Bitexen Para Kazanma: Exen Coin Kazanma

Bitexen para kazanma konusunda kullanıcılara en iyi fırsatları sunmaya çalışıyor. Bu konuda bu platformdan nasıl gelir elde edileceğini açıklamak istiyoruz.

Günümüzde kazanç modeli oluşturmanın pek çok yolu mevcut. Bu yollardan birisi de kripto para platformuna giriş yapmak. Kripto para konusunda etkili olan alanlardan birisi de Bitexen olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Bitcoin ve ethereum gibi pek çok kripto para birimini destekleyen bu platformda para kazanmanın yollarını bilmek gerekiyor.

Bitexen Nasıl Para Kazanılır?

Bitexen bünyesine daha fazla üye katmak için bedava Exen Coin dağıtıyor. Exen Coin kazanmak için Bitexen’e yeni üyeler kazandırmalısınız. Sizin referans kodunuz ile Bitexen’e kayıt olan her kişi için 20 TL değerin de Exen Coin kazanırsınız. Bunun dışında Bitexen bazı dönemler de yarışmalar ve çekilişler düzenliyor. Bu yarışmaların ve çekilişlerin sonucun da yüklü miktar da Exen Coin dağıtıyor. Sizler de bu yarışmalara katılarak Bitexen ile para kazanabilirsiniz.

Bitexen Referans ile Para Kazanma

Bitexen, düzenlediği yeni referans programı ile birlikte kullanıcılara toplamda 281.789 BTXN dağıtıyor. 23 Temmuz 2022 saat 23:59:59’a kadar geçerli olacak olan kampanyaya göre birinci olan 55.763 BTXN alırken ikinci olan 37.175 BTXN, üçüncü olan ise 18.588 BTXN sahibi olacak. Bunun dışında şanslı numaralara göre 133.830 BTXN dağıtımı gerçekleştirilecek. Şanslı numaralara sahip her kullanıcı için 20.000 TL’ye varan BTXN ödülü dağıtılması planlandığını da açıklayalım.

Bitexen Para Kazanma

Şanslı numaralar konusunda da bilgi veren Bitexen, bu numaraların 19 ile 903 arasında bulunduğunu ifade ederken aynı zamanda sonu 3 ile biten numaraların şanslı olarak kabul edildiğini ifade etti. Bu kampanyaya katılmak için yapılması gereken şey referans kodunu insanlarla paylaşıp referans sıralamasında üst sıralara yükselmek. Bu sayede programa katılım sağlanabiliyor.

Bitexen 150 TL Kazanma

Kullanıcıların internetten gelir elde edebilmesi için pek çok yol bulunuyor. Bu yollardan bir diğerini siz değerli okurlarımız için detaylıca anlatmak istiyoruz. Bitexen para kazanma konusunda uygulanabilecek bir diğer yöntem 150 TL kazanma şansının bulunması. Bitexen, düzenlediği kampanya ile beraber 150 TL değerinde Exen Coin dağıtıyor. Yeni üye olan kullanıcılara dağıtılan bu miktar, yatırımcıların hemen yatırım yapmaya başlamasına olanak tanıyor. Kripto para dünyasında daha kazançlı olmanın yollarından birisi etkili bir şekilde başlangıç yapmak. Bu miktar ile beraber güzel kârlar elde edilebilir ve yükselişe geçilebilir. Bu konuda sizler için anlattıklarımız umarız faydalı olmuştur.

Bitexen Güvenilir Mi?

Bitexen kayıt sırasında kullanıcılardan kimlik ve adres doğrulama istemektedir bu nedenle insanların aklında Bitexen güvenilir mi sorusu geliyor. Yerli kripto para borsası olan Bitexen 2018’de İTÜ Arı Teknokent’te kurulmuştur. Dünyada ki en büyük 50 kripto para borsasından biri olan Bitexen büyük ve bilinen markalar tarafından yatırım almaktadır. Bu nedenle Bitexen’in güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca Bitexen yüksek güvenlik standartların da arasında olan sıkılaştırma yöntemi ile sunucu sistemlerinde düzenli olarak güvenlik denetimleri yapmaktadır. Böylelikle Bitexen sistemin de bulunan kişisel bilgilerinizin sızmasını engellemektedirler.

Bitexen Para Çekme

Bitexen uygulamasın da veya sitesinde para çekmek için öncelikle “Hesaplarım” seçeneğine tıklayın. Ardından karşınıza çıkan sayfa da “Çek” seçeneğine tıklayın. Karşınıza gelen sayfaya IBAN bilgilerinizi girin. Son olarak çekmek istediğiniz miktarı yazarak “TRY Çek” seçeneğine basarak Bitexen para çekme işlemini tamamlamış olursunuz.

Bitexen para çekme için Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, FibaBanka, Golden Global Bank, Şeker Bank ve Türkiye Finans Katılım Bankası bu banklardan herhangi birisinden bulunan hesabınızı kullanabilir paranızı TL üzerinden çekebilirsiniz.

Sonuç

Yerli kripto para borsalarından biri olan Bitexen kullanıcılarına sürekli para kazandırıyor. Bitexen para kazanmak istiyorsanız yazımızda bunu nasıl yapacağınızı detaylıca anlattık. Artık sizler de Bitexen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir