Link Kısaltarak Para Kazanma ve Siteleri

Link kısaltarak para kazanma son zamanlarda internetten para kazanma yollarının en popüler yollarının başında gelmektedir. Birçok kişi link kısaltarak ve insanların bu linke tıklamasını sağlayarak ay da binlerce lira kazanıyor. Sizler de link kısaltarak para kazanmak istiyorsanız gerekli bütün bilgilere ve bu imkânı sağlayan sitelere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar.

Link Kısaltmak Nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi, link kısaltma, uzun bir linki daha kısa hale getirmektir. Temel olarak bir web sitesinin linkini insanların aynı web sitesine ulaşabilecek şekilde kısaltmaktır. Link kısaltan siteler, bir kullanıcı kısaltılmış linke tıkladığında, linki kısaltanın para kazanmasını sağlar. İnternet üzerinden para kazanmanın en kolay yollarından biridir ve hiçbir teknik özellik gerektirmez.

İnternet ortamında birçok link kısaltarak para kazanacağınız site vardır. Ne yazık ki bunların bir kısmı dolandırıcıdırlar ve size ödeme yapmazlar. Bu nedenle, link kısaltarak para kazanmak için zamanında ödeme yapan yasal ve güvenilir siteleri kullanmalısınız. Sizler için en güvenilir ve en çok ödemeyi yapan link kısaltma sitelerini araştırdık. Bu sitelere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Link kısaltarak para kazanmak için bu sitelerden sizin için en uygununu seçerek başlayabilirsiniz.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?

Link kısaltarak para kazanmak muhtemelen internetten para kazanmanın en kolay ve hızlı yoludur. Tek yapmanız gereken insanların ilgisini çekecek bir linki kısaltmak ve insanlarla paylaşmak. Örneğin, insanların ilgisini çekecek web sitesinin linkini kısaltarak ve ardından Facebook veya İnstagram gibi sosyal medya platformlarında paylaştınız. İnsanlar sizin bu kısaltılmış linkine tıkladığın da web sitesine yönlendireceklerdir fakat hemen değil web sitesinde ulaşmadan önce 5 ile 10 saniye arası bir tanıtım reklamı göreceklerdir. 5 veya 10 saniyenin sonunda reklamı geç seçeneği çıkacaktır insanlar buna basarak yönlendirdiğiniz web sitesine girebilir. Her tıklama başında insanlar bu reklamları görecektir ve siz de bu sayede para kazanacaksınız işte bu kadar basit.

Para Kazandıran Link Kısaltma Siteleri

İnternet ortamında birçok link kısaltma sitesi vardır sizler için en iyi olanları araştırdık. İşte en iyi link kısaltma siteleri;

Shorte.st

shorte.st

Shorte.st, link kısaltarak para kazanmak için en iyi sitelerden biridir. Shorte.st’e 1 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı ve ayda 100 milyondan fazla kısaltılmış link ile Shorte.st, pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Shorte.st üzerinden her ay büyük miktarlarda para kazanabilirsiniz. Her 1000 gösterim için 13 Dolar kazanırsınız. Shorte.st’nin en güzel özelliklerinden birisi ise arkadaşlarınızı davet edersiniz ömür boyu onların kısalttığı linklerden %20 komisyon alırsınız yani şöyle arkadaşınız 100 Dolar kazanırsa siz de 20 Dolar kazanırsınız.

Ödemeler düzenli olarak her ayın 10’unda yapılmaktadır. Minumum ödeme eşiği 5 Dolardır. Ödemeleri PayPal, Payoneer ve banka hesabınıza havale yapabilirsiniz.

ShrinkMe

ShrinkMe

ShrinkMe, link kısaltara para kazanmak için kullanabileceğiniz en popüler ve en kazançlı link kısaltma sitesidir. ShrinkMe ile para kazanmak çok basittir tek yapmanız gereken siteye kayıt olmak, link kısaltmak ve insanların linke tıklamasını sağlamak. Kayıt olduğunuz zaman 1 Dolarlık bonus alırsınız.

Bu web sitesi her 10.000 tıklama için size 220 Dolar ödemektedir. Davet ettiğiniz her arkadaşınız için %20 kazanırsınız. Ayrıca bir analiz aracı ile sitede size çok yararlı olacak istatiksel raporlara ulaşabilirsiniz. Ek olarak, sizinle çok ilgili olan istediğiniz her zaman ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerine sahipler. ShrinkMe çok sade ve kullanışlı bir ara yüze sahiptir.

Ödemeleri PayPal, Paytm, Skrill ve banka havalesi gibi birçok farklı yolla alabilirsiniz.

LinkTL

linktl

LinkTL adından da anlayacağınız üzere yerli link kısaltma sitesidir. Ödemeler TL üzerinden yapılmaktadır. Her tıklamayı özenle sayan ve Türk kullanıcılar tarafından bir sürü olumlu yorum almıştır. Her 1000 tıklamaya yaklaşık 30 TL vermektedir. LinkTL’yi yalnızca bilgisayar da değil mobil cihazlarda da kullanabilirsiniz. Mobil cihazlar için çok kullanışlı mobil uygulaması vardır.

Ödemeleri PayPal veya banka havalesi şeklinde alabilirsiniz.

Ouo.io

ouo.io

En çok para kazandıran link kısaltma sitelerinden biri olarak görülen Ouo.io’nun birçok faydalı özelliği vardır bunlardan biri toplu link kısaltmadır. Platforma sizin aracılığınız ile üye olan her üye için %20 bonus alırsınız ve ömür boyu sürer. Sizlerde bonusu kazanmak istiyorsanız ailenizi, arkadaşlarınızı veya çevrenizdeki insanları davet edebilirsiniz.  Kısalttığınız her bağlantı aldığı 10.000 görüntüleme karşılığında sizlere 50 Amerikan doları kazandırmaktadır.

Şirket her ayın 1’i ve 15’inde düzenli olarak ödeme yapmaktadır. Ödemeleri PayPal, Payoneer, Payaza ve Payeer üzerinden yapmaktadır. Paranızı çekmek istiyorsanız bakiyenizin minimum tutarı 5 Amerikan doları olmalıdır.

ShrinkEarn.com

shrinkearn

ShrinkEarn.com, link kısaltma siteleri arasında en yüksek ödemeleri yapan web sitesidir. Her 1.000 tıklamaya 20 Amerika doları öder. Ayrıca, sizin referansınız ile kayıt olanlar için %25 komisyon vermektedir. Hem masaüstü cihazlarda hem de akıllı telefonlar ile uyumludur.

Ödemeler düzenli şekilde yapılır ve 7/24 müşteri desteği alabilirsiniz. Minumum ödeme tutarı 5 Dolardır. Ödemeler PayPal, Payoneer, WebMoney ve banka havalesi yoluyla yapılır.

PND.TL

PND.TL yine yerli bir link kısaltma sitesidir. Türkiye’de en fazla ücreti veren ve en popüler link kısaltma sitesidir. Her ayın 1’i, 11’i ve 21’inde ay da toplam 3 defa düzenli şekilde ödeme yapmaktadır. Böylelikle kazandığınız parayı hesabınıza aktarmak için çok beklemenize gerek kalmamaktadır.

Ödemeler yerli bir site olmasından dolayı TL cinsinden yapılmaktadır. Ödemeleri Papara veya doğrudan banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Smoner.com

smoner.com

Smoner.com uluslararası bir başka url kısaltarak para kazanma sitesidir. Her 1.000 tıklama için 5 ile 7 Dolar arasında ödeme yapmaktadır. Her 10.000 tıklama için 50 Dolar ödemektedir.

Referans bağlantısı ile çevrenizdeki insanları siteye yönlendirerek daha fazla para kazanabilirsiniz ve her referans bağlantınız aracılığıyla yapılan her üyelik için %10 komisyon kazanırsınız. Smoner.com’un yönetim paneli basit ve kullanımı kolaydır, ayrıca gelişmiş istatistiksel analizlerin yardımıyla kazançlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca 7/24 müşteri desteği alabilirsiniz.

Ödemeler düzenli ve zamanında yapılır. Minumum ödeme eşiği 3 Dolardır. Ödemlerinizi PayPal veya Bitcoin şeklinde alabilirsiniz.

SafeLinkU.com

safelinku

Yüksek tıklama başına ödeme oranlarına sahip güvenilir bir link kısaltma sitesi arıyorsanız, SafeLinkU.com iyi bir seçenektir. 2016 yılında kurulan SafeLinkU, yaklaşık 1 milyon kullanıcıya sahiptir ve dünyanın her yerinden insanlar tarafından kullanılmaktadır.

Her 1.000 görüntüleme için size 10 Dolar ödemektedirler ve ödemeler her düzenli olarak zamanında yapılmaktadır. Sizin aracılığınız ile kayıt olan her kişi için %10 komisyon alırsınız ve ömür boyu devam eder.

Kazandığınız parayı hesabınıza aktarabilmek için minumum hesap bakiyeniz 5 Dolar olmalıdır. Ödemeler yalnızca Paypal üzerinden yapılmaktadır.

Adcorto

Adcorto, en yüksek tıklama başına ücret ödeyen link kısaltarak para kazanma sitesidir. Her 1.000 tıklama başına 15 dolara kadar kazanabilirsiniz. Minimum ödeme sadece eşiği sadece 1,50 Dolar’dır. Adcorto’nun en güzel yanı ise ödemeleri günlük olarak ödemeleridir. Ayrıca sizin aracılığınız ile üye olan her kullanıcı için ömür boyu devam eden %15 komisyon oranı kazanırsınız.

Sonuç

Günümüz de link kısaltarak ayda binlerce lira kazanan birçok insan var. İnternetten para kazanmanın en kolay yollarından biri olan link kısaltarak para kazanmadır. Bu yazımız da nasıl link kısaltarak para kazanabileceğinizden ve bunu yapabileceğiniz en güvenilir ve en iyi sitelere yer verdik. Siz de kendiniz için en uygun siteyi seçerek link kısaltarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir