Huobi Nedir? Huobi Para Kazanma

Huobi para kazanma konusunda etkili bir kazanç modeli sunuyor. Bu konuda sizlere Huobi’den detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz.

Huobi’nin sunmuş olduğu para kazanma yollarından bahsetmeden önce öncelikli olarak Huobi’nin ne olduğunu açıklamak istiyoruz. Huobi, 2013 yılında Çin’de kurulan bir şirket. Leon Li tarafından kurulan bu şirket, günümüzde küresel çapta hizmet veriyor. Kripto para alım satım merkezi olarak da bilinen bu yer, bu zamana kadar pek çok müşteriye ulaşarak onların zengin olmalarına olanak tanıdı. Ülkemizde de faaliyetlerini sürdüren bu borsa, şu anda Binance kadar olmasa da hatırı sayılır bir kitleye ev sahipliği yapıyor. Yaptıklarıyla güvenilirliğini kanıtlayan Huobi, borsada yatırım yapıp kazanç elde etmek isteyenler için de harika bir nokta.

Huobi, kripto para birimleri arasında ve gerçek paralar ile yatırım yapma konusunda harika bir web sitesi. Kullanıcılar, hem borsada oyun oynuyor hem de bonuslar sayesinde ödüller elde edebiliyor. Web sitesinin bu konuda sunmuş olduğu pek çok kampanya mevcut. Bu kampanyalardan bazılarını bu yazı içerisinde sizlere anlatıyor olacağız.

Huobi Nedir?

Huboi kısaca bir kripto para borsasıdır. Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsalaro arasında olan Huobi öncelikle Çin pazarını hedef aldı ve zamanla yayılmaya başladı. An itibariyle 130’dan fazla ülke de hizmet vermekte.

2013 yılında Leon Li adlı şirket tarafından Çin’de kurulan Huobi en eski borsalardan biridir. Huobi Global’in Japonya, Güney Kore, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Brezilya’da ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca Huobi tarafından 2018 yılın da piyasaya sürülen Huobi Token kripto para pazarın da ilk 100 kripto para birimnden biridir.

Huobi Para Kazanma

Kullanıcılar Huobi para kazanma ile ilgili pek çok şeyi merak edebiliyor. Bunlardan birisi de yatırım yapıp kâr elde etmek dışında bonusların neler olduğu. Öncelikle yatırım yaparak nasıl kâr elde edileceğinden kısaca bahsedelim. Buradaki anlatılanların yatırım tavsiyesi olmadığını ifade edelim. Herkes, kendi yapacağı yatırıma güvenerek hareket etmeli, başkasının dediği şeye göre hareket etmemeli. Yani yatırımda herkes kendi başına olur. Bazı insanlar günlük al sat yapmayı sever. Bu konuda yapılması gereken şey kripto para birimi bir miktar düşünce almak, yükselince ise satmak. Yakın zamanda bitcoin ve ethereum gibi pek çok kripto para birimleri büyük bir düşüş ile karşılaştı. Bu durum günlük al sat yapanları da etkiledi. Risklere karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Günlük al sat yapmanın dışında bir diğer uzun vadeli al sat yaparak gelir elde etmek mümkün. Günlük al sat işleminden kârlı çıkmak için büyük miktarda para gerekir. Küçük miktarda oynamak küçük kazandırır. Örneğin 10 Amerikan doları yatırılırsa ve %5 artış olursa bu, kullanıcıya 0,5 dolar sağlar. Eğer 250 dolar olarak yatırılırsa %5’lik artış 12,5 dolar olarak döner. Yani büyük oynayan büyük kazanabilir ama riskli olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Huobi Para Kazanma

İnternet kullanıcılarının Huobi para kazanma konusunda yapabileceği bir diğer şey ödülleri takip etmek oluyor. Huobi, küresel çapta hizmet göstermesiyle birlikte pek çok kampanya ile insanlara para ödülleri dağıtıyor. Bu ödüller arasında 700 USDT hoşgeldin ödülü, 100.000 USDT airdrop, USDT %30 YGO ve 50 BTC’yi paylaş yer alıyor. Bunun yanı sıra 90.000 SHIB ödülü de mevcut. Bu gibi pek çok kampanya ile yatırımcıların ilgisini çekmeye çalışan şirket, ödüller ile onların daha çok getiri elde etmesine imkan tanımak istiyor.

Huobi ile para kazanmanın bir diğer yolu ise Huobi çark çevirme kampanyasıdır. Huobi global ile çark çevirerek airdrop kazanabilirsiniz. Peki Huobi çark nasıl çevrilir? Bu kampanya ya katılabilmek için aynı gün için de en az 100 Dolarlık bir işlem yapmalısınız. İşlem yaptıktan sonra Huobi çark çevirmeye hak kazanabilir ve çarkı çevirerek airdrop ödüllerini kazanabilirsiniz.

Huobi Hoşgeldin Bonusu

Huobi’nin sağlamış olduğu bonuslardan birisi hoşgeldin bonusu olarak açıklanabilir. Yeni kayıt olan bir kullanıcı kimlik doğrulaması yaptığı takdirde belirli bir miktarda Huobi hoşgeldin bonusu kazanıyor. USDT üzerinden sağlanan bu ödüle ek olarak yapılabilecek bir diğer şey diğer görevleri tamamlayarak ödül elde etmek. Bu görevler arasında şunları sıralayabiliriz:

  • 100 dolar değerinde kripto para birimi almak
  • 100 dolarlık kripto para takası gerçekleştirmek
  • 1.000 dolarlık kripto para takası gerçekleştirmek
  • 10.000 dolarlık kripto para takası gerçekleştirmek

Özet geçmek gerekirse Huobi para kazanma ile ilgili hoşgeldin bonusu elde etmek için yapılması gereken şey kimlik doğrulama aşamasını tamamlamak ve diğer görevler için görev listesini takip etmek.

Huobi Global Güvenilir mi?

Kullanıcılar için Huobi, her ne kadar harika bir hizmet olsa da bazı kişiler, bu uygulamanın ne kadar güvenilir olduğunu merak edebilir. Özellikle kimlik istemesi, bu borsanın güvenilirliği konusunda insanları şüpheye düşürebilir. Aslına bakarsak pek çok şirket, kimlik doğrulama isteyebiliyor. Bunun sebebi, kullanıcıların gerçek bir insan olup olmadığını tespit etmek. Bu şekilde bot hesapların önüne geçilebiliyor. Huobi, şu anda dünya çapında kullanılan ve büyük bir kullanıcı kitlesi bulunan bir firma olduğu için güvenilir kabul ediliyor.

Sonuç

Yakın dönemin en gözde kripto para borsalarından biri olan Huobi kullanıcılarına çeşitli para kazanma fırsatları sunuyor. Bu yazımız da sizlere Huobi para kazanma hakkında bilmeniz gerekenleri anlattık. Siz de kendinize uygun yolu seçerek Huobi ile para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir