Coinbase Öğren Kazan | Coinbase ile Para Kazanma

Günümüzde hemen hemen herkes kripto paralar hakkında bilgi sahibidir, bilgi sahibi olmasa bile kripto paralar  hakkında herkesin bir yorumu vardır. Kripto paralar özellikle takas işlemlerinde kullanılabilen tamamen sanal, dijital matematiksel formüllerle şifrelenmiş bazı uzman kişilere göre de gelecekteki para birimi olarak kullanılacak dijital para birimleridir. Bu kripto paraların alınıp satıldığı platformlara kripto para borsaları denir. Binance ve Coinbase bu borsalardan en popüler olanlarıdır. Bu platformların uygulamalarını telefonunuza indirerek giriş yapabilirsiniz. Bu borsalardan Coinbase öğren kazan ile para kazanabilirsiniz. Bu içeriğimizde Coinbase ile para kazanma hakkında bilgi verdik keyifli okumalar.

Coinbase Nasıl Kayıt Olunur?

Coinbase’e bilgisayarınızdan veya uygulamasını telefonunuza indirerek giriş yapabilirsiniz. Coinbase’e ilk defa girenler için uygulama sizi kayıt ol kısmına yönlendirecektir. Burada kafanızı karıştıracak şeylerden biri Coinbase’in sizden kimliğinizin fotoğrafını istemesi olacaktır fakat endişelenmeyin bu tüm kripto borsa uygulamalarında da var olan bir şeydir. Kimlik fotoğrafı istemelerinin sebebi yapılan işlemlerin güvenliği, işlemlerin gerçek kişiler tarafından yapılıp yapılmadığı kontrol edebilmektir. Kimlik fotoğrafınızı yükledikten sonra her şey çözülmüyor kimlikteki kişinin siz olduğundan emin olmak için sizden bir de selfie istiyorlar. Geri kalan gerekli bilgileri girdikten sonra Coinbase’e hemen giriş yapamıyorsunuz bilgilerinizin doğrulanması ve kabul edilmesi gerekiyor bu süreç yaklaşık 3 ile 5 gün arasın da sonuçlanıyor.

Coinbase Güvenilir mi?

Bu soruya verilecek en kısa cevap ‘’evet’’ olacaktır. Bunun nedeni, büyük kripto yatırımcıları tarafından kullanılmaları ve üst düzeyde düzenlenmiş konumudur. Coinbase dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında boy göstermektedir. Coinbase her gün kripto yatırımcıları tarafından milyonlarca yatırım almaktadır.  Amerika da en çok kripto para alım satım işlemleri yapılan kripto borsası olduğunu da hesaba katarsak güven açısından bir problem teşkil etmemektedir. Coinbase öğren kazan ile sorunsuz şekilde para kazanan binlerce kişi mevcut.

Coinbase Öğren Kazan

Coinbase daha çok kullanıcıya erişmek için Coinbase öğren kazan ile kullanıcılara para kazandırarak bir nevi reklamını yapıyor. Peki Coinbase öğren kazan nedir? Coinbase öğren kazan, uygulama içerisinde ki kripto paralar hakkında çeşitli bilgilendirici videoları izledikten sonra o videolar hakkında sorulan soruları cevaplayarak para kazanmaktır. Kayıt aşamanız olumlu bir şekilde gerçekleştiyse artık Coinbase ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Coinbase’i diğer para borsalarından ayıran en güzel özellik ise Coinbase’e giriş yaptığınız da uygulama kategorilerinden Coinbase öğren kazan kısmına girin, bu kısımda çeşitli kripto paralar hakkında bilgilendirme videoları vardır. Bu videoları izleyin, izledikten sonra sizi bir quize yönlendirir ve quiz de doğru cevabı bulduğunuzda her soruda farklı miktarlarda kripto para kazanırsınız. Quizde ki soruların zorluğu hakkında endişelenmeyin cevaplarını rahatlıkla internetten bulabilirsiniz. Coinbase öğren kazan ile videoları izledikten sonra sizin için yeni kripto para videoları ekliyor bu videolar eklendiğinde yine videoları izleyip quiz sorularını doğru cevaplandırarak Coinbase ile para kazanmaya devam edebilirsiniz.

Coinbase ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Coinbase ile para kazanmayı öğrendiğinize göre şimdi aklınızda ki soru ne kadar kazanabileceğinizdir. Coinbase ilk videolarda, video başına 1 Dolar vermekte ilerledikçe video başına 2 Dolar çıkıyor. Bütün videoları izlediğiniz de toplam da 20-30 Dolar kazanırsınız. Yani şu anki Dolar kuru ile 250TL ile 400TL arasında bir para kazanırsınız. Bu işlemi birden fazla telefondan yaparak kazandığınız para miktarını arttırabilirsiniz.

coinbase öğren kazan

Coinbase Öğren Kazan Sorularının Cevapları?

Coinbase öğren kazan ile videoları izledikten sonra bazı soruları cevaplandırmalısınız. Çoğu insan yanlış cevaplandırmaktan korkuyor bu nedenle internetten araştırıyor. Ancak endişelenmeyin çünkü soruyu yanlış bilmeniz durumunda herhangi bir kaybınız olmuyor. Doğru cevabı bulana kadar cevapları tek tek deneyebilirsiniz.

Coinbase ile Kazandığımız Parayı Nasıl Çekeriz?

Coinbase’de video izleyerek kazandığımız kripto paraları nasıl Türk Lirasına çeviririz; Türkiye bulunan bir kripto borsasına atabilirsiniz attıktan sonra Türk Lirasına çevirerek banka hesabınıza gönderebilirsiniz. Bunun için öncelikle Türkiye’de bulunan bir kripto borsasında hesabınızın bulunması gerekiyor burda Türkiye borsasında ve para transferi için en kolay olan XLM kripto parasını kullanabiliriz. Farklı kripto paralar da kullanabilirsiniz işleyiş aynıdır.

1.ADIM: Coinbase hesabınızda ana ekran üzerinde bulunan ‘’takas’’ butonuna basmalısınız telefondan giriş yapıyorsanız ise alt tarafta ortada bulunan iki yönlü ok işaretiyle gösterilen yere basmalısınız. Bir sonra ki adımda dönüştürme işlemini yapmanız gerekmektedir

2.ADIM: Bir sonraki adımda ise ekranda görünen gönderen kısmına kazandığınız ve hesabınıza bulunan kripto parayı alıcı kısmına ise XLM yazarak XLM kripto parasını seçin XLM kripto parasında diğer kripto paralara göre daha az komisyon alınır ve aynı zamanda Binance TR ile XLM kripto parasının alım satım işlemlerini yapabilirsiniz. Daha sonra tümünü dönüştüre kısmına basarak kazandığınız tüm kripto paraları XLM kripto parasına dönüştürüyoruz bundan sonra ise ana menüde olan takas menüsüne giderek gönder butonuna basıyoruz orada basit bir işlem ile XLM kripto parasını seçerek tümünü göndere basıyoruz.

3.ADIM: Binance TR hesabınıza giriş yaparak ve menü üzerinden cüzdan, yatırma adımlarını takip ederek burada karşınıza gelecek olan kripto para seçenekleri arasından XLM’i seçmelisiniz ağ seç kısmından da  ‘’staller lumens’’ ağına tıklayarak ardından da önünüze gelen ekranda ‘’cüzdan adresi’’ kısmında yazan kodu kopyalayarak Coinbase hesabınıza tekrar dönün Alıcı” kısmına; yine Binance Türkiye’ye dönerek bu sefer de “XLMMEMO” kısmında yazan kodu kopyalayarak yine Coinbase ekranındaki “XLMMEMO” kısmına yapıştırın. Coinbase ekranından kripto para gönderme işlemini onaylayın bundan sonrası çok kolay tahmini olarak 3 5 dakika içerisinde Binance TR hesabınıza XLM kripto paranız geçmiş oluyor sonrasında kazandığınız kripto paraları Türk Lirasına çevirerek banka hesabınıza havale olarak aktarıp paranızı alıyorsunuz.

Sonuç

Coinbase ile para kazanmak istiyorsanız coinbase öğren kazan aracılığıyla nasıl yapacağınızı anlattık. Sizler de herhangi bir boş vaktiniz de Coinbase öğren kazan ile 400 TL kazanabilirsiniz. Bu işlemi yalnızca kendi telefonunuzdan değil diğer aile bireylerinizin telefonundan da yaparak kazandığınızı para miktarını artırabilirsiniz. Oturduğunuz yerden para kazanma şansı veren Coinbase’i kesinlikle denemelisiniz.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir