CoinPayu Nedir? CoinPayu Para Kazanma

CoinPayu para kazanma konusunda insanlara fırsat sunan bir platformdur. Platformun vaat ettiğine göre web sitesine girerek video izlemek, reklamlara tıklamak veya bunlara benzer ufak görevleri yaparak ücretsiz kripto para kazanabilirsiniz. Sizler için CoinPayu ile nasıl para kazanılır bunu detaylıca araştırdık. Ayrıca CoinPayu nedir? CoinPayu güvenilir mi? bu soruların cevaplarını da içeriğimiz de bulabilirsiniz.

CoinPayu Nedir?

CoinPayu, kullanıcılarına reklamları izlemek ve ufak görevleri tamamlaması karşılığın da Bitcoin veya diğer kripto para birimleri ile ödeme yapan bir web sitesidir. Kazandığınız kripto paraları dilerseniz çekebilirsiniz isterseniz de tekrar uygulama üzerinden kendi reklamını verebilirsiniz. Ayrıca web sitesi kripto muslukları ve staking hizmeti de sunmakta.

CoinPayu yalnızca kripto para ile ödeme yapmaktadır bu yüzden ödeme alabilmek için Binance ya da Coinbase gibi borsalar da kripto para cüzdanına sahip olmalısınız.

2019 yılından beri var olan CoinPayu sitesinin kim tarafından ve nerede kurulduğu bilinmiyor. İnsanlar bu nedenle CoinPayu güvenilir mi? Yoksa değil mi? Bu sorunun cevabını merak ediyor. Yazımızın devamında bu sorunuza cevap bulabilirsiniz. Ancak bundan önce CoinPayu para kazanma nasıl yapılır bunu açıklayalım.

CoinPayu Para Kazanma

CoinPayu para kazanma konusunda çeşitli seçenekler sunuyor. Ancak para kazanmak için öncelikle siteye kayıt olmalısınız. CoinPayu web sitesine girerek sağ üstte bulunan üye ol butonu ile rahatlıkla kayıt olabilirsiniz. Ardından bu seçeneklerden herhangi biri ile kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

coinpayu para kazanma

Reklam İzlemek

Reklam izlemek neredeyse her PTC sitesinde bulunan bir gelir elde etme yöntemidir. Diğer PTC siteler de olduğu CoinPayu ile de reklam izleyerek para kazanabilirsiniz ancak diğer sitelerin aksine CoinPayu ödemeleri kripto para ile yapar.

CoinPayu üzerinden izlediğiniz her reklam için 1 ile 10 arasında Satoshi Coin kazanırsınız. Reklam uzunlukları 10 saniye ile 1 dakika arasında değişmekte. Uzun reklamlar haliyle daha çok kazandırmakta. Günlük olarak izleyebileceğiniz reklam sayısı sınırlıdır. Bu sayı 20 ile 30 arasında değişmektedir.

Yapmanız gereken tek şey siteye kayıt olduktan sonra ana sayfanız da bulunan reklamları belirtilen süre boyunca izlemek ardından vaat edilen ödülü kazanacaksınız.

Anket Doldurmak

En az reklam izlemek kadar kazandıran bir diğer seçenek ise anketleri doldurmak. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok anket vardır. Fakat en çok kazandıran anketlerin Yuno ve CPX şirketleri olduğu söylenebilir.

Anket uzunlukları değişiklik göstermektedir, ortalama bir değer vermek gerekirse 2 ile 10 dakika arasındadır.

Anket doldurmak dışında web site ziyaret etmek veya uygulama indirmek gibi başka kripto para kazandıran görevlerde yapabilirsiniz.

Kripto Para Muslukları

CoinPayu ile para kazanmanın bir diğer yolu ise bu musluklardır. Musluklar ile çok azda olsa kripto para kazanabilirsiniz. İşte kazanabileceğiniz bazı kripto paralar;

 • Ethereum
 • Bitcoin
 • Doge
 • Tron
 • Litecoin
 • Bitcoin
 • Shiba

Normal üyeyseniz günde en fazla 4 musluk kullanabilirsiniz. Ancak premium üyeler sekiz musluğa kadar kullanabilir.

Referans Programı

Her PTC sitesinde olduğu gibi CoinPayu sitesine de arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabilirsiniz. Siteye sizin davet bağlantınız ile üye olan kişilerin kazandıkları paradan %10 civarında komisyon kazanırsınız.

Para kazanmanın en kolay yolu budur, çünkü hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Davet ettiğiniz kişiler para kazandıkça siz de para kazanacaksınız. Ne kadar çok arkadaş davet ederseniz o kadar çok para kazanırsınız.

CoinPayu Para Çekme

CoinPayu para çekmenin nasıl olduğunu anlatmadan önce kısaca kazanç yönteminden bahsedelim. Site size ödeme olarak Satoshi Coin verir. Bir Satoshi Coin anlık olarak 0,0003 Dolara denk gelmektedir.

İzlediğiniz reklamlar veya doldurduğunuz anketler karşılığında Satoshi Coin kazanırsınız. Ortalama olarak bir reklamdan 20 Satoshi Coin kazanabilirsiniz.

CoinPayu ile ödemelerinizi kripto para olarak alırsınız. Kripto para birimini siz seçersiniz ve ödeme eşiği bu birime göre değişmektedir. Sizler için bilinen kripto paralar ve ödeme eşiklerini yazdık.

 • Ethereum: Minumum ödeme eşiği 30 bin Satoshi Coin
 • Bitcoin: Minumum ödeme eşiği 11 bin Satoshi Coin
 • DogeCoin: Minumum ödeme eşiği bin Satoshi Coin
 • LiteCoin: Minumum ödeme eşiği bin Satoshi Coin

Bu kripto para birimlerinden herhangi birini seçerek kazandığınız parayı herhangi bir kripto para cüzdanına aktarabilirsiniz.

CoinPayu Güvenilir Mi?

CoinPayu üzerinden gelir elde etmeyi hedefleyen insanlar öncelikle platformun güvenilir olup olmadığını merak ediyor. 2019 yılında kurulan CoinPayu sitesinin kurucu bilinmemektedir. Bu nedenle doğrudan güvenilir diyemiyoruz. Araştırmalarımız sonucunda insanların CoinPayu hakkında yorumlarına ulaştık. İnsanların büyük kısmı platformdan sorunsuz şekilde para kazandığını söylerken. Azımsanmayacak bir kısmı ise ödeme alamadığını ve platformun güvenilir olmadığını söylüyor.

Verilerin yetersizliğinden dolayı uygulamanın güvenilir olup olmadığını söyleyemiyoruz. Ancak sizlere tavsiyemiz uygulamadan Premium üyelik satın almamanız.

CoinPayu Yorum

Bu içeriğimiz yine bir PTC sitesini inceledik. Ancak CoinPayu farklılık olarak kripto para ile ödeme yapıyor bu da onun popülerliğini arttırıyor. CoinPayu ile kazandığınız para sizi zengin etmeyecektir. Ancak boş zamanlarınızı değerlendirmek için güzel bir seçenektir. Sizler yazımızda ki adımları takip ederek Coin Payu para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir