Mail Okuyarak Para Kazanma ve En İyi Siteler

Günlük hayatımız da bir çoğumuz her gün mail adresini kontrol ediyor. Yeni mailler gelmişlerse bir göz atmayı ihmal etmiyoruz. Peki mail okuyarak para kazanma fikri kulağınıza hoş geliyor mu? Yanlış duymadınız mail okuyarak para kazanmak mümkün. Bazı şirketler ürünlerini tanıtmak için tanıtım mailleri gönderiyor. Sizler de bu maileri okuyarak para kazanabilirsiniz. Bu yazımız da nasıl mail okuyarak para kazanılır ve bunu gerçekleştirebileceğiniz siteler hakkında bilgi verdik keyifli okumalar.

Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Mail okuyarak para kazanmak oldukça basit bir işlemdir. İhtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar veya telefon ve bir de aktif internet bağlantısı. Eğer bunlara sahipseniz mail okuyarak para kazanmak için önünüzde hiçbir engel yoktur. Bazı web siteleri size günlük olarak okumanız gereken mailler gönderir sizin de para kazanmak için tek yapmanız gereken bu mailleri okumak. Yazımızın devamında belirteceğimiz sitelerden kendiniz için en uygununu seçerek mail okuyarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz bu siteler günlük olarak sınırlı sayıda mail gönderir bu nedenle birkaç siteyi kullanarak daha fazla mail okuyarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Mail Okuyarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Mail okuyarak kazanacağınız para sizi zengin etmeyebilir veya tek başına geçinmenize yetmeyebilir. Ancak kesinlikle iyi bir ek gelir kazanma yoludur. Gününüzün herhangi bir vaktinde biraz vaktinizi ayırarak iyi miktarlarda para kazanabilirsiniz. Mail okuyarak kazanacağınız para miktarı bu işe ayırdığınız vakitle doğru orantılıdır. Ne kadar çok mail okursanız o kadar çok para kazanırsınız. Daha öncede söylediğimiz gibi bir sitede okuyabileceğiniz mail sayısı sınırlıdır. Bu nedenle birkaç siteyi birden kullanarak okuyabileceğiniz mail sayısını arttırabilirsiniz. Sadece mail okuyarak ayda 500 ile 2.000 TL arasında kazanabilirsiniz.

Mail Okuyarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Mail Okuyarak Para Kazanma Siteleri

Mail okuyarak para kazanabileceğiniz birçok site vardır. Bu sitelerin hepsinin işleyişi farklıdır. Mail okuyarak para kazanabileceğiniz siteleri;

Fusion Cash

Fusion Cash, mail okuyarak para kazanabileceğiniz ücretsiz bir web sitesidir. Bu web sitesi ile mail okumak dışında farklı görevlerde yaparak para kazanabilirsiniz. Bunlar; video izlemek, anket doldurmak ve radyo dinlemek gibi görevlerdir. Fusion Cash’e üye olduğunuzda 5 $’lık bir hoş geldin bonusu alırsınız. Kayıt işlemi oldukça basittir. Kayıt olabilmek için 18 yaşından büyük olmalısınız. Sitenin ara yüzü biraz modası geçmiş gibi görünebilir fakat bu sizi para kazanmaktan alıkoymasın.

Fusion Cash sitesine sizin referansınız ile kayıt olan her kişi için 1 $’lık bonus alırsınız. Ayrıca bu arkadaşınızın gerçekleştirdiği ilk görev için 2 $’lık bir bonus kazanırsınız.

Kazandığınız parayı çekebilmek için hesap bakiyeniz en az 25 $ olmalıdır. Ödemeleri PayPal üzerinden veya hediye kuponu olarak alabilirsiniz.

Cash4Offers

Bir başka mail okuyarak para kazanma sitesidir. Cash4Offers ile boş vakitlerinizde mail okuyarak para kazanabilirsiniz. Mail okumanın yanı sıra başka görevler yaparak da para kazanabilirsiniz. Bu görevler; online oyunlar oynamak, anket doldurmak veya arkadaşlarını davet etmek gibi görevlerdir. Kayıt olabilmek için 18 yaşından büyük olmalısınız. Cash4Offers’a kayıt olduğunuz için 5 $’lık bonus alırsınız. Her davet ettiğiniz arkadaşınız için 2 ile 6 $ arasında kazanırsınız. Cash4Offers okumanız için gün de 2-3 mail gönderir.

Minumu ödeme eşiği 35 $’dır. Ödemeleri PayPal üzerinden alabilirsiniz.

Inbox Dollars

Inbox Dollars, internetten para kazanma denilince akla gelen ilk sitelerden birisidir. Inbox Dollars ile mail okuyarak da para kazanabilirsiniz. Bunun dışında para kazanmak için birçok fırsat sunar. Inbox Dollars şimdiye kadar kullanıcılarına toplamda 80 milyon dolar ödeme yapmıştır. Siteye kayıt olduğunuz da 5$’lık hoş geldin bonusu kazanırsınız.

Inbox Dollars sizin referansınız ile üye olan her kişi için size 5$ verir ve 5 kişiyi davet edebilirsiniz. Ayrıca sizin referansınız ile kayıt olan arkadaşlarınızın kazançlarından %30 komisyon alırsınız.

Minimum ödeme eişiği 10$’dır. Ödemeler PayPal üzerinden nakit olarak veya Amazon gibi platformlar da kullanabileceğiniz hediye kartları şeklinde verilmektedir.

Swagbucks

Swagbucks mail okuyarak para kazanmak isteyenler için en uygun seçeneklerden birisidir. Dünyanın her tarafından kullanıcılara sahip olan Swagbucks da para kazanmanın çeşitli yöntemleri vardır. Bunlar; video izlemek, anket doldurmak, oyun oynamak ve yazı yazmak gibi boş vakitlerinizde yapabileceğiniz basit işlerdir. Bu görevleri gerçekleştirdiğiniz de swagbuks puanı kazanırsınız ve bu puanları dilediğiniz zaman nakit paraya çevirebilirsiniz. 100 swagbucks puanı 1 $’a karşılık gelmektedir. Swagbucks siteye üye olduğunuz için size 10 $’lık bonus verir. Sizin yönlendirmeniz ile kayıt olan üyeler için 5 $ kazanırsınız ve kazançlarında %10 komisyon alırsınız.

Ödemelerinizi alabilmek hesap bakiyeniz en az 15 $ olmalıdır. Kazandığınız paraları PayPal üzerinden nakit olarak veya hediye kartları şeklinde alabilirsiniz.

Swagbucks hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. (Swagbucks Nedir? Nasıl Para Kazanılır?)

Paid To Read Emails

Paid To Read Emails, tamamen mail okuyarak para kazanma üzerine kurulu bir web sitesidir. Kayıt olduğunuz için size 3 $’lık bir bonus verecektir. Okuduğunuz her mail için 0.01 ile 0.15 $ arasında kazanırsınız. Ödemeler yaklaşık 24 saat için de yapılmaktadır bu konuda benzer sitelere göre oldukça hızlıdır. Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın kazançlarından %10 komisyon alırsınız.

Minumum ödeme eşiği 15 $ olan web sitesinde ödemelerini PayPal aracılığıyla alabilirsiniz.

mail okuyarak para kazanma siteleri

MyPoints

MyPoints , mail okuyarak para kazanabileceğiniz bir başka sitedir. Mail okuyarak para kazanmak için yapmanız gereken tek şey siteye kayıt olmaktır. Kayıt sırasında 10 $’lık kayıt bonusu kazanırsınız. Bonus Mail adlı bir sistemi vardır. Okuğunuz mailler için nakit paraya çevirebileceğiniz puanlar kazanırsınız. Ayrıca MyPoint ile anket doldurmak, reklam izlemek gibi para kazanmak için birçok farklı yöntemde vardır. Sizin davetiniz ile üye olan her arkadaşınızın için 25 puan bonus alırsınız ve kazançlarında %10 komisyon alırsınız.

Minumum ödemeler hediye kartları için 3 $, nakit çekimi için ise 25 $’dır. Ödemeleri PayPal aracılığıyla çekebilirsiniz.

Unique Rewards

Unique Rewards , ücretsiz bir şekilde üye olarak mail okuyarak para kazanabileceğiniz web sitelerinden birisidir. Mail okumak dışında video izleyerek, anket doldurarak ve oyun oynayarak para kazanabilirsiniz. Unique Rewards’ta ilk görevinizi tamamlayarak hesabınızı aktifleştirirsiniz ve 20 $’lık bir bonus kazanırsınız. Sizin referansınız ile üye olan her arkadaşınız için 5 $ değerinde bonus kazanırsınız ve bu arkadaşınız ilk görevini tamamladığında 1 $ daha kazanırsınız. Ayrıca arkadaşınızın kazançlarında ömür boyu %10 komisyon alırsınız.

Minumum ödeme eşiği PayPal veya Bitcon ile alırsanız 20 $, Visa veya Mastercard ile alırsanız 50 $’dır.

Mail Okuyarak Para Kazanmak İçin İpuçları

Mail okuyarak kazandığınız parayı artırmak için yapabileceğiniz şeyler vardır. Öncelikle E-mail bildirimlerinizi açın bu sizin yeni mailler gelince anında haberiniz olmasını sağlayacaktır. Gelen kutunuzu düzenli olarak kontrol edin gün de mutlaka birkaç defa bakın. Mail okuyarak para kazanmak istediğiniz siteyi iyice araştırın bütün özellikleri öğrenin ve yararlanın. Arkadaşlarınızı tavsiye bu hem bonus kazanmanızı sağlayacaktır hem de onların kazançlarından bonus almanızı sağlayacaktır. Ayrıca yeni bir e-mail adresi oluşturmak sizin için çok yararlı olacaktır çünkü bu işi yapmak istiyorsanız sadece para kazanabileceğiniz mailleri görmek sizi oldukça hızlandıracaktır. Son olarak dolandırıcılara dikkat edin yazımız da önerdiğimiz bütün sitelere güvenebilirsiniz fakat başka bir site seçmek istiyorsanız güvenilir olduğundan emin olun.

Sonuç

İnternetten para kazanmanın en kolay yollarından biriside mail okuyarak para kazanmaktır. Siz de boş vakitlerinizi değerlendirmek için mail okuyarak para kazanabilirsiniz. Günümüz de bu işi yapan birçok insan var. Mail okuyarak para kazanmak istiyorsanız bunun için gerekli bütün bilgileri sizlere verdik. Kendinize en uygun siteyi seçerek mail okuyarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bol şanslar.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir