Ojooo Wad Nedir? Ojooo Wad Para Kazanma

Ojooo Wad bir PTC (Paid To Click) yani tıkla kazan sitesidir. Sizler de zaten gün için de yaptığınız reklam izlemek, oyun oynamak gibi şeyleri yaparak para kazanmak istiyorsanız Ojooo Wad tam size göre bu site üyelere çok basit görevleri tamamlamaları karşılığında para ödüyor. Sizler Ojooo Wad para kazanmak istiyorsanız bu yazımız da bununla ilgili bilmeniz gereken bilgilere yer verdik. Keyifli okumalar.

Ojooo Wad Nedir?

Ojooo Wad başta reklam izlemek olarak başka ufak görevler yapmanız karşılığında size para ödeyen Alman menşeli bir şirkettir. Ojooo Wad reklam şirketleri ile üyeler arasında bir aracı olarak üyelerin para kazanmasını sağlar. 42 milyondan fazla kullanıcıya sahip Ojooo Wad bugüne kadar üyelerine milyonlarca dolar ödeme yaptı sizlerde Ojooo Wad para kazanmak istiyorsanız yazımızın devamında bunu nasıl yapacağınızdan bahsettik.

Ojooo Wad Para Kazanma

Ojooo Wad ile para kazanmanın birçok yöntemi vardır. Siz de kendiniz için en uygun seçeneği veya seçenekleri seçerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ojooo Wad para kazanma seçenekleri;

Reklam İzlemek

Ojooo wad üyeleri sitenin adında anlaşılacağı gibi kazandıkları paranın büyük bir kısmını reklam izleyerek kazanıyor. Siteye üye olduktan sonra artık reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Reklamlar kısmına girdikten sonra izleyebileceğiniz reklamlar karşınıza çıkacaktır.

İzleyebileceğiniz bütün reklamları burada görebilirsiniz. Her reklamın altında reklamı kaç saniye izlemeniz gerektiği ve izlemeniz durumunda ne kadar kazanacağınız yazmaktadır. Reklamlar ortalama 5 saniyedir nadiren olsa da daha uzun reklamlar çıkmaktadır. Reklamın süresi ne kadar uzun olursa o reklamı izlediğiniz kazandığınız para o kadar çok olacaktır. İzlediğiniz reklamlar için ortalama olarak 0.05 Dolar kazanabilirsiniz bu miktarlar uzun reklamlar için daha çoktur. Bu miktar ilk olarak göze küçük gelse de düzenli olarak reklam izlediğiniz de hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz.

Görev Yapmak

Ojooo Wad para kazanmanın bir diğer yolu ise size verilen ufak görevleri yapmaktır. Görevler farklı gruplara ayrılmış durumlardadır. Bu görevler anket doldurmak, oyun oynamak, web site görüntülemek ve yorum yapmak gibi basit şeylerdir. Görevlerden kazanacağınız paranın ortalama bir değeri yoktur. Her görev için farklı miktarlarda para kazanabilirsiniz. Doğrusunu söylemek gerekirse bazı teklifler oldukça kazançlı olabiliyor. Bazıları ise yapmaya değmiyorlar bu nedenle görevle göz atarken filtreleyerek daha kazançlı olanlara ulaşabiliyorsunuz.

ojoo-wad güvenilir mi

Anket Doldurmak

Ojooo wad ile para kazanmanın başka bir yolu ise anket doldurmaktır. Ojooo wad diğer sitelerin aksine anketleri doğrudan kendileri göndermezler bunun yerine kendisi ile ortak olan diğer web siteleri tarafından gönderilir. Fakat anketi doldurmanız durumunda kazanacağınız para yine size Ojooo Wad tarafından verilir. Kısacası Ojooo Wad sizin ile diğer anket siteleri arasında bir aracı olur. Doğrusunu söylemek gerekirse diğer tıkla kazan sitelere nazaran Ojooo Wad anket doldurmanız karşılığında daha az para öderler bu nedenle bu seçeneği seçmenizi pek tavsiye etmeyiz. Fakat yine de karşınıza karlı teklifler çıkabilir.

Bulmaca Çözmek

Ojooo wad ile bulmaca çözerek de para kazanabilirsiniz. Ancak bu doğrudan para kazanmak yerine size çekiliş hakkı verir. Bulmacalar ise izlediğiniz reklamların için de saklıdır. Olayı daha iyi anlamanız için örneklemek gerekirse; reklam izlerken reklamın herhangi bir yerinde bir yapboz parçası çıkıyor. Bu yapboz parçasına tıklarsanız çekilişi yapılacak nesnenin bir kısmını tamamlıyorsunuz. Bu çekilişi yapılacak nesnenin telefon olduğunu varsayalım. İzlediğiniz reklamlardan elde ettiğiniz yapboz parçalarını tamamlayarak telefon resmini oluşturursanız. Bir telefon çekilişine katılmaya hak kazanırsınız.

Davet Etmek

Ojooo Wad para kazanmanın son ve çok kazandıran yöntemi ise başka insanları siteye üye olmak için davet etmektir. Bir insan sizin davet bağlantınız ile siteye üye olursa öncelikle bunun için bonus kazanırsınız ama kazancınız bununla sınırlı kalmıyor. Davet bağlantınız ile Ojooo wad’a üye olan kişinin siteden kazandığı her para için bir miktar komisyon alırsınız. Ayrıca davet yarışmaları vardır belirtilen sürede siteye en fazla kullanıcı kazandıranın yüklü miktarlarda para kazandığı yarışmalardır.

Ojooo Wad ile Ne Kadar Kazanılır?

Ojooo Wad ile ne kadar para kazanabiliriz? Siz de bu sorunun cevabını merak ediyorsanız öncellikle PTC yani tıkla kazan sitelerin çok fazla kazandırmadığını bilmeniz gerekir. Ancak yine de gün için de zaten yaptığınız şeyleri yaparak az da olsa para kazanma fikri hiçte kötü değildir. Ojooo Wad ile siteye ayırdığınız süreye bağlı olarak ayda 30 Dolar ile 100 Dolar arasında yani şu anki dolar kuru ile 450 TL ile 1500 TL arasında kazanabilirsiniz. Ayırdığınız zamana göre bu miktarda artış veya azalış görülebilir. Kazanacağınız parayı artırmanın en kolay yolu ise siteye yeni kullanıcılar davet etmektir. Unutmayın sizin aracılığınız ile siteye üye olan her kişi için kazandığı paradan komisyon alacaksınız ve bu parayı hiçbir şey yapmadan alacaksınız. Siteye ne kadar üye kazandırırsanız o kadar çok komisyon kazanırsınız.

Site de kazanacağınız para miktarını artırmanın bir diğer yolu ise üyelik seviyenizi arttırmaktır. Ojooo Wad’a her üyenin bir seviyesi vardır ve kazandığı para bu seviye bağlantılıdır. Seviyeniz ne kadar yüksek olursa o kadar çok para kazanırsınız. Seviyenizi artırmanın ise iki yolu vardır. Birincisi ve kolay olanı siteye para yatırarak yükseltilmiş üyelik satın almaktır. İkincisi ise daha zor ve bedava olanı site de zaman harcamaktır. Siteyi ne kadar çok kullanırsanız üyelik seviyeniz o kadar artacaktır.

ojooo wad

Ojooo Wad ile Kazandığımız Parayı Nasıl Çekeriz?

Ojooo Wad ile kazandığınız parayı çekebilmek için öncelikle en az 100 reklam izlemiş olmalı ve hesap bakiyenizin 2 Doların üstünde olması gerekir. Eğer bu şartları sağlıyorsanız paranızı çekebilirsiniz. Paranızı çekebilmek için sitede bulunan para çekme bölümüne girip adres ve telefon numarası gibi bazı kişisel bilgileri girmeniz gerekmektedir. Ardından PayPal ya da Payza ile kazancınızı çekebilirsiniz. Bunun için hesap bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Son olarak sadece ilk sefere mahsus minumum ödeme eşiği 2 Dolardır, ilk ödemeden sonra para çekebilmeniz için hesap bakiyenizin minumum 6 Dolar olması gerekmektedir.

Ojooo Wad Güvenilir mi?

Birçok kişinin merak ettiği bir nokta ise Ojooo Wad güvenilir mi? Maalesef ki tıkla kazan sitelerin birçoğu dolandırıcı olabiliyor. Ancak milyonlarca üyeye sahip olan Ojooo Wad yasal bir sitedir. Bugüne kadar güvenlik konusunda çok az olumsuz yorum almıştır. Siz de internetten para kazanmak istiyorsanız Ojooo Wad iyi bir seçenek olacaktır.

Sonuç

Bu içeriğimiz de tıkla kazan sitelerden biri olan Ojooo wad hakkında bir inceleme yaptık. Sizler de boş vakitlerinizi para kazanarak değerlendirmek istiyorsanız Ojooo Wad bunun için iyi bir seçenek olabilir. Artık Ojooo Wad para kazanmak için gerekli bütün bilgilere sahipsiniz. Bol kazançlar.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir