Clickasnap Nedir? Clickasnap Para Kazanma

Clickasnap kullanıcıların hem yeteneklerini sergilemesini hem de para kazanmasını sağlayan bir platformdur. Gündelik hayatınızda çektiğiniz özgün ve güzel fotoğrafları bu platforma yükleyerek aldığı görüntülemeler ve sattığınız fotoğraflar ile para kazanabilirsiniz. Yani kısacası bu platform birçok insanın hobi yaparken bile para kazanmasını sağlamaktadır. Bu içeriğimizde Clickasnap nedir ve Clickasnap para kazanma konularını detaylı bir şekilde anlattık sizlerde yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Clickasnap Nedir?

Fotoğraf çekme yeteneği olan birçok insan bu yeteneğini parayı dönüştürmek istemektedir. Sizlerde fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsanız bu platform tam sizlere göredir. Çünkü çektiğiniz tüm fotoğraflardan para kazanabilmeniz mümkündür. Birçoğumuz bu nasıl mümkün olabilir diye düşünebilir bu sorunun cevabı şu şekildedir; Bu platforma çektiğiniz tüm fotoğrafları yükleyebiliyorsunuz. Platformda size ait olan fotoğraflardan görüntüleme başına para alıyorsunuz. Bu da birçok fotoğraf çekmeyi seven kişi için hem hobi olmaktadır hemde bir gelir kapısı olmaktadır. Üstelik platforma üye olmak oldukça kolay ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Clickasnap Nasıl Kullanılır?

Clickasnap nasıl kullanılır? çoğu kişinin aklındaki en önemli sorulardan biridir. Clickasnap ile para kazanmak istiyorsanız yapmanız gereken sizlere uygun olacak olan üyelik ile platforma üye olmaktır. Daha sonra çektiğiniz fotoğrafları bu platforma yükleyerek görüntüleme başına para alabilirsiniz. Bu platformda daha çok para kazanmak tamamen sizin araştırmacı ve ticari yeteneğinize bağlıdır. Platformda rağbet gören konularda fotoğraf yükleyerek fotoğraflarınızın görüntüleme almasını sağlayabilirsiniz. Eğer platformda yeni olduğunuz için bu konularda analiz yapamıyorsanız platformdaki diğer satıcılar ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Clickasnap platformundan sadece yüklediğiniz fotoğrafların görüntülemesi ile değil güzel olduğunu düşündüğünüz fotoğraflarınızı Seller ve Pro Seller üyelik seçeneği ile farklı kullanıcılara satabilirsiniz ve böylelikle Clickasnap para kazanmaya başlayabilirsiniz.

clickasnap nasıl kullanılır

Clickasnap Kayıt Olma

Clickasnap platformuna üye olurken size birden fazla üyelik seçeneği sunmaktadır. Bizde sizler için nasıl üye olunacağını ve bu üyelik çeşitlerini maddeler halinde bir araya getirdik. Sizlerde bu seçenekler arasında size en uygun olan üyelik çeşitini seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

  • Öncelikle yapmanız gereken Clickasnap internet sitesini ziyaret etmektir.
  • Site arayüzünde sağ üstte bulunan Sing Up butonuna tıklayınız.
  • Sizlere 4 farklı şekilde üye olma seçeneği sunulmaktadır. Bunlar; e-posta, Facebook, Google ve Twitter bunlar üzerinden direkt olarak kayıt olabilirsiniz.
  • Bunlardan sonra yapmanız gereken sizden istenilen bilgileri eksizsiz bir şekilde doldurmak ve Create an account butonuna tıklamaktır.
  • Daha sonra sizden istediğiniz üyelik türünü seçmenizi isteyeceklerdir. Sizlerde size uygun üyelik seçeneğine tıklayarak üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Clickasnap Üyelik Seçenekleri

Dört farklı üyelik çeşiti vardır. Bunlar; Free, Ad-Free, Seller ve Pro Seller.

Clickasnap Free

Bu üyelik seçeneği kullanıcılara tamamen ücretsiz üyelik oluşturmak için oluşturulmuştur. Eğer bu platforma üye olurken ücret ödemek istemiyorsanız bu üyelik seçeneğini seçiniz fakat bu üyelik seçeneğinden yüklediğiniz fotoğraflardan herhangi bir ücret kazanamazsınız.

Clickasnap AdFree

Bu üyelik seçeneğinde ayda sadece 2 sterlin vererek üye olabilirsiniz. Bu üyelik çeşidinde sınırsız resim yükleyebilirsiniz ve bu yüklediğiniz her resimden görüntüleme başına para alabilirsiniz. Ek olarak platformda gezerken hiçbir şekilde reklamlar ile karşılaşmazsınız.

Clickasnap Seller

Bu üyelik seçeneğine ayda sadece 6 sterlin karşılığında üye olabilirsiniz. Seller üyelik seçeneğinde fotoğraflarınız görüntüleme alırken para kazanırken buna ek olarak çok özel fotoğraflarınıza paha biçerek farklı kullanıcılara satabilirsiniz. Adfree seçeneğinde olduğu gibi platformda gezerken herhangi bir reklam ile karşılaşmazsınız. Çoğu kullanıcılar tarafından para kazanmak için en uygun yol olarak görülmektedir.

Clickasnap Pro Seller

Bu üyelik seçeneği şu an indirimde olduğu için ayda sadece 8 sterlindir. Sizlerde ayda sadece 6 sterlin vererek en çok tercih edilen üyelik seçeneğine sahip olabilirsiniz. Seller üyelik çeşidine benzerken ondan ayıran özellikler şunlardır.

Sınırsız depolama alanı verilmektedir.

Fotoğraflarınız Pro üye olduğunuz için ön sayfalara düşmektedir.

Sizlere ayda 100 reklam kredisi verilmektedir. Sizlerde bu reklam kredisi ile güvendiğiniz fotoğraflarınızın reklamını yapabilirsiniz.

Clickasnap Para Çekme

Clickasnap platformuna katılmak isteyen birçok kullanıcı bu platformdan kazandığı paraları nasıl çekeceğini bilmemektedir. Platformda kazandığını para miktarı 15$ olduğu zaman çekim işlemi için talep oluşturabilirsiniz. 15$ aşağı olan bakiyeler hiçbir şekilde çekilememektedir. Talebiniz sonuçlandığı zaman sizlere Paypal hesabı üzerinden ödeme yapılmaktadır.

Clickasnap Güvenilir mi?

Clickasnap platformuna üye olmak kullancıların aklına takılan sorulardan biriside bu platformun güvenilirliğidir. Clickasnap platformunda şu ana kadar herhangi bir sorun yaşanmamıştır. Fakat üye olurken siteye yüklenen fotoğrafların herkese açık olacağı seçeneği sunulduğunda kabul ettiğiniz için fotoğraf yüklerken dikkat etmenizi öneririz.

Clickasnap Yorum

Clickasnap platformuna katılan birçok kullanıcı bu platform hakkında yapılan yorumları merak etmektedir. Clickasnap hakkında yaptığımız araştırmalarda genellikle yorumların olumlu olduğu görülmektedir. Birçok kullanıcı para çekerken herhangi bir sorun olmadığını dile getirmiş ve yükledikleri fotoğraflardan bekledikleri miktardan çok daha fazla para kazandıklarını dile getirmiş bulunmaktadır.

Yorumların birçoğunda kişilerin verdikleri emeklerin karşılığını aldıklarını dile getirmiştir. Yani çektikleri fotoğrafların kalitesin göre kazançlarının arttığınız dile getirmişlerdir.

Sonuç

Bu içeriğimizde Clickasnap nedir, Clickasnap para kazanma, Clickasnap üye olma ve Clickasnap para çekme gibi konular hakkında merak edilen tüm soruları cevapladık. Sizlerde Clickasnap platformundan para kazanmak istiyorsanız yazımızdaki her başlığı dikkatli bir şekilde okuyarak bu platform hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bol kazançlar

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir