SuccessBux ile Reklam İzle Para Kazan

SuccessBux ile reklam izle para kazan kampanyası ile insanlara para kazanma fırsatı sunuyor. Boş zamanlarınızı SuccessBux ile reklam izleyerek değerlendirebilirsiniz. SuccessBux ile reklam izlemek dışında çeşitli görevler yaparak da para kazanabileceğiniz bir web sitesidir. Web sitesinde bulunan anket doldurma, reklam izleme, oyun oynama gibi klasik görevleri yapmanız size gün de bir kaç Dolar kazandıracaktır. Sizler de SuccessBux ile nasıl para kazanılır? bunu merak ediyorsanız yazımızın devamın da bunu detaylıca anlattık.

SuccessBux Nedir?

SuccessBux, 2012 yılında kurulan internet üzerinden para kazanma fırsatı sunan ve yüz binlerce üyeye sahip bir platformdur. Daha önce de belirttiğimiz gibi SuccessBux sizlere çeşitli görevleri yaptığınız için Dolar üzerinden ödeme yapmakta. Bu web sitesi size zengin olmayı vaat etmiyor fakat boş zamanlarınızı değerlendirerek az da olsa ek gelir elde edebilme şansı veriyor. SuccessBux ile reklam izle para kazan ve diğer para kazanma yöntemlerini merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

SuccessBux ile Para Kazanma

SuccessBux, para kazanmak için çeşitli görevler veriyor. Siteden nasıl para kazanılır bunu öğrenmek için bu görevlerin neler olduğuna daha detaylı bakalım. SuccessBux para kazanma yolları;

SuccessBux ile Reklam İzle Para Kazan

Neredeyse bütün PTC (Paid to Click) siteler de var olan reklam izleyerek para kazanma olayı SuccessBux sitesinde de vardır. Gelir elde etmek için ana sayfada bulunan reklamlara tıklamanız yeterli olacaktır. Ardından reklam penceresi açılacak ve belirtilen süre kadar reklamı izlemeniz gerekmekte. Reklamı izledikten sonra sistem sizin robot olmadığınızı kanıtlamak için bit captcha çözmenizi istiyor, Örneğin resimde bulunan trafik lambalarını işaretleyin gibi captchalar karşınıza çıkacaktır.

Bu adımları yapmanız durumun da para kazanmaya başlayabilirsiniz. Reklamlar ortalama olarak 0,001 ile 0,002 Dolar arasında kazandırmaktır. Reklamın uzunluğuna göre kazanacağınız para miktarı da artacaktır.

Günlük izleyebileceğiniz reklam sayısı sınırlıdır. Her gün başında reklamlar yenilenmektedir, elinizden geldiğince izleyebildiğiniz kadar reklam izleyin aksi takdirde kazandığınız para oldukça az olacaktır.

successbux para kazanma

Sitelere Kayıt Olmak

SuccessBux, kullanıcılarına belirli sitelere kayıt olması karşılığında para ödüyor. Sizden bir web sitesine kayıt olmayı bazen de o sitede bir görevi gerçekleştirmenizi istiyor. Bu görevler o site de alışveriş yapmak, oyun oynamak veya anket doldurmak gibi şeyler olabiliyor.

Bazen ise size ücretli üyeliği bulunan sitelere kayıt olmanızı isteyecektir, bu sitelere kayıt olma zorunluluğunuz yoktur. Sizlere tavsiyemiz kayıt olurken kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı isteyen sitelere kayıt olmamanız.

SuccessBux sizlere kayıt olduğunuz her site için ortalama olarak 0,010 ile 0,050 Dolar arasında kazandırmaktadır. Nadiren olsa da bazı sitelere kayıt olmanız karşılığında size 1 Dolar’a kadar ödeme yaptığı oluyor.

Yarışmalar

SuccesBux ile para kazanmanın bir diğer yolu ise yarışmalara katılmaktır. Site haftalık ve aylık olarak yarışmalar düzenliyor. Bu yarışmalardan en çok bilineni yönlendirme programı ile web sitesine kullanıcı kazandırmaktadır. Aylık olarak en fazla kullanıcıyı kazandıran kişi 30 Dolar kazanır ikinci kişi 15 Dolar üçüncü kişi 5 Dolar kazanır.

Bunun dışında haftalık olarak düzenlenen aktiflik yarışmaları da vardır. Bir hafta boyunca en fazla aktif olan kullanıcıya 10 Dolar ikinciye 4 Dolar üçüncüye ise 2 Dolar ödenir. Bu yarışmayı kazanmak oldukça basittir.

Son olarak SuccessBux kullanıcılarının para kazanması için çekilişler düzenler. Bu çekilişlere biletler ile katılabilirsiniz biletleri kazanmak için de belirli görevleri yapmanız gerekiyor.

Görevleri Tamamlamak

SuccessBux ile en çok parayı kazanabileceğiniz yol görevleri yapmaktır. Kısaca size para kazandıracak küçük görevler verilir. Bu görevleri yapmak çok kolaydır, görevler sizden; anket doldurmanızı, video izlemenizi veya oyun oynamanızı isteyecektir.

Görevler değişmektedir fakat değişmeyen tek şey bu görevleri tamamlamanız karşılığın da para kazanmanız olacaktır. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise görev talimatlarını dikkatlice okumanız çünkü talimatlar da bulunan bir şeyi eksik yaparsanız vaat edilen parayı kazanamazsınız.

Yönlendirme Programı

SuccessBux para kazanmanın son yolu ise arkadaşlarınızı siteyi kullanmaya davet etmektir. İnsanlar sizin referansınız ile kayıt olursa hem kayıt olduğu için belirli bonus kazanırsınız hem de davet ettiğiniz kişinin kazandığı paradan belirli miktarlarda komisyon kazanırsınız.

Komisyon yüzdesi, %5 ile %10 arasında değişmektedir. Davet ettiğiniz kişiler pasif kullanıcılarsa bunun size pek bir getirisi olmayacaktır. Bu nedenle davet ettiğiniz kişiler site de ne kadar aktif olursa size o kadar fazla para kazandırır. Bu yol ile hiçbir şey yapmadan pasif gelir elde edebilirsiniz.

successbux nedir

SuccessBux Para Çekme

SuccessBux ile nasıl para kazanılır? bunu öğrendiğinize göre sırada bu parayı nasıl çekebileceğiniz var. Paranızı çekebilmek için minumum ödeme eşiği yalnızca 1 Dolar’dır. SuccessBux bu özelliği ile diğer PTC sitelerine göre avantajlıdır.

Hesap bakiyeniz de bulunan parayı çekmek için dört farklı seçeneğiniz vardır. Bunlar;

  • PayPal
  • Payza
  • Perfect Money
  • SolidTrustPay

Bu ödeme seçeneklerinden herhangi birini seçerek ödemelerinizi alabilirsiniz. Ödemeler çekme işlemi tamamlandıktan sonra ortalama olarak bir iş günü içerisinde hesabınıza yatacaktır bazı durumlar da bu süre bir haftaya kadar çıkmaktadır.

Yeterince boş zamana sahipseniz yalnızca bir PTC sitesi değil birden fazlasını kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden basit görevler yaparak para kazanabileceğiniz bir başka web sitesi Ojooo Wad hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz. (Ojooo Wad Nedir? Ojooo Wad Para Kazanma)

Sonuç

SuccessBux ile reklam izle para kazan hakkında bilinmesi gerekenleri anlattık. Son olarak SuccessBux boş zamanlarınız da para kazanabileceğiniz bir web sitesidir. Yüzlerce para kazandıran web sitesi var peki neden SuccessBux’ı seçmeliyiz veya seçmemeliyiz. Seçmek için sahip olduğu avantajlar düşük ödeme eşiğine sahip ve dünya çapında bir site olması. Seçmememiz için sahip olduğu dezavantajlar ise kazandırdığı para miktarının düşük olması ve mobil cihazlara kullanıma açık olmaması.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir