Evde Kürdan Paketleyerek Para Kazanma

Günümüzde birçok insan ek gelir elde etmek istiyor. Fakat gün içerisinde insanlar iş veya farklı uğraşlar içerisinde oldukları için bu ek geliri boş zamanlarında elde etmek istiyorlar. Eğer sizlerde boş zamanlarınızda ek bir gelir elde etmek isteyenlerdenseniz evde kürdan paketleyerek para kazanabilirsiniz.

Kürdan paketleme işi öğrencilere, ev hanımlarına mükemmel bir iş olanağı olmaktadır. Evinizde oldukça rahat bir şekilde boş zamanlarınızı bu işi yaparak değerlendirebilir ve bu işten para kazanabilirsiniz. Bu işe başlamak için yapmanız gereken bir firma ile anlaşarak size gönderilen kürdanları paketleyerek tekrardan firmaya göndermenizdir. Bu emekleriniz karşılığında firma size ücret ödemektedir. Bu yazımızda evde ek gelir elde etmek isteyenler için evde kürdan paketleyerek para kazanma, evde kürdan paketleyerek nasıl para kazanılır ve evde kürdan paketleme iş ilanları hakkında bilgi vermekteyiz.

Evde Kürdan Paketleyerek Nasıl Para Kazanılar?

Günümüzde en kolay ve en popüler işlerden biri evden paketlemedir. Bu paketleme işlerinde en çok tercih edilenlerden biri ise kürdan paketlemektir. Kişiler firmalar ile anlaşır ve firmalar bu işi yapmak isteyenlerin adreslerine belirli sayıda kürdan ve onlara uygun kutular göndermektedir. Bu gönderilen kürdanları eşit sayılarda kutulara koyarak paketlemeniz gerekmektedir. Bu paketlediğiniz kürdanları firmaya tekrar kargo yolu ile gönderdikten sonra her kutu başına para kazanabilirsiniz. İlk zamanlarda bu kazandığınız para sizlere az gelebilir fakat zamanla el alışkanlığı kazandıkça kazandığınız miktar artabilir.Evde Kürdan Paketleyerek Para Kazanma

Evde Nasıl Kürdan Paketlenir?

Çalışmış olduğunuz firma sizlere bir miktar kürdan göndermektedir. Sizlerde bu kürdanları belirli sayılara ayırarak paketleyebilirsiniz. Örneğin; firma sizlerden 100 adet kürdan kutularını paketlemenizi istiyorsa sizde bu kürdanları sayarak 100 adet olduktan sonra paketlemeniz gerekmektedir. Firmanın size verdiği sürede gönderdiği kutuları tamamen doldurduktan sonra tekrar kargo yolu ile firmaya göndermeniz gerekmektedir. Eğer el alışkanlığınız iyi ise ve verilen süreden daha erken bitirirseniz elinizdeki işi firma ile iletişime geçerek elinizdeki kutuları teslim ettikten sonra tekrardan başka bir göreve başlayabilirsiniz. Buda sizin kazanacağınız para miktarının artmasına büyük ölçüde etkilemektedir.

Evde Kürdan Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde kürdan paketleyerek para kazanma işinin mümkün olduğunu makalemizde anlattık. Fakat herkesin merak ettiği asıl konu bu işten ne kadar para kazanılır. Birçok kişi kürdan paketleyerek ayda ortalama 1500 ila 2500 TL arasında para kazanmaktadır. Tabi ki de bu işten kazanacağınız paranın miktarını etkileyen birden fazla faktör vardır. Bunlar; anlaştığınız firmanın kutu başına ödediği para, sizin bu işe ayırdığınız zaman ve en önemlisi el alışkanlığınızdır. Eğer bu işe yeni başlıyorsanız kazanacağınız para ilk başlarda az olabilir. Çünkü bu işe el alışkanlığınız bulunmadığı için kürdan kutularını paketleme süreniz fazla olacaktır buda normalden daha az kutu paketlemenize neden olur. Fakat zamanla el alışkanlığı kazanırsanız gerekenden kısa sürede işinizi bitirdiğiniz için yeni işler alarak daha fazla para kazanabilirsiniz.Evde Kürdan Paketleyerek Para Kazanma

Evde Kürdan Paketleme İş İlanları

Evde kürdan paketleme iş ilanlarına birden farklı şekilde erişim sağlayabilirsiniz. En çok tercih edilen internetten kariyer sitelerine giriş yapılarak iş ilanlarının aratılmasıdır. Kendinize uygun bölgede ve şartlarda iş bulmak için filtreleme kısmında kendinize uygun şartları seçerek kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Bir diğer yol ise İŞKUR iş ilanları sayfası veya direkt olarak İŞKUR’a bu iş için başvuru yapmaktır. Evde kürdan paketleme artık yaygın bir iş kolu olduğu için ülkemizin her şehrinde yapılmaktadır. Fakat eğer İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir gibi nüfusun çok olduğu büyükşehirlerde yaşıyorsanız kürdan paketleme işi bulma ihtimaliniz daha fazla olabilir. Unutmayınız bu iş uzaktan yapıldığı için dolandırıcılar ile karşılaşabilirsiniz. Bazı firma adı altında sizden para isteyen kişilere sakın inanmayınız. Çünkü kürdan paketleme işine hiçbir karşılık ödemeden tamamen ücretsiz bir şekilde başlarsınız ve gerekli malzeme, ekipmanı anlaşmış olduğunuz firma sizlere ücretsiz olarak ulaştırmaktadır. İnternet veya farklı yollarla ne kadar çok iş ilanı takip ederseniz iş bulma ihtimaliniz o kadar artmaktadır.

İstanbul Evde Kürdan Paketleme İş İlanları

İstanbul’da kürdan paketleme işi yapmak isteyen çok fazla kişi bulunmaktadır. Bunlarda kürdan paketleme iş ilanları için internette sıkça arama yapmaktadır. Kürdan paketleme işi yapmak isteyen kişiler kadar bu işi imkanını sağlayan firmalarda bulunmaktadır. Sizlerde kürdan işi yapan fabrikalara giderek iş için başvuru yapabilirsiniz

Ankara Evde Kürdan Paketleme İş İlanları

Birçok insan evden ek gelir kazanmak ister ve bu yüzden de evde kürdan paketleyerek para kazanma işine yönelmektedir. Diğer illerde olduğu kadar Ankara’da da kürdan paketleme işini yapmak isteyen kişilerde bulunmaktadır. Bu iş için uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve Ankara’da yaşıyorsanız hiç durmadan internet üzerinden veya bölgenizde bulunan fabrikalardan bu iş için bilgi alabilirsiniz. İş ilanlarını ne kadar çok takip ederseniz kendinize uygun işi bulma ihtimaliniz o kadar artar.

Sonuç

Evde ek gelir elde edebilmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri ise evde kürdan paketleyerek para kazanma. Bu yazımızda bu iş hakkında sizlere bilgi verdik. Eğer sizlerde bu işin size uygun olduğunu ve yapabileceinizi düşünüyorsanız kendinize uygun bir firma bularak bu işe başlayabilirsiniz.  Kürdan paketleme işi ilk zamanlarda size çok para kazandırmayabilir veya zorlanabilirsiniz. Fakat pes etmeyiniz çünkü zamanla iş olanaklarınız ve el becerileriniz artacağı için bu işi rahatlıkla yapmakla birlikte kazandığınız para miktarı artış gösterebilir.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir