FusionCash Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

İnternet üzerinden para kazanmak istiyor musunuz? Evet herkes bunu ister. Bizlere internetten para kazanma fırsatı sunan birçok web sitesidir vardır. Bu yazımız da bu web siteleri arasında en popüler olanlarından biri olan FusionCash için bir inceleme yaptık. FusionCash ufak görevler yaparak para kazanabileceğiniz bir web sitesidir. Sizler de FusionCash ile para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

FusionCash Nedir?

FusionCash 2005 yılında kurulmuş ve şimdiye kadar kullanıcılarına 5 milyon dolar ödeme yapmıştır. Bu sitede bulunan basit görevleri yaparak kazanabilirsiniz. Swagbucks ve InboxDollars gibi sitelere benzer bir işleyişi vardır. Site üyelerine oldukça eğlenceli yollardan para kazanma fırsatı sunar. Bu görevler; video izlemek, anket doldurmak ve ürünleri test etmek gibi görevlerdir. Şirketler tanıtımlarını yapmak için FusionCash’e para öderler ve sizde bu görevleri yaparak bu parayı kazanırsınız. Site hakkında dikkat etmeniz gereken en önemli şey çok katı kurallara sahip olmasıdır ve bu kurallara uymamanız durumun da hayal ettiğiniz miktarlarda para kazanamayabilirsiniz.

FusionCash Nasıl Çalışır?

FusionCash’e üye olmak ve sonrasında para kazanmak oldukça basittir. Üye olduktan sonra karşınıza çeşitli basit görevler çıkacaktır. 1-2 dakika kadar süren bu görevleri yaparak para kazanırsınız. Bu platformun en güzel yanı üyeler için birçok görevin olmasıdır. Üye olup kurallara uyduğunuz sürece para kazanmanız için hiçbir engel yoktur. Unutmayın ne kadar çok göre yaparsanız o kadar çok para kazanırsınız.

FusionCash’e Nasıl Üye Olunur?

FusionCash’e üye olmak tamamen ücretsizdir ve üye olduğunuz için ekstra 5 Dolar bonus kazanırsınız. FusionCash‘e üye olmak için tek yapmanız gereken web sitesine girmek, web sitesine girince zaten karşınıza üye olma formu çıkacaktır. Bonusu kazanmak için yapmanız gereken tek şey üye formunu doldurmak. Üye formunda sizden istenen bilgiler şunlardır;

  • Kullanıcı adı
  • E-posta
  • Şifre
  • Posta kodu

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra mail adresinize bir onay e-postası gelecektir. Bu e-postayı onayladıktan sonra kayıt işlemini tamamlarsınız ve 5 Dolarlık kayıt bonusunu kazanırsınız.

Fusioncash

FusionCash ile Para Kazanma

Artık platforma üye olduğunuza göre para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte Fusioncash üzerinden para kazanma yolları;

Kayıt Bonusu

FusionCash’te kazanacağınız ilk para kayıt olduğunuz için kazanacağınız 5 Dolarlık bonustur. Yapmanız gereken tek şey platforma kayıt olmak, ardından para hesabınıza yatırılacaktır.

Anket Doldurmak

İnternetten para kazanma yollarının muhtemelen en popüler yollarından birisi anket doldurmaktır. Diğer para kazanma sitelerinde olduğu gibi FusionCash sitesinde de anket doldurarak para kazanmanız mümkündür. Platforma ”FC Anketleri” olarak adlandırılan kendi anketleri vardır. Üye olduktan sonra, kayıt sırasında kullandığınız e-posta adresinize anketler gönderilecektir. Yapmanız gereken tek şey bu anketleri doldurmak ve para kazanmak.

Video İzlemek

Video izleyerek para kazanma, FusionCash’teki en kolay para kazanma yollarından biridir, video başına 1 ile 30 Cent arası kazanırsınız. Birkaç saat video izleyerek bu kazancınızı 5 Dolara kadar çıkarabilirsiniz. Günlük hayatımız da zaten hepimiz video izleriz FusionCash bizlere bunu yaparken para kazanma fırsatı sunar. Ne yazık ki bu videolar sınırlı sayıdadır ve günlük olarak sayısı yenilenmektedir.

Mobil Uygulama İndirmek

FusionCash’te bir diğer para kazanma yolu uygulama indirmek. Sitenin size bellirtiği uygulamaları indirerek ve belirli bir süre telefonunuz da tutarak para kazanabilirsiniz. Her uygulama için ortalama olarak 0,50 ile 3 Dolar arasında kazanırsınız. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı telefonunuza indirmek ve belirli bir süre silmemek.

Uygulama ve Ürün Test Etmek

Bazı firmalar uygulamalarını veya ürünlerini piyasa sürmeden önce test etmek ve kullanıcıların fikirlerini almak için para öderler, FusionCash ile de yeni uygulamaları veya ürünleri test etmeniz için size para öder. Para kazanmak için yapmanız gereken tek şey uygulama ve ürünü test etmek ardından bir inceleme yazısı yazmak. Bu yazıda beğendiğiniz veya beğenmediğiniz şeylerden bahsetmelisiniz.

Telefon Görüşmesi Yapmak

FusionCash size belirttiği şirketlere telefon ederek ve birkaç soruyu yanıtlayarak para kazanma fırsatı sunar. Yanlış duymadınız FusionCash ile 1-2 dakikalık telefon görüşmesi yaparak para kazanabilirsiniz. Her arama başına ortalama olarak 2 Dolar kazanırsınız. Siz de boş vakitleriniz de telefon görüşmesi yaparak para kazanabilirsiniz.

Web’de Arama Yapmak

Günlük hayatımız da zaten birçok arama yapıyoruz. Sizde FusionCash’in kendi arama motorunu varsayılan arama motorunuz yaparsanız internetten yaptığınız her web araması için para kazanırsınız. Buradan kazanacağınız para sizi zengin etmez ama unutmayın bu parayı zaten yaptığınız bir şeyi yaptığınız için kazanıyorsunuz. FusionCash’in arama motorunu kullandığınız da ay sonunda birkaç dolar kazanabilirsiniz ve bu para ile telefon faturanızı ödeyebilirsiniz.

Radyo Dinlemek

Sadece radyo dinlediğiniz için para kazanma fikri hoşunuza gitti mi? Evet FusionCash ile biraz para kazanma yollarından biri de radyo dinlemektir. Sitenin size belirtiği radyo kanallarını dinleyerek para kazanabilirsiniz. Ancak, radyo dinlerken her 30 dakikada bir CAPTCHA adlı bir uygulamaya girmeniz gerekmektedir. CAPTCHA uygulamasına girmek, radyo kanalını dinleyip dinlemediğinizi kontrol eder. Siz de radyo dinleyerek para kazanabilirsiniz.

İndirimler

FusionCash’e üye olduktan sonra ve alışverişlerinizi bu platform üzerinden yaparsanız, paranızın bir kısmını size geri ödeyecektir. Pek para kazandırmayacak gibi görünse de unutmayın tasarruf yapmakta bir para kazanma yoludur. Fakat dikkat etmeniz gereken her alışverişiniz de değil yalnıza FusionCash üzerinden yapacağınız alışverişler de paranızın bir kısmı size geri ödenir.

Fusioncash

FusionCash ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Günlük Cash e-posta’ya abone olarak her gün 0.02 Dolar kazanırsınız. Sitedeki günlük tıklama görevlerini yaparak her görev içim 0,15 Dolar kazanırsınız. Radyo dinlemek size 0,05 Dolar, video izlemek ise ortalama olarak 0,01 ile 0,03 Dolar arasında kazanırsınız. Bunun dışında forumlara katılarak gönderi yayınlayarak daha iyi paralar kazanabilirsiniz. Ay da 30 gönderi yayınlamanız durumunda 3 Dolar alırsınız. Ayrıca her gönderi başında 0,10 Dolar daha alırsınız. FusionCash ile en çok parayı kazanmanın yolu ise arkadaşlarınızı davet etmektir. Sizin referansınız ile üye olan her kullanıcı için 1 Dolar kazanırsınız ve daha sonra arkadaşınızın gerçekleştirdiği ilk görev için 2 Dolar daha kazanacaksınız ve son olarak arkadaşınız platformdan para çekerse 5 Dolar daha kazanırsınız. Yani davet ettiğiniz her arkadaşınızdan 8 Dolar kazanma şansınız vardır.

Gördüğünüz üzere kazanacağınız para miktarları az görünüyor. Ancak FusionCash üzerinden birçok para kazanma yöntemi vardır. Siz de gün de biraz vaktinizi ayırarak bu görevlerin birçoğunu yaparak ayda ortalama 50 ile 100 Dolar arasında kazanırsınız. Yani FusionCash ile şu anki Dolar kuru ile ayda 750 TL ile 1500 TL arasında kazanabilirsiniz.

FusionCash’te Kazandığımız Parayı Nasıl Çekeriz?

FusionCash’te yukarıda belirttiğimiz yollar ile para kazandıktan sonra bu parayı nasıl çekeriz? Öncellikle parayı çekebilmek için kazandığınız para minumum 25 Dolar olmalıdır. Hesap bakiyeniz 25 Dolara ulaştıktan sonra site size ”paranızı çekin” adlı bir e-posta gönderir. Bu e-postayı aldıktan sonra parayı kolayca PayPal hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ödeme talebinde bulunduktan sonra FusionCash o ayın 20’sine kadar parayı hesabınıza aktaracaktır. Ödemeler genel de 1 ile 5 gün arasında yapılmaktadır. Sitenin en güzel yanı ise ödeme sırasında hiçbir şekilde kesinti yapmamasıdır. Ödeme işlemleri tamamen ücretsizdir.

Sonuç

Bu yazımız da internetten para kazandıran sitelerden birisi olan FusionCash hakkında bir inceleme yaptık. Gördüğünüz üzere FusionCash üzerinden para kazanmanın birçok yolu var. Kazandığınız para sizi zengin etmese de iyi bir ek gelir yaratabilir. Artık FusionCash ile para kazanmak için bütün bilgilere sahipsiniz. Kendiniz için en uygun yöntemi veya yöntemleri seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir