Surfe be Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Surfe be internetten para kazanma fırsatı sunan bir tıkla kazan sitesidir. Surfe be, yatırım yapmadan internet üzerinden para kazanabileceğiniz popüler web sitelerinden biridir. Tek yapmanız gereken size verilen basit görevleri gerçekleştirmek. Kulağa hoş geliyor değil mi? Öncellikle bilmeniz gereken ilk şey Surfe be yasal bir site mi güvenilir mi? Bu soruya kısaca evet diyebiliriz. Bu yazımız da sizler için bir tıkla kazan sitesi olan Surfe be nedir? Nasıl para kazanılır? anlattık. Keyifli okumalar.

Surfe be ile Nasıl Para Kazanılır?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Surfe be basit görevleri tamamlamanız karşılığında size para ödeyen bir tıkla kazan sitesidiri. Surfe be üzerinden para kazanmanın birkaç yolu vardır. Surfe be üzerinden para kazanma yolları;

Video İzlemek

Surfe be ile para kazanmanın en bilinen yolu video izlemektir. Siteye kayıt olduktan sonra hemen giriş ekranın da izleyebileceğiniz videoları göreceksiniz. Tek yapmanız gereken karşınıza çıkan videolardan herhangi birine tıklayarak izlemeye başlamak. Videolar çoğunlukla 1 dakikadan daha kısa sürede bitmektedir. Videoyu izlemeyi bitirdikten sonra karşınıza robot olmadığınızı anlamak için çıkan bulmacayı çözmeniz gerekecektir aksi takdir de para kazanamazsınız. Bulmacalar basit ”yaya geçidi olan görselleri işaretleyin” gibi şeylerdir. Bulmacayı çözdükten sonra belirli bir miktar para kazandığınızı gösteren bir bildirim alacaksınız. Bu bildirimi aldıktan sonra para kazanmaya devam etmek için sırada ki videoyu izlemeye geçebilirsiniz. Videoları izlemek için Surf be’nin tarayıcı uzantısını kurmanıza gerek yoktur. Fakat kurmanız durumunda izleyebileceğiniz video sayısında artış olacaktır.

Tarayıcı Uzantısı

Surfe be ile para kazanmanın bir diğer yolu ise tarayıcı uzantılarını yüklemektir. Surfe be tarayıcı uzantıları Google Chorome, Mozilla Firefox, Opera ve Yandex tarayıcılarına eklenebilir. Bu uzantı sayesinde çeşitli şekillerde para kazanabilirsiniz.

Surfe be uzantılarını yükledikten sonra para kazanmak için uzantıların üzerine tıklamanız yeterlidir. Uzantıların üzerine tıkladığınız da para kazanmak için ziyaret edebileceğiniz belirli siteler ve izleyebileceğiniz videolar karşınıza çıkacaktır. Bu sitelerin ve videoların sayısı sınırlıdır. Yeni site ve videolar eklendiğinde uzantı logosunda kırmızı bir düğme belirecektir.

Uzantılara yeni siteler ve videolar eklendiğin de üzerlerine tıklamanız yeterli olacaktır. Web sitesini ziyaret ettiğiniz de sayfanın altında bir zamanlayıcı olacaktır. O süre bitene kadar sitede kalmanız gerekmektedir aksi takdir de para kazanamazsınız. Süre doluncaya kadar sitede kalmanız durumunda belirli bir miktar para kazandığınıza dair bir bildirim gelecektir.

Son olarak uzantıyı ekledikten sonra internette normal bir şekilde gezinirken girdiğiniz web sitelerinde karşınıza reklamlar çıkacaktır. Her gördüğünüz reklam karşılığında da ekstra ufak paralar kazanırsınız. Yani günlük hayatınız da zaten yaptığınız bir şey için para kazanırsınız.

Davet Etmek

Surf be ile para kazanmanın son yolu ise tavsiye programıdır. Tavsiye programının ne olduğunu bilmiyorsanız, insanlar sizin aracılığınız ile siteye kayıt olmasıdır. Sizin tavsiyeniz ile kayıt olan her kişi için para kazanırsınız. Tavsiye programının iyi bir yanı ise hem reklam verenleri hem de kullanıcıları davet edebilmenizdir. İkisi için de farklı davet bağlantıları vardır.

Reklam verenler referans bağlantınız ile kayıt olduğunda reklam için kullandıkları her para için %5 komisyon kazanacaksınız. Eğer bir kullanıcıyı sizin referans bağlatınız ile kayıt olursa kazandığı paradan %5 komisyon kazanacaksınız.

Surf be ile Ne Kadar Para Kazanılır?

surfe be

Surfe be ile kazanacağınız para miktarı doğrusunu söylemek gerekirse çok fazla değildir. Ancak gün için de zaten yaptığımız bir şeyi yaparak para kazandığımızı düşünürsek az da olsa para kazanmanın bir sakıncası yoktur. Surfe be ile kazanabileceğiniz para miktarı web sitesine ayıracağınız zamana göre değişmektedir. Ne kadar çok vakit ayırırsanız o kadar çok kazanırsınız. Surf be üzerinden izlediğiniz her video için ortalama olarak 0,03 ile 0,06 Dolar arasında kazanacaksınız. Bu miktar ziyaret ettiğiniz web siteleri için biraz daha düşük olacaktır. Fakat sitenin ödeme eşiğinin çok düşük olması bir avantaj sağlıyor.

Son olarak Surf be sitesinde bir puanınız vardır. Bu puan sitede harcadığınız vakit ile doğru orantılıdır. Puanınız arttıkça kazandığınız para miktarı da artacaktır. Yani her gün aynı zamanı ayırsanız dahi kazandığınız para miktarı artacaktır.

Surfe be ile Kazandığımız Parayı Nasıl Çekeriz?

Surfe be ile tamamladığınız görevler karşılığında para kazanacaksınız ve bu paralar hesap bakiyenize aktarılacaktır. Hesap bakiyenizden para çekmek için bakiyeniz en az 0,3 Dolar olmalıdır. Benzer tıkla kazan siteler ile karşılaştırınca Surfe be çok düşük bir ödeme eşiğine sahiptir.

Surfe be ile kazandığınız parayı çekmenin birçok yolu vardır. Bunlar;

Qiwi

Payeer

Yandex.Money

WebMoney

AdvCash

Farklı ödeme seçeneklerine ve düşük ödeme eşiğine sahip olması iyi bir şey fakat internetten para kazanmak için en çok kullanılan ödeme yolu PayPal kullanmamaları biraz üzücü.

Sonuç

İnternetten para kazanmanın en popüler yollarından olan tıkla kazan sitelerden biri olan Surfe be’yi inceledik. Kullanımının basit olması ve düşük bir ödeme eşiğine sahip olması Surfe be’yi çekici kılmaktadır. Siz de Surfe be ile para kazanmak istiyorsanız bunun için gerekli bütün bilgilere artık sahipsiniz. Bol kazançlar.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir