Nays Para Kazanma (Nays Davet Et Kazan)

Bir İş Bankası projesi olan Nays para kazanma hakkında insanlara çeşitli fırsatlar sunuyor. Nays uygulamasın da para kazanmanız için iki seçenek vardır. Bunlar; Nays davet et kazan ve Nays şimdi kazan, arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek ve uygulama içerisinde bulunan kazı kazan oyunu oynayarak para kazanabilirsiniz. Siz de Nays para kazanmak istiyorsanız yazımız da bunu nasıl yapacağınızı detaylıca anlattık.

Nays Nedir?

Nays ile nasıl para kazanılır? bunu anlatmadan önce Nays nedir? bundan bahsedelim. Nays, İş Bankası tarafından Papara’ya rakip olarak çıkarılan para çekme, para gönderme ve alıveriş gibi işlemleri ücretsiz şekilde yapabileceğiniz bir elektronik ödeme sistemidir. Google PlayStore veya AppStore üzerinden ücretsiz şekilde indirebileceğiniz Nays uygulamasını şimdiye kadar 100 binden fazla kişi tarafından indirildi.

Nays ile Nasıl Para Kazanılır?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Nays para kazanma konusunda 2 farklı seçenek sunmakta. Sizler için iki seçenek ile de nasıl para kazanıldığını anlatacağız.

Nays Davet Et Kazan

Nays davet et kazan ile para kazanmak istiyorsanız öncelikle uygulamaya kayıt olmalısınız. Eğer kayıt sırasında bir başkasının davet bağlantısını kullanarak kayıt olursanız 10 TL kazanırsınız aksi taktirde hiçbir şey kazanmayarak kayıt olursunuz.

Kayıt olduktan sonra ilk harcama veya para transfer işleminiz için de 10 TL kazanıyorsunuz. Bu şekilde 10 TL kazanmak için arkadaşınıza 1 TL transfer edebilirsiniz.

Sırada Nays uygulaması ile size en çok para kazandıran nokta Nays davet et kazan. Uygulamaya kayıt olduktan sonra kendi davet bağlantınızı oluşturabilirsiniz ve bu davet bağlantısı ile üye olan her kişi için 10 TL kazanırsınız. Burada dikkat etmeniz gereken konu ise en fazla 10 kişiyi davet ederek para kazanabilirsiniz.

Nays davet kodu oluşturmak için uygulamanın ana sayfasında bulunan “Nays ile Nasıl Kazanırım” seçeneğine tıklayın. Ardından “Davet Et” seçeneğini seçerek davet kodunuzu oluşturabilirsiniz. Bu davet kodunu arkadaşlarınız ile paylaşın arkadaşınız davet kodunu tıklayarak üye olduğunda 10 TL kazanacaksınız böylelikle toplamda 100 TL kazanabilirsiniz.

nays davet et kazan

Nays Şimdi Kazan

Uygulama içerisin de bulunan bir diğer para kazanma yolu ise Nays şimdi kazan. Uygulama size günde bir kereye mahsus herhangi bir transfer işlemi yaptığınız da bir kazı kazan oynama şansı veriyor. Karşınıza kapalı 4 kutu çıkıyor ve sırasıyla kutuları açıyorsunuz her kutuda belirli miktarlar da para bulunuyor. Eğer 4 kutunun 3 kutusunda aynı para miktarını bulursanız o para sizin oluyor. Nays şimdi kazan ile 50 TL’ye kadar kazanma şansınız var.

Para transfer işlemi yapmak için herhangi bir arkadaşınıza 1 TL göndermeniz yeterli olacaktır. O arkadaşınız da 1 TL’yi size geri gönderdiğiniz de ikiniz de kazı kazan hakkına sahip olmuş olursunuz.

Nays hesabınıza para yükleyebilmek için ana sayfada bulunan “Para Yükle” seçeneğini seçin karşınıza Nays hesabınızın IBAN adresi çıkacaktır bu IBAN adresini kopyalayarak normal internet bankacılığınızdan hesabınıza para yükleyebilirsiniz.

Sonuç

İş Bankası tarafından geliştirilen elektronik ödeme sistemi olan Nays, uygulamasına daha fazla kullanıcı çekebilmek adına Nays Davet et kazan ve Nays şimdi kazan adlı iki kampanya ile üyelerine para kazandırıyor bu içeriğimiz de bunu detaylıca anlattık artık sizler de Nays para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir