Mir4 ile Para Kazanma

Mir4, 2021’de piyasaya sürülen Kore yapımı bir RPG oyunudur. Ancak normal oyunlardan farklı olarak Mir4 ile para kazanmanız mümkündür. Mir4, oyuncuların oyunu oynarken kripto para madenciliği yapabileceği ve bunları satarak para kazanabileceği blockchain tabanlı bir oyundur. Bu yazımızda sizlere Mir4 ile para kazanmanın nasıl yapılacağını ve bu konu hakkında merak edilen her şeyi cevaplandırdık. Keyifli okumalar.

Mir4 Para Kazanma

Oyuncular Mir4 oynayarak kripto para birimi kazanırlar. Peki bunu nasıl yapıyorlar? Mir4 ile para kazanmak için ”Darksteel” adlı oyun için para birimine ihtiyacınız vardır. Mir4’te oyuncular, Darksteel kazanabilmek için oyunda kelimenin tam anlamıyla madencilik yaparlar. Ardından bu kazandıkları Darksteel para birimini eriterek ”DRACO” adlı tokenler ile değiştirilebilir. Güncel olarak 1 DRACO kazanmak için yaklaşık olarak 100.050 Darksteel eritmeniz gerekmektedir. Oyunda ne kadar çok Darksteel madenciliği yaparsanız DRACO kazanmak için gereken Darksteel miktarı o kadar artar.

Mir4, MetaMask gibi kripto para cüzdanları yerine, ”WEMIX” cüzdanı adı verilen kendi cüzdanı vardır. Tokenlerinizi bu cüzdanda saklayabilir ve takas edebilirsiniz. Kazandığınız DRACO tokenleri daha sonra Bithumb değişimi ile WEMIX tokenlerine dönüştürülebilirsiniz.

Mir4 ile Nasıl Para Kazanılır?

Mir4 ile para kazanmak için oyununun ana gelir kaynağı olan DRACO tokenini elde etmelisiniz. Peki DRACO tokeni nasıl elde edilir?

 1. Öncelikle oyuna giriş yapabilmeniz için oyunu indirmeniz gerekmektedir. Oyunu Mir4 web sitesinden rahatlıkla indirebilirsiniz. Bilgisayar veya telefon üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.
 2. Oyunu indirdikten sonra Darksteel madenciliği yapabilmek için karakterinizin en az 40 seviye olması gerekmektedir.
 3. Karakterinizin seviyesi 40 olduktan sonra artık Darksteel madenciliği yapabilirsiniz. Görevleri ve madencilik yaparak en az 100.000 Darksteel elde edin. Darksteel para birimini oyun zindanlarından madencilik yaparak elde edebilirsiniz. Veya otomatik olarak madencilik yapma şansınız da vardır.
 4. 100.000 ve daha fazla Darksteel elde ettikten sonra oyunda “Metal Craftman” adlı NPC’yi bulun ve sırası ile menü, market ve DRACO seçeneklerine basın. Ardından karşınıza çıkan pencerede WEMIX cüzdanınıza giriş yapın.
 5. Artık kazandığınız Darksteel’leri eritme menüsü aracılığıyla DRACO tokenlerine dönüştürebilirsiniz. 100.000 Adet Darksteel = 1 DRACO
 6. Eritme işlemini yaptıktan sonra oyun işlemin başaralı olduğuna dair size bir bildirim gönderecektir.

min4 para kazanma

Mir4’te Darksteel Madenciliği Nasıl Yapılır?

Mir4 ile para kazanmanız için gerekli olan Darksteel, madencilik veya görevleri yaparak kazanabilirsiniz. Oyuncular Darksteel kazanmak için tam anlamıyla madencilik yaparlar. Bir kazma ile zindanlarda ve mağaralarda Darksteel kazmaları gerekmektedir. Bu madenciliği otomatik yapma şansınız vardır. Oyuncular genellikle otomatik yapmayı seçmektedir. Otomatik seçeneği ile madencilik yaparken bilgisayar başında olmanız gerekmektedir.

WEMIX Cüzdanı ile DRACO Nasıl Satılır?

Darksteel’inizi başarılı bir şekilde DRACO’ya dönüştürdükten sonra, bunları piyasada ki tokenler ile nasıl takas edersiniz;

 1. WEMIX cüzdanına girin
 2. WEMIX DEX’e (Merkezi Olmayan Borsa) girin
 3. DRACO’nun WEMIX Kredisi alması için bir satış emri oluşturun.
 4. WEMIX CREDIT’i WEMIX Token ile değiştirin (Takas oranı 1:1 olmaktadır.)
 5. WEMIX’i listelenen borsalara aktarın. (Bithumb veya BiKi)
 6. WEMIX’i diğer kripto para birimine takas edin.

Şu anda, WEMIX tokeni Bithumb borsasında ve BiKi borsasında listelemektedir.

Mir4 ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Artık nasıl Darksteel madenciliği yapıp onu DRACO tokenine dönüştürmeyi ve piyasada bulunan WEMIX ile takas etmeyi öğrendiğinize göre sırada ki soru Mir4 ile ne kadar para kazanabiliriz?

Bir gün boyunca en iyi Darksteel madenciliğini yaparsanız günde yaklaşık olarak 500.000 ile 600.000 arasında Darksteel kazanabilirsiniz. Bu da yaklaşık olarak 5 veya 6 DRACO ya denk gelmektedir. Yani ay da ortalama olarak 150 ve 180 arasında DRACO kazanırsınız. Birkaç twink hesabı da ekleyerek bu sayısı 500 DRACO ya kadar çıkarmanız mümkündür.

DRACO fiyatı anlık olarak değiştiğinden dolayı sizlere net bir miktar veremeyiz fakat Mir4 web sitesine girerek anlık olarak DRACO ve Dolar değerlerini görebilirsiniz.

Sonuç

Neredeyse hepimiz gün için de oyunlar oynuyoruz. O zaman neden oyun oynarken para kazanmayalım. Bu yazımız da oyun oynayarak kripto para kazanma fırsatı sunan Mir4 ile para kazanmanın nasıl yapılacağını anlattık. Sizler de zaten yaptığınız bir şeyi yaparken para kazanma istiyorsanız Mir4 kesinlikle iyi bir seçenektir.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir