Uygulama İndirerek Para Kazandıran Siteler

Evden bilgisayar veya mobil cihazınız ile sermayesiz bir şekilde para kazanmak mı istiyorsunuz? Birçoğumuza göre bu biraz zor gibi görünebilir fakat böyle bir şey mümkündür. Sizlerde evinizde oturduğunuz yerden elektronik cihazınız ile para kazanmak istiyorsanız, uygulama indirerek para kazanma işi tam sizlere göre. Sizlerde bu işten para kazanmak için yapmanız gereken sizlerden istenilen uygulamaları mobil cihazınız veya bilgisayarınıza kurmaktır. İstenilen uygulamaları indirdiğiniz zaman firma sizlere ücret ödemektedir. Bu yazımızda uygulama indirerek nasıl para kazanılır ve uygulama indirerek para kazandıran siteler hakkında bilgi verdik.

Uygulama İndirerek Nasıl Para Kazanılır?

Günümüzde birçok insan evden ek gelir elde etmek ister. Bu yüzden farklı yollara başvurmaktalar. Bunlardan birisi ise uygulama indirerek para kazanmadır. Eğer sizlerde ek gelir elde etmek istiyorsanız, uygulama indirerek para kazanma işine başlayabilirsiniz. Uygulama indirerek para kazanmak için yapmanız gereken. Makalemizdeki verilen site veya uygulamalardan herhangi birine üye olup sizden indirilmesini istenilen uygulamaları indirmenizdir. Uygulama veya site sahipleri indirilen her uygulama başına size puan veya ücret vermektedir. Sizlerde verilen bu puanları paraya veya farklı firmaların hediye çeklerine dönüştürebilirsiniz.Uygulama İndirerek Para Kazandıran Siteler

 

Uygulama İndirerek Para Kazandıran Siteler

Swagbucks

Mobil ve masaüstü olarak her türlü erişim sağlayabileceğiniz bir platformdur. Bu platformda görevler arasında uygulama indirme mevcuttur. Sizlerden yapmanızı istenilen görevdeki uygulamayı indirerek hediye puan kazanabilirsiniz. Uygulama indirmenin haricinde video izleyerek, anket doldurarak ve oyun oynayarak para kazanabileceğiniz bir platformdur. Bu platformda çekim tutarı minimum 25 dolar ve ödemeleri PayPal üzerinden nakit para veya Amazon hediye kartı olarak alabilirsiniz. Swagbucks hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız yazımıza bakabilirsiniz. (Swagbucks Nedir? Nasıl Para Kazanılır?)Uygulama İndirerek Para Kazandıran Siteler

Boom Gift

Bu platform diğerlerine nazaran kullanıcılara daha yüksek ödeme oranı vardır. Sizlerde bu platformu mobil cihazınıza indirerek katılabilirsiniz. Katıldıktan sonra uygulama sizlere indirdiğiniz uygulama başına para kazandırmaktadır. İndirmiş olduğunuz uygulamada sadece uygulama indirme görevlerinin haricinde farklı çeşitlilikte birçok görev mevcuttur ve sizlerde bu görevleri yaptıkça para kazanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde ayda ortalama 20 ila 25 dolar arasında para kazanmak mümkündür. Kazandığınız paraların ödemelerini, Google Play Store, PayPal nakit veya Amazon hediye kartı olarak alabilirsiniz

CashPirate

Yalnızca android cihazlar için olan bir uygulamadır. Uygulamadaki çeşitli görevleri yaparak para kazanabilirsiniz. Bu görevler arasında da uygulama indirme bulunmaktadır. Uygulamada sizden istenilen uygulamaları indirerek para kazanabilirsiniz. Bu uygulamada ek olarak çevrenizdeki insanları davet ettikten sonra sizin aracılığınız ile kayıt olan kullanıcılar için bonus para kazanırsınız. Bu uygulamada ayda ortalama 10-15 dolar para kazanabilirsiniz ve parayı çekebilmek için minimum ödeme tutarı 2,5 dolardır. Kazandığınız paralı yalnızca PayPal üzerinden alabilirsiniz.

MeshBean

Bu uygulamada başlangıç kısmında sizlere sunulan çok sayıda teklif sayesinde, bir kaç gün içerisinde yaklaşık 10 dolar kazanabilirsiniz. Bu platformda para kazanmaya başlamak için öncelikle MeshBean uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. İndirdikten sonra üye olarak bu platformda para kazanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamadaki sizden istenilen uygulamaları indirdiğiniz zaman jeton kazanırsınız. Bu kazandığınız jetonları Amazon hediye kartı, Apple hediye kartı veya PayPal üzerinden nakit para olarak alabilirsiniz.

FeaturePoints

Bu platforma hem mobil cihazınız ile hem de masaüstü bilgisayarınız ile giriş yapabilirsiniz. 2012’den beri kullanıcılarına yaklaşık 6 milyon dolar para dağıtmış bir platformdur. Boş zamanlarınızda para kazanmak istiyorsanız bu platform tam sizler için yapılmıştır. Uygulama indirerek para kazanma platformları arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Bunun nedeni ise uygulamaya yeni kayıt olan kullanıcılara başlangıç olarak çok sayıda kampanya sunmasıdır, sunulan kampanyalar ile ilk 10 dakika içerisinde 5 dolar kazanabilirsiniz. Bu site sayesinde ayda 20 ila 25 dolar arasında para kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödülleri yalnızca PayPal üzerinden kullanabilirsiniz.

AppDown

AppDown uygulaması ile para kazanmak için öncelikle Android veya İOS mobil cihazınıza uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra kayıt olup sizden indirmenizi istenilen uygulamaları indirerek ayda ortalama 10 dolar para kazanabilirsiniz. Ödemeleri yalnızca hediye kartı veya PayPal üzerinden nakit olarak alabilirsiniz. Ayrıca bu platformda daha fazla para kazanmak isteyen kullanıcılar için davet bonusu verilmektedir. Yani sizin aracılığınız ile katılan her kullanıcı başına bonus alırsınız.

Gift Bay

Uygulama indirerek para kazanma uygulamalarında en yüksek ücreti ödeyen platformlardan biridir. Her indirdiğiniz uygulama başına ortalama 0,50 ila 1 Amerikan Doları kazanırsınız. Sadece uygulamayı indirerek değil ek olarak indirdiğiniz uygulama veya oyunları da test ederek ödül kazanabilirsiniz. Sizin aracılığınız ile üye olan insanlar için %30 tavsiye bonusu kazanırsınız. Gift Bay ile ayda ortalama 15 Amerikan Doları kazanabilirsiniz ve ödemeleri Amazon hediye kartı veya PayPal üzerinden nakit olarak alabilirsiniz.

AppNana

AppNana piyasadaki en iyi ödül uygulaması olarak görülmektedir. Bu uygulamada yalnızca uygulama indirdiğiniz için değil ek olarak indirdiğiniz uygulamaları deneyerek de ekstra para kazanabilirsiniz. Uygulamaya hem android hem de İOS cihazınızdan erişim sağlayabilirsiniz. AppNana kullanıcılarına ödülleri Amazon, Google Play Store, iTunes veya Xbox hediye kartı olarak vermektedir. Bu platform sayesinde ayda ortalama 10 Amerikan Doları kazanabilirsiniz. Daha fazla kazanç sağlamak istiyorsanız çevrenizdeki kişileri AppNana uygulamasına davet edin ve tavsiye bonusu kazanın.

Cash For Apps

Uygulama indirerek para kazanmak isteyen birisiyseniz Cash For Apps uygulamasına göz atmanızı öneririz. Bu uygulamada sizden istenilen uygulamaları indirdiğinizde puan kazanırsınız ve bu puanları iTunes, Xbox ve Google Play Store hediye kartları ile değiştirebilirsiniz. Her indirme başına ortalama 0,50 Amerikan Doları kazanırsınız. Android ve İOS cihazlar için uygundur.Uygulama İndirerek Para Kazandıran Siteler

FreeAppsFast

Yalnızca İOS cihazlar ile uyumlu olan bir platformdur. Uygulamanın kurulumu biraz zor olsa da tamamen kullanışlı ve anlaşılması kolay bir arayüzüne sahiptir. Sizin aracılığınız ile uygulamaya kayıt olan arkadaşlarınız için onların kazancının %50’si kadar bonus puan kazanırsınız. Bu uygulama ile ayda ortalama 15 Amerikan Doları kazanmanız mümkündür.

Uygulama İndirerek Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde oturduğunuz yerden ek gelir elde etmek isteyenler uygulama indirerek para kazanma işine yönelmektedir. Fakat herkesin aklındaki asıl soru uygulama indirerek ne kadar para kazanabilirimdir. Çoğu kişi bu iş ile ayda 100 ila 150 dolar arasında para kazanabiliyor fakat bu miktarın değişimi tamamen sizlere bağlıdır. Yani kullandığınız uygulama veya sitenin sizlere indirme başına verdiği para ve sizin bu işe ayırdığınız süre ile alakalıdır.  Çok fazla boş zamanınız var ise birden fazla uygulama ile bu işi yapabilir ve ortalamanın üstünde paralar kazanabilirsiniz.Uygulama İndirerek Para Kazandıran Siteler

Sonuç

Birçok insanın işten sonra veya çalışmadığı günlerde boş zamanları bulunmaktadır. İnsanlarda doğal olarak bu boş zamanlarını ek gelir elde ederek değerlendirmek istiyor. Bu yazımızda sizler için uygulama indirerek para kazanma hakkında bilgi verdik.  Eğer sizlerde bu işe başlamak istiyorsanız yazımızdaki uygulama veya sitelerden birine kayıt olarak bu işe başlayabilirsiniz.  Unutmayınız bu işe çok zaman ayırarak güzel paralar kazanabilirsiniz. İyi Şanslar!

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir