Dolar Kazandıran Mobil Uygulamalar | 13 Mobil Uygulama

Boş vakitleriniz de dolar kazanmak istiyor musunuz? Telefonlarınızdan yararlanarak boş vakitleriniz de mobil uygulamalardan para kazanabilirsiniz.  Günümüz de basit şeyler yaparak dolar kazandıran mobil uygulamalar var. Mobil uygulamalardan kazandığınız para sizi zengin etmez fakat güzel bir ek gelir kaynağı yaratabilirsiniz. Sizler için dolar kazandıran mobil uygulamalardan en kazançlı ve en güvenilir olanlarını araştırdık.

Dolar Kazandıran Mobil Uygulamalar

Anket doldurmak, video izlemek, yürüyüş yapmak ve uygulama indirmek gibi basit görevler yaparak dolar kazandıran mobil uygulamalar;

SweatCoin

Yürürken para kazanmak ister misiniz? Sweatcoin sizin için mükemmel bir para kazanma uygulamasıdır. Tek yapmanız gereken Sweatcoin’i indirip telefonunuzun arka planında her zaman çalışır durumda tutmak. Uygulama, adımlarınızı otomatik olarak sayacaktır. Her 1000 adımda 0,95 Sweatcoins kazanırsınız. 5.7 milyon dolarlık hacme sahip olan sweatcoin, yatırımcıların da dikkatini çekmiş durumda.SWEATCOİN

Foap

Foap mobil uygulaması, fotoğraflarınızı ve videolarınızı satarak dolar kazandıran mobil uygulamalarından biridir.

Uygulamaya kaydolduktan sonra çektiğiniz fotoğrafları veya videoları uygulamaya yükleyin. Bir kişi, marka veya ajans fotoğrafınızı satın aldığında, fotoğraftan kazandığınız paranın %50 sini size verecektir.

Basit fotoğraflar ortalama 5 dolara satılırken, kaliteli fotoğraflar ortalama 60 ila 100 dolar aralığında satılıyor. Foap’ta ödeme alabilmek için aktif bir PayPal hesabınızın olması yeterlidir.

Foap kullanması oldukça basit bir uygulamadır. Daha önce çektiğiniz fotoğrafları yükleyebilir veya müşterilerinizden özel sipariş alarak fotoğraflarınızı satabilirsiniz.

SlideJoy

Her gün sürekli olarak telefonumuzda reklamlara maruz kalıyoruz. Peki reklamları gördüğünüz için para kazansaydınız harika olmaz mıydı?

Slidejoy bunu mümkün kılan dolar kazandıran mobil uygulamalardan biridir. Uygulama, telefonunuzun kilit ekranına reklam ekler.

Telefonunuzu her kontrol ettiğinizde yeni bir reklam veya promosyon göreceksiniz.

Reklam hakkında daha fazla bilgi edinmek için sola kaydırmalısınz. Başka bir reklam görüntülemek için yukarı kaydırmalısınız. Veya ana ekranınıza gitmek için sağa kaydırın.

Slidejoy yalnızca Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Ödemeleri PayPal aracılığıyla nakit olarak çekebilirsiniz.

Mobee

Mobee çeşitli mağazalarda ki “görevleri” tamamlayarak dolar kazandıran mobil uygulamadır.

Öncelikle uygulamayı indirin ve bölgenizdeki bir görevlere göz atın.

Mc Donalds’tan Dominos’a kadar her şey olabilir. Her görevin tamamlamanız için bir dizi görevi vardır. Anket sorularını yanıtlamak ve mağaza içinde fotoğraf çekmek gibi şeyler yapmanız gerekmektedir.

Mobee, bu puanları Amazon’a hediye kartları da dahil olmak üzere hediye kartları için kullanmanızı sağlar. Ödüllerinizi kullanmak 48 saate kadar sürer.

Survey Junkie

Fikrinizi belirtiğiniz için dolar kazanma fikrini beğendiyseniz, Survey Junkie uygulamasına mutlaka göz atmalısınız.

Uygulamaya kaydolun ve bir profil oluşturun, böylece Survey Junkie sizi yaşam tarzınızla en alakalı anketlerle eşleştirebilir. Dolar kazanmak için boş zamanınızda anketleri tamamlamanız yeterlidir.

Ödemeler Target veya Amazon gibi popüler mağazalarda kullanabileceğiniz hediye kartları şeklinde veya PayPal üzerinden nakit olarak çekebilirsiniz.survey junkie

WowApp

WowApp, Google Play Store veya App Store üzerinden indirebileceğiniz reklam izleyerek dolar kazanma uygulamasıdır. Reklam izlemek dışında anket doldurarak, arkadaşlarınızı davet ederek veya uygulamadaki diğer görevleri gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Ödemeler hediye kuponları veya nakit şeklinde alabilirsiniz

WowApp, bugüne kadar Google Play Store üzerinden 1 milyondan fazla indirildi. İncelemelere ve derecelendirmelere gelirsek, 5 yıldız üzerinden 3,9 yıldız almıştır.

WowApp hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ilgili makalemize göz atabilirsiniz. (WowApp Nedir? WowApp Para Kazanma)

Google Opinion Rewards

Akıllı telefonunuzda anketlere katılarak ödeme almak ister misiniz? Başlamak için Google Ödüllü Anketleri indirin. Konsept çok basit. Çok çeşitli konularda kısa bir anketi doldurun. Bu anketler belirli bir satıcıdan bir otel incelemesi, kişisel görüş veya memnuniyet anketi olabilir. Anketleri her boş anınızda yanıtlayabileceğiniz kadar kısadır. Örneğin kahve içmek için sırada beklerken yanıtlayabilirsiniz.

Google Opinion Rewards ile TV ve internet kullanımınızı paylaşarak ekstra para kazanabilirsiniz. Sadece internette gezinmeye ve normalde yaptığınız gibi TV izlemeye devam etmeniz yeterlidir.

Ödemeler, Google Play veya PayPal üzerinden ödenir.

MistPlay

Mistplay sizlere mobil oyunlar oynamanız için dolar veriyor. Mistplay, kullanıcılara oyunlarını oynaması için para veren bir Android uygulamasıdır.

2017 de açılan bu uygulama, oyun yapımcılarına, insanların yaptıkları oyunlardan keyif alıp almadıklarını veya oyun da bulunan hataları bulup, oyunu daha iyi hale getirmelerini sağlayan bir platformdur. Sizler de Mistplay’de bu oyunları test ederek para kazanabilirsiniz. Mistplay’de kazandığınız para miktarı oyunun türüne ve oynadığınız süreye göre değişmektedir. Kısacası ne kadar uzun süre ve ne kadar karmaşık oyunları oynarsanız o kadar çok para kazanırsınız.mistplay

Bananatic

Bananatic, dolar kazanmak için oyunlar oynayabileceğiniz başka bir çevrimiçi oyun uygulamasıdır. Bu uygulamada oyunları test etmeli, size verilen görevleri tamamlamalı ve inceleme yazmalısın. Reklam izleyerek de para kazanabilirsiniz.

Android cihazlarda uygulamayı indirebilirsiniz. Ödemeler hediye kartları veya PayPal üzerinden nakit olarak verilir.

Money App

Money App, bir pazar araştırması uygulamasıdır. Money App ta yapabileceğiniz görevler anket doldurma, oyun oynama, mağaza ürünlerini inceleme, hizmetleri test etmek ve deneme sürümlerini inceleme gibi görevlerdir. Bu görevleri yapma karşılığında Money App’ten para kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken Money App uygulamasını indirip kaydolmak ve bir profil oluşturmaktır. Daha sonra sunulan görevleri tamamlamak.

Tamamladığınız görevler karşılığında kazandığınız parayı hediye çeki olarak ya da PayPal üzerinden alabilirsiniz. Bu uygulamanın iyi taraflarından birisi ise ücretlerinizi 2-3 gün içinde hesabınıza aktarıyor olması. Çünkü bu tür uygulamalarda genellikle ödemeler aylık olarak yapılır.

Lucktastic

Lucktastic dolar kazandıran mobil uygulamalardan bir diğeridir. Sizlere sanalda oynamanız için bir kazı kazan bileti verir. Uygulamayı indirip kaydolun, uygulama size her gün bir ücretsiz kazı kazan bileti verecektir. Kazı kazan biletinizden 5 bin dolar, 10 bin dolar hatta daha fazlasını kazanabilirsiniz. Ancak çoğunlukla 1 ile 100 dolar arasında bir şey kazanırsınız. On dolar barajını aştığınızda parayı çekebilirsiniz.

Bu uygulamanın en güzel yanı, kazı kazan biletinizden bir şey çıkmasa dahi uyulama her oynadığınız da size puan verecektir. Bu puanları ile Amazon gibi sitelerde kullanabileceğiniz hediye kartları ile değiştirebilirsiniz.

Paid Game Player

Paid Game Player’de bazı görevleri yaparak para kazanabilirsiniz bu görevler oyun oynama, reklamları görüntüleme ve ürünleri test etme gibi şeylerdir uygulama bu görevleri tamamladığınız için size ödeme yapar.

Paid Game Player’de size verilen görevleri yaparak dolar kazanabilmeniz için premium üye olmanız gerekmektedir, premium üye olmak için ise uygulamaya 5 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekiyor. Normal üyelikte kalmayı da seçebilirsiniz yine görevleri yaparak dolar kazanabilirsiniz fakat normal üye olmayı seçerseniz, kazandığınız para miktarı ve kazanma süreci oldukça düşük ve yavaş olacaktır.

Swagbucks

Swagbuck reklam izleyerek dolar kazandıran mobil uygulamalar arasında en popülerlerinden biridir. Swagbuck reklam izlemek dışında, anket doldurarak veya oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz.

Dolar kazandıran mobil uygulamalar arasında en popüler olanlarından biri olan Swagbucks hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, ilgili yazımıza göz atabilirsiniz. (Swagbucks Nedir? Nasıl Para Kazanılır?)

Swagbuck bugüne kadar üyelerine toplamda 575 milyon dolardan fazla ödeme yapmıştır. Siteye kaydolduğunuz da 5 dolarlık hoşgeldin bonusu alıyorsunuz. Minumum ödeme eşiği 3 dolar olan web sitesinde boş vakitleriniz de reklam izleyerek para kazanabilirsiniz.swagbucks

Sonuç

Gördüğünüz üzere para kazandıran birçok mobil uygulama vardır. Sizler için en güvenilir ve en çok dolar kazandıran mobil uygulamalar hakkında bilgi verdik. Siz de kendinize en uygun olan uygulamayı ya da uygulamaları seçerek mobil uygulamalar üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz yalnızca bir uygulamaya bağlı kalmamanız kullanabildiğiniz kadar çok uygulamayı kullanın, kullandığınız uygulama sayısı arttıkça kazandığınız para da artacaktır. Kazandığınız para sizi zengin etmez fakat iyi miktarlarda ek gelir sağlayabilirsiniz. Dolar kazandıran mobil uygulamalardan kendinize uygun olanları seçerek başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir