Marriott Nedir? Marriott Para Kazanma

Marriott para kazanma ile statü kazanacakları ve kazanılan puanların kullanılacağı 250 farklı yolun bulunduğu 4200 üzerinde konaklama tesisi için iş seyahatlerine olanak sunar. Marriott çeşitliliği ve kullanımının kolay olması sebebiyle sadakat programları ciddi iş seyahatleri olanlar için bir ayrıcalıktır. Bunun yanında esneklik ve geri ödeme seçenekleri bakımından da mükemmeldir.

Marriott Bonvoy Uygulaması Nedir?

Marriott Bonvoy uygulaması hem App Store hem de Google Play de bulunur. Bu sayede Marriott para kazanma işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Mobil check-in sayesinde bulunduğunuz her yerden kolay bir şekilde check-in işlemini yapabilirsiniz. Uygulama üzerinden konaklamanızdan iki gün öncesine kadar check-in işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkündür. Ne zaman varacağınızı bildirmeniz halinde size odanız hazır olduğunda bildirim gönderilir. Bu sayede otelinize çok daha hızlı bir şekilde varmanız mümkün olur.

Uygulama üzerinden otel olanakları, ulaşım, yemek seçenekleri, yakında bulunan ilgi çekici yerler hakkında hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Mobil check-in kullanılırken mobil anahtarın seçilmesi de mümkündür. Çevreci bir seçim yaparak mobil check-in tercih etmeniz halinde bonus puanlarla ödüllendirilirsiniz.

Mobil uygulamanın cep anahtar özelliği sayesinde kapalı otoparkı, odanızı, spor salonunu, havuzu ve çok daha fazlasını açmanız mümkün olur. Bu sayede anahtar kartı takip etmek zorunda kalmazsınız. Doğrudan telefonunuza gelen mobil anahtar ile odanıza ve otel çevresinde bulunan diğer alanlara anında erişim sağlarsınız. Cep anahtarı etkinleştirildiğinde ve odanız hazır olduğunda size bir bildirim gönderilir. Uygulama Iphone, Android ve Apple Watch ile rahatlıkla çalışır.

Marriot Para Kazanma

Marriott Rewords üyelik fiyatları mümkün olan en düşük fiyatlarda kullanıcılara sunulur. Üyelik işlemleri web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir. Arkadaşlarınıza Marriott Bonvoy ile ilgili her şeyi anlatarak karşılığında ödül de alabilirsiniz. Bu tekliflerden en iyi şekillerde faydalanmak açısından takvim yılı içerisinde beş kişiye kadar yeni üye önermeniz gerekir.

Marriott para kazanma ile önermiş olduğunuz kişilerin yapmış olduğu her konaklama için öneri başına beş konaklamaya kadar 2000 bonus alırsınız. Bu da sizin için 50000’e kadar bonus puan kazanma anlamına gelir.

Önermiş olduğunuz arkadaşlarınızın da en fazla beş konaklamada konaklama başına 2000 bonus puan kazanma hakkı bulunur. Bu da arkadaşlarınız için toplamda 10000’e kadar bonus puan kazanma anlamına gelir.

marriott nedir 2022

Marriott Üyelik Avantajları Nelerdir?

Marriott üyelik avantajları oldukça fazladır. Yılda 0-9 gece arasında daha büyük ödüllerden faydalanabilirsiniz. Web sitesi ya da uygulama üzerinden rezervasyon yapmanız halinde oda içi ücretsiz wifi hizmetlerinden faydalanmanız mümkün olur. Marriott Bonvoy üyelerine özel indirimli fiyatlar vardır. Giriş ve çıkış işlemleri için uygulamayı kullanabilir ve sonrasında uygulamayı oda anahtarı olarak da kullanabilirsiniz. Marriott para kazanma bu kadar kolaydır.

Nakit + puan ile rezervasyon işlemleri gerçekleştirilebilir. Bunun için otel arama kutusunda önceden seçilmiş olan puan ödül kullan ile bir konaklama aranarak bul seçilir. Seçilen otelin yanındaki fiyatları görüntüle kısmına gelinir. Mevcut olan nakit + puan tarifeleri kontrol edilerek bu şekilde rezervasyon işlemleri yapılır. Tarihleriniz esnek olması durumunda esnek tarihleri seçtiğinizde sizin için en iyi puan seçenekleri bulunacaktır.

Marriott para kazanma yöntemlerinden biri de puanlarla ödeme işlemleridir. Belirli bir dolar tutarı için anında puan kullanma talebinde bulunulabilir. Ödüller folyonuzda bulunan masraflara uygulanır ve hızlı bir şekilde puanlar hesaptan düşecektir.

Silver Elite Seviyesi

Marriott para kazanma silver elite seviyesi ile konaklamadan en iyi şekilde faydalanırsınız.

 • Oda ücreti yanında spa ve yemek gibi oda hesabına ücretlendirilecek diğer masraflar için de geçerli olan her otel alışverişi içi ekstra fazla puan kazanmanız mümkün olur.
 • Odadan geç çıkma şansınız bulunur.
 • Web sitesi ya da uygulama üzerinden rezervasyon yapılması halinde ücretsiz oda içi internet erişimlerinden faydalanabilirsiniz.

marriott para kazanma 2021

Gold Elite Seviyesi

Gold elite seviyesi sayesinde sevdiğini şeyleri yapmak için çok daha fazla zaman kazanabilirsiniz.

 • Oda fiyatı yanında yemek ve spa gibi oda hesabına ücretlendirilen diğer masrafların da dahil olduğu her otel alışverişi için %25 daha fazla puan elde edebilirsiniz.
 • Sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman harcamak için saat 14.00’e kadar geç çıkış yapma olanağı bulunur.
 • Varışta oda durumunun müsaitliğine bağlı olarak odanızı yükseltme şansınız vardır.
 • Konaklama için otele vardığınızda 250 ya da 500 bonus puan hoş geldin hediyesi kazanırsınız.
 • Katılımcı otellerden herhangi birinde konaklamanız halinde kokteyller, yemekler, spa deneyimleri gibi oda hesabına eklenebilen şeyler için puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Platinum Elite Seviyesi

Platinum elite seviyesine özel kendinizi evinizde hissetmek için daha fazla yer elde edersiniz.

 • Oda ücretleri yanında spa ve yemek gibi oda hesabına ücretlendirilebilecek olası masraflar da dahil geçerli her otel alışverişinde %50 daha fazla puan kazanma şansı elde edersiniz.
 • Varışta müsaitlik durumuna bağlı olarak odanın yükseltilmesi şansınız bulunur.
 • Varışta puan kazanma, kahvaltı teklifi ya da bir hizmet karşılama hediyesi olarak tercih edilebilir.
 • 50 elit gece kredisine ulaşılması halinde yıllık avantaj tercihi seçeneklerinden biri seçilebilir.
 • Müsaitlik durumuna bağlı olarak otelde saat 16.00’da geç çıkış garantisi vardır.
 • Özel elit üye desteği ile tüm otel rezervasyonlarında 7/24 hızlı ve kişisel hizmet alabilirsiniz.

Marriott Puan Kullanma

Marriott para kazanma son derece kolay olduğu kadar dünyanın dört bir yanından puanları kullanmanın da 250 üzerinde yolu bulunur. Marriott ile para çekmek son derece eğlenceli ve kolaydır. Geri ödeme sayfasında seçilebilen çeşitli kategoriler bulunur. Bu sayfadan hayalinizdeki tatili, otel ödülleri, büyük ekran TV gibi çeşitli seçenekler arasından ödüllerinizi seçebilirsiniz. Puan bakiyesine göre seçebileceğiniz pek çok hediye seçeneği bulunur.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir