AliveShoes: Ayakkabı Tasarla Para Kazan

Ayakkabı tasarla para kazan konusunda bilgi sahibi olmak isteyen pek çok kişi bulunabilir. Siz değerli okurlarımız için bu konuyla ilgili bilgi sunmak isteriz.

Ayakkabı tasarlamak bazıları için zorlu bir süreç olabilir fakat tasarımcılar, bu konuda elinden gelen en iyi çalışmayı ortaya koymak istiyor. Ayakkabı tasarlama konusunda kendini başarılı gören insanlar bu alanda nasıl gelir elde edeceğini düşünebilir. Bununla ilgili yapılabilecek şeylerden birisi AliveShoes ile beraber kazanç elde etmek oluyor. AliveShoes, ayakkabı tasarlamak ve para kazanmak isteyenler için önemli avantajlara sahip. İçindeki tasarımcı ruhunu ortaya koymak ve bu sektörde en iyi şekilde para kazanmak isteyenler için sizlere AliveShoes adlı web sitesinden bahsetmek gerekiyor.

AliveShoes Nedir?

Tasarım ile para kazanma konusunda kullanıcıların önüne pek çok web sitesi çıkıyor. Bu siteler arasında ayakkabı tasarlama siteleri de yer alıyor. Bunlardan birisi olan AliveShoes, sunduğu olanaklar ile bu zamana kadar pek çok kişinin bu işten iyi bir gelir elde etmesine imkan tanıdı. AliveShoes, ayakkabı tasarlayıp gelir elde etmek isteyenler için önemli bir web sitesi. Özel İtalyan kalitesinde ayakkabılara imkan tanıyan bu site, insanların içindeki cevheri ortaya koymasına olanak sağlıyor. Farklı türde pek çok ayakkabı tasarımının yapılabileceği bu platformda insanlar, istediği şekilde ayakkabı dizaynı inşa edebiliyor. Bu konuda önemli olan kişinin hayal gücü.

Web sitesinin sunduğu pek çok özellik bulunuyor. Bunlardan birisi ürünlerin İtalyan kalitesi olarak karşımıza çıkması. Buradaki ayakkabı modelleri, İtalya’da üretilerek dünyaya açılıyor. Yapılan tasarımın ardından kaliteli bir şekilde müşterilere sunulan bu ayakkabılar, tasarımcısına da iyi bir gelir sağlıyor. Sitenin sunmuş olduğu bir diğer özellik ilerlemeyi takip etmenin mümkün olması. Bir tasarımcı, ayakkabı tasarlamaya başladıktan sonra ilerleme verileri sayesinde nasıl bir başarı elde ettiğini öğrenebiliyor. Ayakkabı tasarla para kazan konusunda bu önemli bir role sahip.

Bu site hakkında verilmesi gereken bir diğer bilgi sitenin para çekme konusu oluyor. Aliveshoes ile beraber para çekme işlemi yapmak isteyen bir kullanıcı, en az 100 Amerikan doları kâr elde etmeli. Bu kâra ulaşan kullanıcılar, başarılı bir şekilde kârını banka hesabına aktarabiliyor. Aynı zamanda para, PayPal ile beraber de alınabiliyor.

Ayakkabı Tasarla Para Kazan

AliveShoes ile Ayakkabı Tasarlayarak Para Kazanma

AliveShoes ile beraber gelir elde etmenin yolu web sitesine girip kayıt olmaktan ve ilk tasarımı yapıp yayınlamaktan geçiyor. Öncelikli olarak sitede hesap oluşturulmalı. Hesap oluştururken ad, soyad, cinsiyet, e-posta adresi, ülke ve şehir bilgileri alınıyor. Sonraki aşamada meslek, geçmiş, URL ve sosyal medya ile ilgili çeşitli sorular soruluyor. Bu soruları cevapladıktan ve şifre belirlendikten sonra kullanıcı, başvuruyu göndermeli. Başvuru işlendikten sonra e-posta adresine bir bilgi gelecek. Bu bilgi ile beraber eğer başvuru onaylandıysa hemen web sitesinde hesaba giriş yapıp tasarım yapmaya başlanabiliyor.

Ayakkabı tasarla para kazan işlemi için öncelikle panele girilmeli. Panel üzerinde ilerleme kısmı, satın alınan ayakkabılar, taslakta bulunan ayakkabılar, indirimdeki ayakkabılar ve kazanç gibi pek çok seçenek bulunuyor. Bu gibi daha pek çok şeye panel üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Kullanıcıların merak ettiği şey ayakkabı tasarımının nasıl yapılacağı oluyor. Bunun için yapılması gereken şey panelde bulunan tasarıma başlama seçeneğine tıklamak. Bir süre yükleme ekranında kalacak. Bu ekran yüklendikten sonra karşımıza tasarım seçme ekranı çıkıyor. Bu bölümde kullanıcı, nasıl bir stil istediğini belirliyor. Stiller arasında minimal, spor ve sanatsal gibi pek çok şey mevcut. Stil seçildikten sonra bir diğer aşamada ayakkabıya bir isim verilmeli. Sonraki ekranda ise ayakkabıyı tanıtmak için bir yer bulunacak.

Ayakkabı tanıtıldıktan bir diğer aşamada sonra çocuk, kadın, erkek ve aksesuar gibi çeşitli türler bulunuyor. Ne ayakkabısı veya ne aksesuarı tasarlamak istiyorsanız ona göre bir seçim yapmalısınız. Seçim sonrasında karşınıza ayakkabı modeli çıkıyor. İstenen ayakkabı modeli seçilmeli ve ardından tasarım yapılmaya başlanmalı. Tasarım sırasında renk seçilebilir, logo koyulabilir ve desen belirlenebilir. Sonraki aşamada ise ayakkabı kutusu özelleştirilebiliyor. Gerekli aşamalar tamamlandıktan sonra ayakkabı modeli onay aşamasına giriyor. Onaylandıktan sonra ise tasarlanan ayakkabıdan gelir elde edilebiliyor.

Tasarımlarla aranız iyiyse sadece ayakkabı tasarlayarak değil başka ürünler için de tasarım yaparak para kazanabilirsiniz. Bu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız ilgili içeriğimizi okuyabilirsiniz. (Teespring Para Kazanma)

ayakkabı tasarla para kazan

Ayakkabı Tasarlama Siteleri

AliveShoes dışında yine ayakkabı tasarlama siteleri vardır. Bu sitelerden bazıları yalnızca ayakkabı tasarlamanıza izin verirken bazıları ise tasarladığınız ayakkabıları satıp gelir elde etmenize de olanak sağlar. Ayakkabı tasarlama siteleri;

NIKEID

Spor ayakkabı konusun da dünyanın en önde gelen markalarından biri Nike, satın aldığınız spor ayakkabıları kendinizin tasarlamasına izin veriyor. NIKEID tasarım konusunda kullanıcılara çok fazla seçenek sunuyor. Seçtiğiniz spor ayakkabı modelinin renklerine, desenlerine ve daha bir çok özelliğine siz karar veriyorsanız. Ayrıca yaptığınız bu tasarımları çeşitli platformlarda satarak para kazanabilirsiniz.

YourReebok

Bir başka popüler spor ayakkabı markası olan Reebok müşterilerine tasarım için 30’dan fazla seçenek sunuyor. Reebok’un tasarım seçenekleri NIKEID’e daha az olmasına rağmen yine de benzersiz modeller tasarlayabilirsiniz. Tasarım siparişlerin normal siparişlere göre teslim süresinin daha uzun sürdüğünü unutmayalım.

MySwear

MySwear bir başka ayakkabı tasarlama sitesidir diğer markalara göre oldukça pahalıdır. Ancak bunu hakkettiğini söyleyebiliriz çünkü sizlere tasarım konusunda çok fazla seçenek sunuyor. Ayakkabı modelinden, rengine, bağcıklarına ve logosuna kadar her şeye siz karar veriyorsunuz. MySwear’in bu kadar pahalı olmasında ki bir başka etken ise tasarımlarınızın insan eli ile yapılmasıdır.

Sonuç

Keyifli ve insanların ilgisini çekebilecek tasarımlar yapabileceğinize inanıyorsanız ayakkabı tasarla para kazanmak mümkün. Bu içeriğimiz de ayakkabı tasarlayıp para kazanmak isteyenler için bu isteklerini yerine getirebilecekleri bir platform olan AliveShoes hakkında gerekli bilgilere yer verdik. Siz de AliveShoes ile para kazanmak istiyorsanız içeriğimizde ki adımları yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

1 Yorum

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir