MetroOpinion Nedir? MetroOpinion Para Kazanma

Bir araştırma şirketi olan MetroOpinion para kazanma için kullanıcılarından sadece anket doldurmasını istiyor. İnternet ortamında bir çok türevi olan anket doldurma sitelerinden biri olan MetroOpinion hakkında merak edilenleri cevaplandırdık. Sizler de MetroOpinion nedir? MetroOpinion güvenilir mi? ve nasıl para kazanılır? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

MetroOpinion Nedir?

MetroOpinion bir araştırma şirketi olan Cint AB tarafından desteklenen bir anket doldurma sitesidir. 2015 yılında Danimarka’da kurulan bu site araların da Türkiye’nin de bulunduğu 20’den fazla ülkeye hizmet vermektedir. Anlık olarak 200 binden daha fazla kullanıcı barındırmaktadır.

Sizler de MetroOpinion ile para kazanmak istiyorsanız yazımızın devamında bunu nasıl yapacağınızı detaylıca anlattık.

MetroOpinion Para Veriyor Mu?

MetroOpinion ile para kazanmak isteyen birçok kullanıcı MetroOpinion para veriyor mu? Diye merak etmekte. Bizlerde evdenkazan ekibi olarak sizler için MetroOpinion kullananların yorumlarını göz önünde bulundurarak sorunuza cevap bulduk.

Bu konu hakkında yaptığımız araştırmalar sonucunda bu platform üzerinden para kazanan birçok kullanıcını bu platform ile hiçbir sıkıntı yaşamadan anket başına para kazandığını dile getirmektedir. Ek olarak ödeme limitine ulaştıkları zamanda herhangi bir sorun yaşamadan PayPal ile para çekim işlemlerini anında yaptıklarını söylemektedirler. MetroOpinion para verdiğini öğrendiğinize göre sırada ne kadar kazandırdığını var.

MetroOpinion sizlere tamamladığınız her anket başına ülkenizin para birimine göre belirli ücret ödemektedir. Tabi ki de bu ücret anketten ankete değişiklik göstermektedir. Sizler ankete başlamadan önce size bu anketten ne kadar para kazanabileceğinizi belirtmektedirler. Sizlerde fiyat konusunda size uygun olan anketleri cevaplayarak para kazanabilirsiniz.

MetroOpinion’da genellikle uzun ve karmaşık anketlere daha fazla para verilmektedir. Genellikle bu platformda 15 ila 30 dakika arasında bir anketten ortalama 1 ila 5 dolar arasında kazandırmaktadır. Bu da Türk Lirasına çevrildiği zaman MetroOpinion ile 30 dakika içerisinde 15 ila 75 Türk Lirası kazanabilirsiniz.

metroopinion yorum

MetroOpinion Para Kazanma

Şimdi sizlere MetroOpinion ile nasıl para kazanılır bunu anlatacağız. Öncelikle web sitesine girerek kayıt olmanız gerekiyor. Sitenin sağ üst kısmında bulunan “Kayıt Ol” seçeneğine tıklayın. Ardından sizi klasik bir üyelik formu karşılayacaktır. Bu formu eksiksiz şekilde doldurmanız gerekiyor. Formu doldururken e-posta kısmına aktif olarak kullandığınız bir e-posta adresini girin çünkü bazen anketler size e-posta ile iletilmektedir.

Üyeliğinizi tamamladıktan sonra artık ek gelir elde etmek için yapmanız gereken tek şey anketleri doldurmak. Bu anketlere iki farklı yoldan ulaşabilirsiniz öncelikle sitenin ana sayfada bulunan “Anketler” kısmından, ikinci bir yol olarak da daha öncede belirttiğimiz gibi e-posta adresinize gönderilen postalar aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Anketlerin üzerinden anketin kaç sorudan oluştuğu, ortalama ne kadar süreceği ve doldurmanız durumunda ne kadar kazandıracağı yazmaktadır. Ardından ankete ulaşmak için bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Bazı anketlerde kişisel sorular ile de karşılaşabilirsiniz. MetroOpinion bunu kullanıcılarını daha iyi analiz edip onlara en uygun anketleri iletmek için yaptığını söylüyor. Sitenin tek dezavantajı ise doldurabileceğiniz anket sayısının az olmasıdır.

Bir başka anket doldurarak veya farklı görevler yaparak para kazanabileceğiniz web sitesi olan İnboxDollars hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ilgili yazımıza bakabilirsiniz. (İnboxDollars Nedir? İnboxDollars ile Para Kazanma)

MetroOpinion Para Çekme

MetroOpinion’da tamamladığınız her anket başına belirli bir ücret almaktasınız. MetroOpinion uluslararası bir platform olmasına karşı para birimi konusunda farklı şekilde çalışmaktadır. Yani MetroOpinion’da kazandığınız paralar size dolar olarak değil tam tersi o an ki dolar değeri kadar Türk Lirası olarak yatmaktadır. Ancak kazandığınız paraları çekmek için sizden istenilen ödeme limitine ulaşmanız gerekmektedir. Bu para limiti ortalama 75-100 Türk Lirası kadardır. Sizlerde bu limite ulaşacak kadar para kazandıysanız para çekim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

MetroOpinion’da iki çeşit ödeme yöntemi vardır bunlar; GCodes ve PayPal’dır. Fakat araştırmalarımıza göre birçok kullanıcı hem rahat olması hem de sorun yaşamamak için PayPal üzerinden para çekim işlemlerini gerçekleştirmektedir. PayPal ile para çekme işlemi yaptığınızda transfer sırasında sizden çektiğiniz paranın %2’si kadar bir komisyon alınmaktadır. Bu da PayPal ile çekim yaptığınız sırada paranın çektiğiniz miktardan daha az gelmesinin nedenidir.

metroopinion nedir

MetroOpinion Güvenilir Mi?

MetroOpion platformuna katılmak isteyen kişilerin aklına takılan sorulardan biriside bu platformun güvenilirliğidir. Cint AB araştırma şirketi tarafında kurulan MetroOpinion yasal bir web sitedir. 200 binden fazla üyesine toplamda 300 bin dolardan fazla ödeme yapmıştır. Bu platform hakkında yapılan birçok yorum platformun güvenilir ve kullanıcı haklarına dikkat ettiği yönünde olumlu yorumlardır. Yani sizlerde MetroOpinion üzerinden para kazanmak istiyorsanız bu platforma gönül rahatlığı ile katılıp para kazanabilirsiniz.

MetroOpinion Yorum

Sadece anket doldurarak para kazanabileceğiniz bir site olan MetroOpinion hakkında yorumumuz şu şekildedir; İnternet üzerinde anket doldurarak para kazanılan yüzlerce site mevcut bunlar arasından MetroOpinion neden tercih etmeliyiz ya da etmemeliyiz. Her sitenin olduğu gibi MetroOpinion’ın da avantajları ve dezavantajları vardır.

Avatanjları: PayPal ile ödeme yapması ve diğer anket doldurma sitelerine nazaran düşük ödeme eşiğine sahip olması.

Dezavantajları: Doldurabileceğiniz anket sayısının sınırlı olması ve çok fazla kazandırmaması.

MetroOpinion para kazanma adına tercih edilebilecek bir anket sitesidir ama sizi zengin etmeyeceğini söyleyelim. Ancak birden fazla anket doldurma sitesi kullanılıyorsanız aralarına MetroOpinion’ınıda dahil edebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir