Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol her ay düzenli olarak Trendyol Paylaş Kazan kampanyası yapmaktadır. Sizler de Trendyol paylaş kazan kampanyasına katılarak her ay bedavadan 150 TL kazanabilirsiniz hatta bazı aylar da 300 TL kadar kazanmanız da mümkündür. Bu yazımız da sizlere Trendyol paylaş kazan kampanyasına nasıl katılabileceğinizden ve nasıl para kazanabileceğiniz hakkında bilmeniz gereken bütün bilgilere yer verdik.

Trendyol Paylaş Kazan Nasıl Yapılır?

Öncelikle trendyol paylaş kazan etkinliğine katılabilmek için Trendyol’a üye olmalı ve Trendyol Cüzdanınızı aktif etmelisiniz. Trendyol paylaş kazan kampanyasından para kazanmak için koleksiyon oluştur paylaş kazan, beğendiğin ürünü paylaş kazan ve satıcı mağazalarını paylaş kazan gibi üç farklı yöntem vardır. Trendyol tarafından belirlenen tarihler de bu yöntemlerden herhangi birini ve hepsini birden yaparak para kazanabilirsiniz. Her birini yaptığınız da 25 TL kazanacaksınız. Eğer üçünü de yaparsanız 75 TL ekstra bonus kazanıp toplamda 150 TL kazanırsınız. Trendyol paylaş kazan;

Koleksiyon Oluştur Paylaş Kazan

trendyol koleksiyon oluştur paylaş kazan

En kolay ve en hızlı yapılanı koleksiyon oluştur paylaş kazandır. Öncelikle koleksiyon oluşturmanız gerekmektedir. Koleksiyon oluşturmak için en az 10 adet ürünü koleksiyona eklemelisiniz. Ürünleri koleksiyona ekleyebilmek için öncelikle ürünlerin sağ köşesinde bulunan kalp butonuna basarak favorilere eklemelisiniz. Daha sonra Trenyol uygulamasının alt bölümünde bulunan ‘’Favorilerim’’ bölümüne basmalısınız ardından ‘’Koleksiyonlarım’’ kısmına girip sağ köşede bulunan artı butonuna basarak koleksiyon oluşturmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle koleksiyonunuza bir isim verin ardından favorilerinize eklediğiniz ürünleri koleksiyonunuza ekleyip koleksiyon oluşturma işlemini tamamlarsınız.

Koleksiyon oluşturma işlemini tamamladığınıza göre ikinci adıma geçebiliriz. Koleksiyon oluştur paylaş kazandan para kazanabilmeniz için en az 50 kişinin koleksiyonunuzu kaydetmesi gerekmektedir. İnsanlara koleksiyonunu kaydettirmek için koleksiyonunuzun sağ köşesinde bulunan üç noktaya basıp, paylaş butonuna basmalısınız ve insanlar ile paylaşmalısınız. Endişelenmeyin bu zor görünse de aslında yapmanın çok basit bir yolu vardır. Sadece Trendyol Paylaş Kazan kampanyasını yapmak için kurulmuş Telegram ve WhatsApp grupları vardır. Bu gruplarda insanlar karşılıklı olarak koleksiyonlarını kaydediyor. Sizler de bu gruplara katılarak 10 – 15 dakika gibi kısa bir sürede koleksiyonunuzu 50 kişi tarafından kaydettirebilirsiniz. Koleksiyonunuz 50 kişi tarafından kaydedilirse 25 TL kazanırsınız.

Beğendiğin Ürünü Paylaş Kazan

trendyol beğendiğin ürünü paylaş kazan

Beğendiğin ürünü paylaş kazan diğer iki yönteme göre biraz daha zordur. Beğendiğin ürünü paylaş kazan ile para kazanmak için Trendyol uygulamasına girip beğendiğiniz bir ürünün bağlantısını kopyalayarak insanlar ile paylaşmalısınız. Eğer bir kişi sizin paylaştığınız bağlantı aracılığıyla bir ürün satın alırsa ürünün fiyatının %5’ini siz kazanırsınız. Yani şöyle olur örneğin siz 100 TL’lik bir kot pantolonunun bağlantısını kopyalayıp biri ile paylaşırsanız ve o kişide o bağlantıya tıklayarak kot pantolonunu satın alırsa siz de 5 TL kazanırsınız. Bu yöntem ile maksimum 25 TL kazanabilirsiniz.

Satıcı Mağazalarını Paylaş Kazan

trendyol satıcı mağazası paylaş kazan

Satıcı mağazaları paylaş kazan yine para kazanmak için kolay bir yöntemdir. Yapmanız gereken şey Trendyol uygulamasına girerek herhangi bir satıcının bağlantı adresini kopyalayarak en az 50 kişinin o mağazayı takip etmesini sağlamalısınız. Satıcı mağaza bağlantısını kopyalamak için herhangi bir ürüne girerek o ürünün hemen altında bulunan satıcı adına tıklayarak, satıcı mağazasına ulaşabilirsiniz. Satıcı mağazasına girdikten sonra öncelikle o mağazayı takip edin daha sonra paylaş kısmında bağlantısını kopyalayın.

Satıcı mağazasının bağlantısını kopyaladıktan sonra yazımız da daha önce belirttiğimiz gibi Trendyol paylaş kazan için oluşturulmuş Telegram veya WhatsApp gruplarına girerek. Orada bulunan kişilerle karşılıklı olarak paylaştığınız mağazaları takip edebilirsiniz. Paylaştığınız satıcı mağazası 50 kişi tarafından takip edilirse 25 TL kazanırsınız.

Trendyol Paylaş Kazan Kampanyasından Ne Kadar Para Kazanılır?

Trendyol paylaş kazan ile para kazanmak için 3 farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerden sadece birisini yaparsanız 25 TL kazanırsınız, ikisini yaparsanız 50 TL kazanırsınız, üçünü birden yaparsanız 75 TL kazanacağınız yerde ekstra 75 TL daha kazanarak toplamda 150 TL kazanırsınız. Dediğimiz gibi Trendyol paylaş kazan kampanyası her ay düzenlenmektedir. Genellikle toplamda 150 TL kazanılır fakat daha önce toplamda 300 TL kazanılan paylaş kazan kampanyaları da düzenlenmiştir. Bu kazandığınız parayı yalnızca Trendyol üzerinden kullanabilirsiniz.

Sonuç

Bu yazımız da Trendyol paylaş kazan kampanyasından para kazanmak için gerekli bütün bilgileri verdik. Sizler de her ay biraz vaktinizi ayırarak Trendyol paylaş kazan ile Trendyol üzerinden harcayabileceğiniz 150 TL kazanabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir