Research.fm Nedir? Research.fm ile Para Kazanma

Research.fm, internet kullanıcılarına müzikler hakkında anket yapma ve ödüller kazanma imkanı sunan bir platformdur. Kullanıcılar, müzikler ve radyo yayınları hakkında fikir ve görüşlerini paylaşmak için anketlere katılabilirler ve sonuçların analiz edilmesi için veriler toplanır. Anketlere katılmanın ödülleri nakit para, hediye çekleri veya hediye kartları şeklinde olabilir.

Sizler için Research.fm ile para kazanma olayını detaylıca açıkladık. Ayrıca Research.fm nasıl kullanılır ve güvenilir mi? Bu sorularında cevaplarını yazımız da bulabilirsiniz.

Research.fm Nedir?

Research FM, radyo istasyonları için farklı türde pazar araştırması ve analiz yapmak için kurulmuş bir pazar araştırma şirketidir. Şirket, ev veya cep telefonlarını arayarak insanlardan radyo anketlerine katılmasını teklif eder. Bu görüşmede E-posta adresi verilirse, kişisel olarak müzik hakkında katılabileceğiniz anket katılma daveti gönderilir. Müzik anketlerini tamamlayarak Amazon hediye kartlarına dönüştürülebilen ödüller kazanma fırsatı kazanırsınız.

Research.fm I Heat Media tarafından 2008 yılında kurulan ve Critical Mass Media Inc. Sahibi olan bir şirkettir. Şirketin sahibi Robin Mady’dir.

Research.fm Nasıl Kullanılır?

Research.fm ile para kazanmak için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi kolaydır ve ücretsizdir. Kayıt olurken bir davet kodu ile kayıt olmanız site çeşitli avantajlar sunacaktır. E-posta adresinizi vermeniz istenecektir ve daha sonra platform size anket davetiyeleri gönderecektir. Ankete katılıp katılmayacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve anketi tamamladığınız takdirde ödeme alabilirsiniz.

Bazı katılımcılar telefonlarından veya ev telefonlarından anketlere katılmaya davet edilebilirler. Bu durumda, davetiye içeren bir e-posta gönderilmelidir ve doğrulama bağlantısına tıklamaları gerekmektedir.

Anketler tüketici tercihleri hakkında olabilir. Örneğin, hangi müzik türünü dinlemek istediğiniz sorulabilir veya sabah şovları hakkında görüşleriniz istenebilir. Anketler, radyo istasyonlarının size daha uygun içerik sunmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Anketler, bir müzik örneği dinlemenizi gerektirebilir. Bu, Android veya iOS cihazlarınız aracılığıyla yapılabilir ve örnek, güvenli sunuculara yerleştirilir. Dinlediğiniz örnekler, belirli kriterlere göre derecelendirilmesi istenebilir.

Video biçiminde dosyalar da verilebilir, ancak genellikle Opera, Safari veya Chrome gibi güvenli tarayıcılarla açılabilir. Anketlerin sıklığı değişebilir ve zaman zaman yerel radyo istasyonlarının daha iyi hale gelmesine yardımcı olmanız için bölgenizde bir anket yapılması söz konusu olabilir.

Katılımcılar, tamamladıkları anketlerin karşılığı olarak hediye kartları ile ödüllendirilirler. Bu hediye kartlarını Amazon gibi ünlü platformlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

research.fm nasıl kullanılır

Research.fm Kayıt Olma İşlemi

Research.fm kaydolmak için davet edilmeniz, bir tavsiye kodu kullanmanız veya katılım promosyonlarından birini kullanmanız gerekir. Davet kodunuz yoksa bu kodları rahatlıkla internette bulabilirsiniz.

Research.fm kayıt olmak için şu adımları izleyin:

  1. Research.fm web sitesine gidin ve “Katıl” düğmesine tıklayın.
  2. Ücretsiz bir hesap oluşturmak için istenen bilgileri doldurun. Bu, e-posta adresiniz, şifreniz ve diğer kişisel bilgileriniz olabilir.
  3. Doğrulama işlemini tamamlamak için e-posta adresinize gönderilen doğrulama bağlantısına tıklayın.
  4. Profil bilgilerinizi eksiksiz olarak tamamlayın ve anketlere katılmak için hazır olun.

Research.fm Güvenilir mi?

Kullanıcılar research.fm güvenilir olup olmadığını merak ediyor. Herhangi bir site için kesin olarak güvenilirdir demek pek doğru olmayacaktır. Ancak research.fm’i incelediğimiz de kullanıcı yorumları oldukça olumlu. Ayrıca belirtmemiz gerekir ki Better Business Bureau şirketler listesinde A+ derecesine sahiptir. Bütün bunları göz önüne aldığımız da site için güvenilir diyebiliriz.

 

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir