Dolar Kazandıran En İyi 15 Site

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, geleneksel iş modellerinin ötesinde dolar kazanma fırsatları artık her zamankinden daha ulaşılabilir hale geldi. İnternetin gücüyle, evinizin konforunda otururken bile gelir elde etmenin pek çok yolu bulunuyor. Online siteler ve mobil uygulamalar, herkesin farklı yeteneklerini ve ilgi alanlarını kullanarak para kazanmasını sağlıyor. Bu yazıda, çeşitli online siteler ve mobil uygulamalar aracılığıyla nasıl dolar kazanabileceğinizi keşfedeceksiniz.

Dolar Kazanabileceğiniz Siteler ve Uygulamalar

Günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla birlikte, evden çıkmadan dahi dolar kazanma fırsatları artık her zamankinden daha erişilebilir hale geldi. Online platformlar ve mobil uygulamalar, farklı beceri setlerine, ilgi alanlarına ve zaman dilimlerine sahip olan insanlar için çeşitli gelir kaynakları sunuyor. Artık sadece bilgisayarınız veya cep telefonunuz aracılığıyla, ek gelir elde etmek veya hatta tam zamanlı bir iş yapmak mümkün. İşte çeşitli ufak görevler yaparak Dolar kazanabileceğiniz siteler;dolarkazandıransiteler

Swagbucks

Bugünlerde en çok bilinen para kazandırma uygulamarının başında Swagbucks gelmektedir. Telefon veya bilgisayarınız ile Swagbucks üzerinden dolar kazanmanız mümkündür. Fakat bu uygulama Türkiye ile bağlantılı olmadığı için sitede bu ülkede kullanılmıyor yazısı çıkabilir. Bu sorunu aşmak için yapmanız gereken herhangi bir VPN uygulaması indirerek tekrardan giriş yapmanızdır. Giriş yaptıktan sonra size verilen günlük 8 görevi (Video izlemek, oyun oynamak veya anket doldurmak vb.) yaparak para kazanamaya başlayabilirsiniz. Swagbucks’a sizin aracılığınız ile katılan üyeler için ek olarak bonus alabilirsiniz. Bu uygulamadan kazandığınız paraları sadece PayPal üzerinden çekebilirsiniz.

Swagbucks hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili yazımıza göz atabilirsiniz. (Swagbucks Nedir? Nasıl Para Kazanılır?)

swagbucks

CashOut

Günümüzde en güvenilir Dolar kazandırma uygulamalarından biridir. Bunun nedeni ise bu uygulama hakkında gelen iyi yorumlardan kaynaklıdır. Uygulamadaki görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Uygulamaya üye olduğunuz zaman yaklaşık 5 dakika sonra hesabınıza 1 dolar yatırılır.  Buna ek olarak uygulamaya davet ettiğiniz ve davetiniz üzerine üye olan arkadaşlarınız sayesinde bonus 100 puan alabilirsiniz ve arkadaşınız topladığı puanlardan %5 bonus puan alınırsınız. Topladığınız puanlarınızı nakit para veya hediye çeki ile değiştirebilirsiniz. Para çekimleri sadece PayPal üzerinden yapılmaktadır.

Make Money Earn Free Cash

İndirme sayısı 10 milyonu geçen ve en yüksek yorum sayısına sahip olan bir para kazandırma uygulamasıdır. Bu uygulamadan Dolar kazanmanız için verilen beğeni, video izleme, anket doldurma veya uygulama indirme görevlerini yapmanız gerekmektedir. Görevleri bitirdikçe görev başına puan alırsınız ve aldığınız puanları nakit para ile değiştirebilirsiniz. Bu paralar dolar olarak alınır ve sadece Paypal üzerinden çekim yapabilirsiniz.

Top Cash Rewards

Bu uygulamada verilen görevleri yaparak dolar kazanmak mümkündür. Uygulamada 10 farklı hediye seçeneği bulunmaktadır. Uygulamada video izleme, uygulama indirme, anket doldurma gibi görevler mevcuttur. İndirdiğiniz uygulamaları silseniz bile ödülden yararlanabilirsiniz. Şirket onaylanan kullanıcı sayısı arttıkça daha fazla anket firması ile anlaşır. Bu yüzden hesabını onaylayan kullanıcılara giriş yaptığı her gün için bonus verir.

Earmoney

Dijital yolla Dolar kazanma yöntemlerinden biridir. Bu platforma üye olduktan sonra verilen görevleri yaparak Dolar kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu görevlerin bazıları anket doldurma, uygulama indirme veya uygulamanın yönlendirdiği bir siteye kayıt olmadır. Görev yaptıkça para kazanırsınız ve kazandığınız paraları sorunsuz bir şekilde çekebilirsiniz.

Cash For Apps

İnternetten görev yaparak Dolar kazandırma uygulamalarından bir başkasıdır. Dolar kazanmak için yapmanız gereken verilen görevleri yerine getirmektir. Her görevin zorluğuna göre farklı puanlandırması vardır. Kazandığınız puanları dolar ile nakite çevirebilirsiniz. Bu platformda 300 puan yaklaşık 1 dolara karşılık gelmektedir. Ödemeler PayPal üzerinden yapılmaktadır.

LongGame

Uygulamaya üye olduğunuz anda 5 dolar kazanırsınız. Verilen görevleri yaptıkça bonus puan kazanırsınız. Ve bu bonuslar ile oyun oynayabilir ve para kazanabilirsiniz. Kazandığınız parayı çekmeniz için minimum tutar 50 Dolar’dır. Eğer şanslıysanız kısa zamanda güzel paralar kazanabilirsiniz.

Panda Research

Uygulama çoğu uygulamada olduğu gibi kayıt olduğunuzda sizlere 3 dolar hoşgeldin bonusu vermektedir. Platforma üye olmak için VPN kullanmanız gerekmektedir.  verilen anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Minimum para çekme tutarı 25 Dolar ve ödemeler her ayın 1 ile 15’inde yapılır. Çoğu uygulamaya göre en güvenilir görülenler arasındadır.

SurveyMini

SurveyMini anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamaya android veya İOS üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Hepsi kısa sorulardan anketleri kısa bir sürede yapabilirsiniz. Doldurduğunuz anketler karşılığında birçok firma ile antlaşması olduğu için SurverMini hediye kartları veya para ödülleri alırsınız. Ülkemizden erişim sağlayabilirsiniz fakat VPN ile Amerikan üzerinden kayıt yaparsanız daha çok para kazanabilirsiniz.

PrizeRebel

Sadece Amerika, Kanada ve İngiltere’de kullanıldığı için PrizeRebel‘e üye olmak için VPN ile bağlanmanız gerekmektedir. Anketleri doldurdukça para kazanırsınız. Uygulama sizlere içinde bulunan yüzlerce ödülden vermektedir. Amazon, Apple ve Wallmart gibi büyük firmalar ile çalışmaktalar. Ödemeleri PayPal üzerinden çekebilirsiniz. Üyelik kısmında diğer uygulamalara göre daha az bilgi ve basit bi üye olma ekranı bulunmaktadır.

PrizeRebel

InboxDollars

Uygulamada karşınıza çıkan videoları izleyerek veya anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Uygulamaya üye olduğunuzda 5 Dolar bonus kazanırsınız. Anket başına ortalama olarak 50 cent ve 5 Dolar arasında kazanırsınız. Anketler yaklaşık olarak 2 dakika ile 10 dakika arasında sürmektedir. Şirket sizin doldurduğunuz anket bilgilerini uluslararası şirketlere satarlar. Platforma üye olmanız için VPN uygulaması açık olmalıdır. Kazandığınız parayı çekmek için hesabınız da minumum 30 Dolar olmalıdır.

SlideJoy

Günlük yaşamımızda çoğu uygulamada karşımıza sürekli reklamlar çıkmaktadır. Bu reklamlardan Dolar kazanmak ister miydiniz? Evet böyle bir şey mümkündür. Slidejoy uygulaması telefonunuzun kilit ekranını her açtığınız zaman karşınıza farklı reklamlar çıkarır ve bu sayede para kazanırsınız. Ana ekrana gitmek için ekranı sağa kaydırmanız yeterlidir. Bu uygulama sadece android üzerinden kullanılır ve PayPal üzerinden nakit olarak alabilirsiniz.

Foap

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı satarak gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bu platforma kayıt olup çektiğiniz fotoğraf veya videolarını sisteme yükleyiniz. Yüklediğiniz video veya fotoğraflar beğenilir ise satın alınır ve ödenen ücretin %50’si sizlere ödenir. Fotoğrafın fiyatını çektiğiniz fotoğrafların güzelliği belirlemektedir. Eğer fotoğraflarınız iyiyse müşterilerden ücret karşılığında sipariş alabilirsiniz. Ödemeler yalnızca PayPal üzerinden yapılmaktadır.

Paid Game Player

Bu platformda görev yaparak Dolar kazanabilirsiniz. Görev yaptıkça puan kazanırsınız ve bu puanlar Dolar ile değiştirilebilir. Bu görevlerin bazıları reklam görüntüleme, ürün testi veya oyun indirme gibidir. Bu uygulamada çok para kazanmak istiyorsanız premium üye olmanız gerekmektedir bunun içinde uygulamaya ödemeniz gereken 5 dolarlık bir ödeme vardır. Eğer premium üye olmak istemiyorsanız normal üye olarak para kazanabilirsiniz fakat Premium üyelere göre biraz düşük ve yavaş olur. Ödemeler yalnızca PayPal üzerinden yapılmaktadır.

Lucktastic

Lucktastic uygulamasına üye olduktan sonra her gün 1 kazı kazan kuponu hediye alırsınız. Bu kuponlardan hiçbir şey çıkmayabilir ama bunun için üzülmeyiniz çünkü uygulama her kazı kazan oynadığınızda sizlere puan vermektedir. Puanları hediye çekleri ile değiştirebilirsiniz. Eğer şansınız var ise 10 bin dolardan fazla para kazanabilirsiniz. Minimum para çekme limiti 10 dolardır ödemeler yalnızca PayPal üzerinden yapılmaktadır.

Lucktastic

Sonuç

Yazımız da Dolar kazanabileceğiniz site ve uygulamalardan en güvenilir ve en çok kazandıran 15 tanesi hakkında bilgi verdik. Her sitenin ve uygulamanın kendine özgü Dolar kazandırma şekli var. Sizde kendi yeteneklerinize ve ayırabileceğiniz zamana göre kendiniz için en uygun uygulama ya da siteleri seçerek Dolar kazanmaya başlayabilirsiniz. Bol şanslar.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir