StarMaker Nedir? StarMaker Para Kazanma

Kullanıcılar StarMaker para kazanma konusunda araştırma yapıyor olabilir. Bu konu ile beraber nasıl kazanç oluşturulacağını açıklayacağız.

Karaoke yapmak için insanları karşılayan pek çok farklı uygulama yer alabilir. Bu uygulamalardan bazıları da popülerliği sebebiyle ön planda bulunabiliyor. Bunlardan birisini StarMaker olarak gösterebiliriz. 100 milyondan fazla indirmeye sahip olan ve 5 üzerinden 4,5 puan alan bu yazılım, insanlarla karaoke yapmayı mümkün kılıyor. Pek çok özelliği ile insanları büyüleyen bu uygulama hakkında bilinmesi gereken pek çok şey mevcut.

StarMaker Nedir?

Karaoke yapma uygulaması olan StarMaker Nedir? Dünya çapında kullanılan ve insanlarla birlikte müzik söylemeye olanak tanıyan bir yazılım. Uygulamanın temel özelliği arka planda çalan müzik ile beraber şarkı söylemek. Kullanıcı, listeden istediği bir müziği seçerek hemen şarkı söylemeye başlayabilir. Düet şeklinde de yapılabilen ve yarışma şeklinde de oynanabilen bu uygulamada insanlar, yazılar sayesinde şarkıyı söylerken zorlanmıyor. Görev ve hediye sistemine de sahip olan mobil uygulamada kullanıcılar, kazanç elde edebiliyor.

StarMaker nasıl bir uygulama olduğunu öğrendiğinize göre muhtemelen aklınız da bu uygulama ile nasıl para kazanabileceğiniz vardır. Yazımızın devamında belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerin de para kazanması mümkün.

StarMaker Para Kazanma

StarMaker Nasıl Kullanılır?

Sizin de sesiniz güzelse StarMaker para kazanmak için önünüzde hiçbir engel yok. Şimdi sizlere adım adım StarMaker nasıl kullanılır? bunu açıkladık.

StarMaker para kazanmak için öncelikle uygulamaya kayıt olmanız gerekmektedir. StarMaker uygulamasından veya sitesinden kolaylıkla kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken tek şey uygulamanın içerisinde bulunan şarkılardan birisini söyleyip videonuzu paylaşmak. Videonuzu paylaştıktan sonra keşfet sayfasına düşecektir ve insanlar buradan videolarınıza yorum, beğeni ve hediye gönderebilir. StarMaker videonuza bir not verecektir. Ne kadar iyi not alırsanız para kazanma şansınız o kadar artacaktır.

Videonuzu paylaştıktan sonra insanlar videonuzu izleyecek ve hoşlarına giderse size hediye yollayacaklar. Bu hediyelerinizi elmasa dönüştürerek daha sonra nakit paraya dönüştürebilmeniz mümkün.

StarMaker elmas kazanmanın bir diğer yolu ise günlük görevleri tamamlamaktır. Bu günlük görevler dört adet video izle gibi basit görevlerdir.

Son olarak başka kullanıcıları uygulamaya davet ederek kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için StarMaker davet kodunu arkadaşınıza atmalıdır. Bu nokta da insanlar StarMaker davet kodu nereye yazılır? bu sorunun cevabını aramakta. Arkadaşınıza attığınız davet kodu kayıt olduğu sırada ilgili kutucuğa yazmalıdır.

Yeteri kadar hediye kazandıktan sonra artık bunları paraya dönüştürebileceksiniz. Paraya dönüştüre bilmek için profilinizin sağ üst kısmında bulunan ceviz sembolüne basın ve ardından kazanç kısmına girin bu kısımda ne kadar StarMaker elması topladığınızı görebilirsiniz. Para çekme seçeneğine bastığınız da ise elmaslara karşılık gelen dolar miktarı hesabınıza yatacaktır.

StarMaker Hediyeler Ne İşe Yarar?

StarMaker uygulamasında para kazanmak için hediye sistemi yer alıyor. Bununla beraber elmaslar da bulunuyor. Elmaslar, paraya dönüştürülen malzemeler olarak tanımlanabilir. Elmas kazanmak için ise pek çok yöntem mevcut. Bunlardan birisi olan hediyeler, kullanıcıların birbirlerini ödüllendirmesini sağlamayı hedefliyor. Örnek vermek gerekirse bir kullanıcı, diğer kullanıcının performansını beğendiği takdirde ona elmas karşılığında hediye verebiliyor. Kısacası hediyeler, elmas karşılığında alınan ve paraya çevrilebilen eşyalar.

starmaker nedir

StarMaker Hediye Fiyatları

StarMaker para kazanma konusunda kullanıcıların birbirlerine hediye göndermesini sağlamak için hediye sistemini içerisinde barındırıyor. Bu doğrultuda her bir hediyenin kendine has değeri mevcut. Bu değer elmas ile ölçülüyor. Elmaslar ise paraya dönüştürülüyor. Hediye vermek isteyen kullanıcı ise elmas satın alarak bu şekilde istediği kullanıcıya destek sağlıyor.

Uygulama içerisinde gül, kalp, keman ve çikolata gibi pek çok hediye yer alıyor. Bu hediyeler birkaç elmastan binlerce elmasa kadar ulaşabilir. Kullanıcı, istediği zaman biriken elmasları Dolara çevirerek para elde edebiliyor.

StarMaker’da 25 bin elmas 50 Dolara karşılık gelmektedir. Hesabınız da 300.000 elmas biriktirirseniz yaklaşık 600 Dolar kazanacaksınız.

StarMaker Yorum

Günlük hayatımız da zaten hepimiz sosyal medya kullanıyoruz neden bu yaparken para kazanmayalım. Bu yazımız da sosyal medya platformlarından biri ile olan StarMaker ile para kazanmak isteyenler için nasıl yapacağını anlattık. Sesiniz güzelse ve karoke videoları çekmeyi seviyorsanız StarMaker para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir