BCVC ile kısaltarak bu insanlarla paylaşıp onların bu kısaltılmış linklere tıklamasını sağlayabilirsiniz.

Link kısaltarak para kazanmak için kullanabileceğiniz başka web sitelerini merak ediyorsanız ilgili yazımıza bakabilirsiniz. (Link Kısaltarak Para Kazanma ve Siteleri)

bcvc para kazanma

BCVC Tıklama Başına Ne Kadar Kazanılır?

BCVC nasıl para kazanılır bunu öğrendiğinize göre sırada aklınız da ne kadar kazandırdığı vardır. Link kısaltarak para kazanma sitesi olan BCVC ülkemiz de 1000 tıklama karşılığın da yaklaşık 3 $ gelir elde edebileceğimizi vaat ediyor. Ancak platformu kullanan kullanıcıların söylediklerine göre 1000 tıklama karşılığın da ortalama olarak 1,4 $ ile 2,5 $ arasında kazandırdığını söylemektedir. Ayrıca sizin referansınızla siteye üye olan insanların gelirlerinin %10’u kadar komisyon kazanırsınız.

BCVC Para Çekme

BCVC ile kazandığınız paraları çekebilmek için çeşitli ödeme yöntemleri var. Bunlar PayPal, Payoneer ve Binance gibi kripto para borsalarıdır. Minumum ödeme eşiği seçtiğiniz ödeme yöntemine göre değişmektedir. Binance gibi kripto para borsalarından ödeme alacaksanız hesap bakiyeniz minumum 10 $ olmalıdır, PayPal ve Payoneer’den ödeme alacaksanız bu miktar minumum 50 $’dır.

Ödemeleri alabilmek için sırasıyla “Ödemeler” ve ardından “Hesap Detayları” seçeneklerine tıklamanız yeterli olacaktır.

BCVC Güvenilir mi?

BCVC para kazanma konusunda öncelikli olarak merak edilen konu, bu sitenin ne kadar güvenilir olduğu. Bu konu ile ilgili bilgi vererek söze giriş yapmak gerekiyor. Bu sitenin güvenilir bir web sitesi olduğunu açıklayabiliriz. Genel olarak geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden bu sitede kolaylıkla para kazanılabilir fakat para kazanırken yapılması gereken şey hesabın yasaklanmaması için kurallara uymak ve dikkatli davranmak. Bazı kullanıcıların yaptığı eleştirilerde sitenin hesapları bilgi vermeden kapattığı ifade ediliyor. Bu ne kadar doğru bilinmez fakat kurallara önem göstererek ve küçük detayları kaçırmayarak hareket edilmeli.

BCVC Link Geçme

Bazı insanlar istedikleri içeriklere ulaşmak için BCVC linklerine tıklıyorlar ve reklamlara maruz kalıyorlar. Bu reklamlar bazen can sıkıcı bir hal alabiliyor ve geçilmesi biraz güç olabiliyor. Sizler için BCVC link nasıl geçilir? Bunu anlatacağız.

Bir BCVC linkine tıkladığınız da karşınıza bir reklam sayfası gelecektir. Bu reklam sayfasında bir geri sayım olacaktır. Öncelikle bu geri sayımın bitmesini beklemelisiniz, gerim sayım bittiğin de “Reklamı Geç” , “Linke Git” veya “Get Link” gibi bir butonla karşılaşacaksınız. Bu butona tıkladığınız da bir reklam sayfası açılacaktır o reklam sayfasını kapatıp tekrar aynı butona tıkladığınız da istediğiniz içeriğe ulaşmış olacaksınız. Bazen bir kaç sefer üst üste reklam sayfası çıkabilir karşınıza istediğiniz içeriğe ulaşana kadar bu reklam sayfalarını kapatıp tekrar “Reklamı Geç” butonuna basmalısınız.

Sonuç

Link kısaltarak para kazanma sitelerinin en popülerlerinden biri olan BCVC hakkında inceleme yazısı yazdık. Ülkemiz de BCVC ile para kazanmakta olan binlerce insan var, siz de bu insanlardan biri olmak istiyorsanız, yazımız da gerekli bütün bilgilere sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir