Emoji Fun Nedir? Emoji Fun Para Kazanma

Emoji Fun, para kazanma konusunda insanlara keyifli vakit geçirmesini sağlarken bir yandanda para kazanmasını sağlıyor. Sadece emoji birleştirerek para kazanma fikri kulağınıza hoş geliyorsa içeriğimizi okumaya devam ediniz. Bu içeriğimizde Emoji Fun ile nasıl para kazanılacağını detaylı bir şekilde anlattık.

Emoji Fun Nedir?

Emoji Fun, aynı emojileri birleştirerek seviyeleri geçerek mükemmel ödüllere kazanabileceğiniz bir oyundur. Emoji Fun’a benzeyen sayısızca oyun vardır fakat Emoji Fun’ı bunlardan ayıran en önemli özelliği ödül olarak nakit para vermesidir. Bu sayede oyuncuların oyunda kalma süreleri ve aktifliği artmaktadır. Emoji Fun, sizlere açtığınız her emoji kilidi için ödül olarak nakit vermektedir. Yani ne kadar çok seviye atlar ve emoji açarsanız o kadar çok para kazanırsınız.

Oyun yöneticilerin açıklamalarına göre toplam 60 emoji bulunmaktadır. Bu da oyunun emoji başına verdiği yüksek fiyatlardan dolayı baya kazançlı bir oyun olarak görülmektedir. Bunlara ek olarak oyunda topladığınız yapboz parçaları ile Macbook, iPhone ve diğer teknolojik aygıları talep edebilirsiniz. Ayrıca uygulama 31. seviyedeki emojiyi açarsanız bonus nakit alacağınızı iddia etmektedir. Emoji Fun, kullanıcılarına çok cömert davranan bir Play Store ve App Store uygulamasıdır. Bu da milyonlarca kullanıcının bu oyunu oynamasına neden olmaktadır.

Emoji Fun Oyunu Para Kazandırır mı?

İnsanlar Emoji Fun oyunu para kazandırır mı kazandırmaz mı? Bunu merak ediyor. Kısaca cevap vermek gerekirse, evet kazandırır. Emoji Fun oyunu ile seviyeleri geçerek ödüller kazanabilir, bu ödülleri dilerseniz alışverişler de kullanabileceğiniz kuponlara dilerseniz nakit paraya çevirerek kullanabilirsiniz.

Emoji Fun Nasıl Para Kazanılır?

Yazımızı okuyan bir çok kişinini merak ettiği asıl konu Emoji Fun para kazanmadır. Bizlerde sizler için bu oyundan nasıl para kazanılacağını maddeler halinde sıraladık.

 • Emoji Fun, Android ve IOS kullanan bütün kullancıların ücretsiz bir şekilde kurulum yapabileceği bir uygulamadır.
 • Sizlerde oyunun kurulumunu yaptıktan sonra ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz.
 • Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra yapmanız gereken oyun anında emojiyi başka aynı bir emoji üzerine sürüklemektir. Emojileri birleştirdiğiniz zaman üst seviye farklı bir emoji oluşmakta ve yeni emojiler için yer açılır.
 • Tahtadaki her emoji seviyesine göre yeşil barknot üretmektedir. Yani yüksek seviyeli emojiler daha çok barknot üretmektedir. Sizlerde bu barknotları birleştirerek mağaza kısmından istediğiniz seviyedeki ve istediğiniz şekildeki emojiyi satın alarak zamandan taasaruf edebilirsiniz.
 • En yüksek seviye olan emojiyi açtığınızda yaklaşık 10 ila 15 Türk lirası kazanırsınız. Tabi ki de her para kazandırma uygulamasında olduğu gibi sponsorlu videoları izlemek zorundasınız. Aksi taktirde bu oyundan hiçbir şekilde para kazancı sağlayamazsınız. 30 tane yüksek seviyeli emoji açtığınızda ortalama 100 Türk lirası bonus veren emoji kilidini açmış olursunuz.

  Emoji Fun Para Kazanma

Emoji Fun Şans Ödülleri

Emoji Fun kullanıcılarına iPhone 13, Sony 55 inç TV, Galaxy Z kat ve MacBook Pro gibi ödüller kazanma şansı sunmaktadır. Bunun için kullanıcıların yapması gereken yapboz parçaları toplayarak şanslı çark ile bu ödüllerden birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Şanslı çarkta 1 çarkı çevirmek için toplamda 10 yapboz parçası gerekmektedir. Tabi ki de bu yapboz parçalarını kazanmadan önce her zaman sponsor videosu izlemek zorundasınız.

Emoji Fun Para Çekme

Emoji Fun, uygulamasını merak eden birçok kullanıcı bu uygulamadan kazandığı paraları nasıl çekeceğini merak etmektedir. Emoji Fun para çekme maddeler halinde sıraladık.

 • Para çekmek için ekranda bulunun PayPal logusunda bulunan cüzdanı açınız.
 • Daha sonra çekmek istediğiniz miktarı cüzdanda yatan kısıma yatarak paranızı çekebilirsiniz.
 • Minimum para çekme tutarı 10 Cent’tir. Yani 1 emoji kilidi açtığınız zaman paranızı hemen çekebilirsiniz. Ancak uygulamanın sizleri daha fazla oyunda tutmak ve sponsorlardan daha fazla para kazanmak için yaptığı bazı gereksinimleri vardır. Bunlar; 10 TL olan ödemenin kilidini açmak için minimum 30 adet sponsor videosu izlemeniz gerekmektedir veya 20 TL olan ödemenin kilidini açmak için 13. seviye emojinin kilidini açmanız gerekmektedir.
 • Sizlere tavsiyemiz toplu bir şekilde çekim yapınız. Yani oyundan para kazanmaya başladığınız anda değilde seviyeleri geçtikçe ödemelerin kilidini açarak çekim yapınız. 100 TL, 200 TL veya 500 TL gibi yüksek mevlalarında çekimini tek seferda yapabilirsiniz.

Sonuç

Bu içeriğimizde Emoji Funn para kazanma, Emoji Fun nedir?, Emoji Fun ile nasıl para kazanılır? ve Emoji Fun ödeme yöntemleri gibi merak edilen tüm konulardan bahsettik. Sizlerde Emoji Fun uygulamasından para kazanmak istiyorsanız yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Bol kazançlar.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir