Bit.ly Para Kazanma

Bitly para kazanma sisteminde link kısaltarak pasif gelir elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Birçok insan gerçekten de çok uzun süredir bağlantı kısaltmayı kullanarak para kazanıyor.

On saniyenizi alan bir işlemden para kazanma potansiyeliniz var. Bağlantı kısaltma hizmetlerinin ticarileştirilmesi söz konusu olduğunda dikkate alınması gereken birkaç şey vardır. İyi bir üne sahip bir bağlantı kısaltma hizmeti kullanmak, yapılacak şeylerden en önemlisidir.

Bitly para kazanma sistemine ilişkin bu açıklamanın amacı, yalnızca tıklamalarınızdan toplanan verilere dayalı olarak reklam stratejinizi geliştirmeye çalışırken size bir rehber sağlamaktır. Başka bir deyişle, bağlantı istatistiklerini analiz eder ve bunları genişleme girişimlerinizin gelişimine rehberlik etmek için kullanırsınız.

Bitly, nerede ve ne kadar link tıklaması yapıldığını ortaya çıkarabilen özel bir araç olsada, Bitly para kazanma miktarı tamamen bireysel kullanıcıya bağlıdır. Şu anda bitly gibi çevrimiçi olarak çok sayıda web sitesi var ve bunların çoğu URL’leri kısaltarak para kazanıyor.

Bu web sitelerine resmi web adreslerini kullanarak erişebilir veya bitly linkleri kısaltarak nasıl para kazanılacağını anlatan yazımızı okuyabilirsiniz.

Bitly Link Kısaltarak Para Kazanma

URL’leri ve bağlantıları kısaltan bu hizmeti veren siteye Bitly denir. Aynı zamanda dünyanın her yerindeki en popüler web sitelerinden biri olmayı başarmış bir hizmettir. Bunu, anında ve derinlemesine analitik veriler sağlayarak piyasada bulunan benzer ürünlerden ayırarak yapmıştır.

Bitly ile link kısaltmanın hiçbir maliyeti yoktur. Ancak kısaltmış olduğunuz bitly link oluşturma toplu verilerine ulaşmak için 2008 yılında New York’ta faaliyete geçen firma öncelikle sizden ödeme talep edecektir.

İnsanlar bağımsız olarak bu şekilde gelir üretirler. Buna rağmen, milyonlarca müşteri, ayrıcalık için tek bir kuruş ödemeden yıllarca sınırsız bağlantı kısaltma hizmetine erişti. Çoğu insan bu hizmeti yıllardır kullandı ve beliri seviyede pasif gelir elde ederek ihtiyaçlarını karşıladı.

Bitly, öncelikle bağlantı kısaltma ile ilgilendiğinden, muhtemelen Twitter, Facebook ve YouTube gibi web sitelerinde rastlamışsınızdır. Bit.ly, reklamsız yönlendirmelerinin hızı ve sağladığı tıklama analizlerinin karmaşıklığı sayesinde internetteki en önemli adreslerden biri olarak konumunu sağlamlaştırdı.

Ağustos 2018’e göre bit.ly, dünya çapında 36,5 milyar URL’yi kısaltmak için kullanıldı. Web sitesinin aylık 650 ila 700 milyon bağlantı arasında küçüldüğü göz önüne alındığında, bu sürpriz olmamalı. Bu, bir bağlantı kısaltma hizmeti kullanılarak elde edilebilecek faydaları açıkça göstermektedir.

Bit.ly Para Kazanma

Bitly Güvenilir Mi?

Bit.ly gibi araçlar, URL’lerin daha verimli kısaltılmasına izin verir. Bununla birlikte, internette gezinirken bağlantı kısaltıcıları kullanan hemen hemen herkesin ilgili riskleri dikkate alması gerekir. Bir blog makalesini kaydetmek için bu kısaltıcıları kullanmak önemli bir endişe olmasada, evinize giden yolu Google Haritalar’da kısaltmak başınızı büyük belaya sokabilir.

Cornell Tech’deki araştırmacılar, son zamanlarda, özellikle Google ve Microsoft tarafından bit.ly hizmetini kullanan bağlantılar hakkında olmak üzere, bağlantı kısaltıcıların gizlilik üzerindeki etkileriyle ilgili endişelerini dile getirdiler.

Google Haritalar ve Microsoft’un zaman zaman hassas veriler içerebilen OneDrive bağlantıları altı karaktere indirildi. Sonuç olarak, kullanıcıların rastgele karakter kombinasyonları girerek bu bağlantılara erişme olasılığı arttı.

Bu, sık kullananların kendilerini tehlikeye attığını göstermez. Bilgisayar korsanları, belirli prosedürleri uygulayarak ve harf kombinasyonlarını sürekli test ederek kısaltılmış bağlantınızı alabilir.

Özetle, hassas bilgi alışverişi söz konusu olduğunda, mümkün olan her yerde bağlantı kısaltıcılardan kaçınılmalıdır. Bu durumda, verdiğiniz ve gizli olduğunu düşündüğünüz bilgiler yanlış ellere geçme riski taşır.

Bitly Ne Kadar Kazandırır?

Toplam gelirleri birbirinden farklı derecelerde değişsede, bu web sitelerinin her birinin kazançlarında önemli bir farklılık yoktur. Link kısaltma siteleri pasif gelir elde etmenizi sağlar. Hiç çaba harcamadan nakit getiriyorsunuz.

Link kısaltma hizmetinden ne kadar bir finansal getiri beklenebilir? URL’leri kısaltmanın kısa sürede bir servet kazanmanıza yardımcı olabileceği doğru değildir. Bu durumun farkında olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Karmaşık olmayan ve herhangi bir ilk yatırım gerektirmeyen bir şekilde çevrimiçi para kazanmak elbette çok çekici. Oluşturduğunuz her 1000 tıklama için 30 ile 40 TL arasında kazanç öngörmelisiniz.

Tıklama elde etmek, burada odaklanmanız gereken birincil hedeftir. Tıklamanın size maddi kazanç sağlayacağını asla unutmayın! Tıklanma oranı yüksek bir web sitesindeki bağlantıyı kısaltarak günde yüz Türk Lirasından fazla kazanma potansiyeline sahipsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir