Amazon Yorum Yaparak Para Kazanma

Amazon yorum yaparak para kazanma fikri kulağınıza hoş geliyor mu? Evet yanlış duymadınız Amazon yorum yaparak para ya da Amazon’da satılan ürünleri ücretsiz olarak alabilirsiniz. Son zamanların yükselişte olan alışveriş platformu olan Amazon insanlara yorum yaparak para kazanma fırsatı sunuyor. Hepimiz internetten bir şey almadan önce o ürünü daha önce alan kişilerin ürün hakkında yazdıkları yorumlara dikkat ederiz. Bu yorumlar doğrultusunda ürünü satın alırız ya da almayız. Anlayacağınız satıcılar için ürünlerine yapılan yorumlar büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle bazı amazon satıcıları, satışlarını artırmak adına ürünlerine olumlu yorumların yapılması için insanlara para öderler.  Bu pek doğru bir davranış olmasa da para kazandırdığı inkâr edilemez.

Amazon Yorum Yaparak Para Kazanılır mı?

Bu sorunun cevabı evet ve bu işi yaparak para kazanan yüz binlerce insan var. Doğrusunu söylemek gerekirse parayı doğrudan size Amazon vermez. Parayı ürünlerine yorum yaptığınız satıcı size verecektir. Amazon milyonlarca satıcı vardır bu nedenle rekabet oldukça şiddetlidir. İşte bazı satıcılar bu rekabetten ön plana çıkmak için ürünlerine parayla olumlu yaptırırlar. Bu Amazon’un Şart ve Koşullarına uymasa da bunun yapan satıcılar vardır. Sizde amazon yaparak para kazanmak istiyorsanız. Öncelikle Amazon hesabınız yoksa bir hesap oluşturmanız gerekmektedir.

Amazon Yorum Yaparak Para Kazanma

Amazon yorum yaparak para kazanabileceğiniz birkaç yöntem mevcut. Siz de amazon yorum yaparak para kazanmak istiyorsanız. Aşağıda ki yöntemlerden kendiniz için uygun olan yöntemi seçebilirsiniz.

Amazon Ürün Yorumu Yaparak Para Kazanma

Amazon yorum yaparak para kazanmanın en iyi yollarından birisidir. Temel olarak bir ürün için yorum yazarsınız bunun için ya para kazanırsınız ya da yorum yazdığınız ürünü ücretsiz olarak alırsınız. Yorumlar amazon satıcıları için oldukça değerlidir. Çünkü insanlar bir ürün satın alırken yorumları iyi olan ürünleri satın alıyor. Satıcılar özellikle, şahıs şirketi olan satıcılar satışlarını ve popülerliğini artırmak için yorumlara bel bağlıyorlar. Bu nedenle birçok satıcı kendilerine olumlu yorum getirebilecek web siteleri ile anlaşma yapıp yorum satın alıyorlar. Siz de amazon yorum yaparak para kazanmak istiyorsanız bu web siteleri aracılığıyla kazanabilirsiniz.

amazon yorum yaparak para kazanma

Amazon Yorum Yaparak Para Kazanabileceğiniz Siteler

Amazon yorum yaparak para kazanabileceğiniz web siteleri;

Ciao

İngiltere merkezli bir yorum sitesidir. Yorumları İngilizce yazmanız gerekiyor. Ancak İngilizce bilmiyorsanız endişelenmeyin Google Translate kullanarak rahatlıkla İngilizce yorum yazabilirsiniz. Ciao’da listelenen Amazon ürünlerinden herhangi birisini seçerek yorum yaparak para kazanabilirsiniz. Siteden paranızı çekebilmeniz için minumum 6 Dolar hesap bakiyeniz olması gerekmektedir.

Reviewsub

Reviewsub bir başka Amazon yorum yaparak para kazanabileceğiniz bir web sitesi. Reviewsub diğerlerinden farklı olarak genellikle nakit olarak ödeme değil de yorumlarınız karşılığında sizlere ücretsiz alışveriş yapma fırsatı sunuyor. Siz de amazon yorum yaparak para kazanmak istiyorsanız Reviewsub iyi bir seçenek olacaktır.

Swagbucks

Swagbucks aracılığıyla Amazon yorum yaparak para kazanmanız mümkün. Swagbucks yorum yaptığınız için sizlere nakit para veya alışverişler de kullanabileceğiniz kuponlar verirler. Yorum yapmak dışında Swagbucks ile para kazanmanın birçok yolu daha vardır. Siz de Swagbucks ile para kazanmak istiyorsanız bunu daha detaylı bir şekilde anlattığımız yazımızı inceleyebilirsiniz. (Swagbucks Nedir? Nasıl Para Kazanılır?)

Blogunuz da Amazon Yorum Yaparak Para Kazanma

Amazon yorum yaparak para kazanmanın bir diğer yolu ise bloğunuz varsa bloğunuz da amazon ürünleri hakkında inceleme yazısı yazmaktır. Aklınıza gelecek her ürün hakkında inceleme yazısı yazabilirsiniz fakat bizim size tavsiyemiz bloğunuzun ilgi alanında olan ürünler hakkında inceleme yazısı yazmanızdır. Peki bu nasıl yapılır? Amazon’un “Amazon Associates” adlı bağlı kuruluş programı vardır. Bu programa katıldığınız da Amazon’da ki herhangi bir ürün benzersiz bir bağlantı alırsınız. Bu bağlantıyı incelemesini yaptığınız ürün yazısına yerleştirmelisiniz. Ardından okurlarınız bu bağlantıya tıklayarak o ürünü satın aldığın da o üründen %3 ile %10 arasında komisyon alırsınız. Anlayacağınız üzere bu yöntem ile yazdığınız inceleme yazısı başına değil yazdığınız inceleme yazısında ki ürünler sizin bağlantınız aracılığıyla satılırsa para kazanırsınız. Bu nedenle bu yöntemi tercih edecekseniz trafiği olan bir bloğunuzun olması gerekmektedir. Eğer bir bloğunuz varsa farklı yollar ile de para kazanabilirsiniz. (Blog Yazarak Para Kazanma)

Sonuç

Sizler de çok kısa vaktinizi ayırarak para veya ücretsiz ürün kazanmak istiyorsanız. Amazon yorum yaparak para kazanmak tam size göre. Bu yazımız da Amazon yorum yaparak para kazanmak isteyenler için bilmeleri gereken bütün bilgileri verdik. Siz de bu yolla para kazanmak istiyorsanız. Bol kazançlar.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir