Candy Crush Para Kazanma

Şeker kırarak veya şeker yiyerek mobil telefonlarda oynayacağınız, oynarken para kazanacağınız bir oyun göstereyim mi?

Hadi başlayalım.

Değişen zaman ve durumlar, günümüz teknolojik gelişmeleri takip etmemizi gerektirmektedir. Candy Crush para kazanma konusu tam da burada başlar. Tek başına sağlam bir Zincirleme aşamadan geçen ve levellere sahip olan mükemmel bir oyundur. Eğlenceli, iyi tasarlanmış mekaniklere sahiptir ve ilgi çekici oyun temposu içerir.

Bu oyunu bu kadar eğlenceli yapan şeyin ve oyun tasarımının derinliklerine neler olduğunu anlatabilirim ama bu merakımızın konusu değil. Candy Crush para kazanma hakkında konuşmak için buradayız.

Candy Crush Saga, sevimli karakterleri, parlak renkleri ve tatmin edici tantanasıyla görsel olarak son derece ulaşılabilir. Oyunu herkes için oynanabilir hale getirmelerinin yanı sıra her ülkeye göre dil seçeneğinin olması da ayrı bir avantaj sunmaktadır.

Pekala, oyun tasarımından bahsetmeyeceğimi söyledim, bu yüzden kısa tutacağım. Candy Crush, temel deneyimine entegre edilmiş para kazanma ve sosyal sistemiyle oluşturulmuş bir oyundur. Günümüzde pek çok ücretsiz oyun;

  • Bir oyun yaratmak ve ücretsiz kurulum sonrası ücretli seçeneklerini kullanmaya zorlamak.
  • Bir para kazanma stratejisine sahip olmak ve bunun etrafında bir oyun kurmaya çalışmak.

Candy Crush Para Kazanılır Mı?

Değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bizler şeker oyunu olarak bilinen Candy Crush Saga adlı oyunu oynayarak gerçek dolar kazanan binlerce insanın olduğunu biliyoruz. Peki aynı aşamalardan geçmek için ne yapmalı? İnsanlar şeker oyununu oynayarak nasıl para kazanıyorlar?

Candy Crush oyunu oynayarak gerçekte para kazanmanın bir şekilde yolunu bulmanız için bazı açıklamalar yapmamız gerekir. Başka oyunlarda denk geldiğiniz gibi Candy Crush oyunu dolar biriktirebileceğiniz bir oyun değildir. Oynayarak bir seviyeye gelerek kendi hesabınıza kattığınız değer, onun gerçek satış fiyatını belirleyecektir. Yani yapacağınız tek şey, keyifli bir oyun serüvenine katıldıktan sonra önemli bir seviyeye geldikten sonra, aşağıda ifade edeceğimiz yerlere satış için ilan açmanız olacaktır.

Candy Crush Para Kazanma

Candy Crush Nasıl Para Kazanılır?

Candy Crush para kazanma yolu tam olarak nedir? Yani şeker ezme oyununu oynayarak gerçek para nasıl kazanılır? Bu oyundan para kazanmanın yolu şudur :

  • Cep telefonumuza Candy Crush Saga oyununu indirin.
  • Belli seviyelere gelene kadar oynayın, oynarken keyifli zamanlar geçirin.
  • Hesabınızı satışa çıkarın.

Evet bu kadar basit bir şekilde gerçek para kazanma yöntemini görmüş oldunuz. Üstelik dolar bile kazanabilirsiniz. Şeker oyunu oynayarak tl yerine dolar kazanma yöntemini de bu yazımızda açıklayalım.

Belirleyeceğiniz yabancı birçok sayfadan hesabınızı satılığa çıkarmak sureti ile yabancılara hesabınızı satabilirsiniz. Bunun karşılığında da dolar kazanabilirsiniz. Şeker oyunu oynayarak dolar kazanma mantığını az da olsa anladınız. Oyun ile ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok yüksek seviyelere gelirsiniz. Bu seviyeleri yakaladıktan sonra da hesabınızı satışa çıkarırsınız. İşte bu kadar!

Candy Crush para kazanmayı bu şekilde değerli kılan önemli bir etken de oyunun tüm platformlarda facebook üzerinden oynanabiliyor olmasıdır. Şeker oyunu oynayarak para yani dolar kazanmış olacaksınız. Amacımız oyundaki seviyemizi yükseltmektir. Seviyenizi ne kadar fazla yükseltirseniz hesabınız o kadar değerli hale gelir.

İlerlediğiniz tüm seviyelere göre satış değeriniz artmış olacaktır. Yani her bir seviye yeni bir değer ile hesabınızı satmaya yarayacaktır. Eğer Candy Crush Saga hesabınızı yabancı oyun sitelerinde satarsanız dolarla satmış olacaksınız yani şeker oyunu hesabı karşılığında dolar almış olacaksınız.

candy crush para kazanma

Candy Crush Hesabı Satılan Siteler

Ülkemizde bilinen Letgo, sahibinden, gamesatis, itemsatis ve benzeri sitelerden Candy Crush hesabınızı rahatlıkla satabileceğinizi söyleyebilirim. Bu sayfalardan kayıt yapıp hesabınızın ilana çıkmasını sağlamanız yeterli. Ancak bilinmesi gerekir ki bu satış TL üzerinden olacaktır. Dolayısı ile yabancı siteleri ve satış merkezlerini incelemenizde fayda var. Bunun için küçük bir araştırma yapabilirsiniz. Ancak en çok getiriyi arzulayan arkadaşlar şeker oyunu hesaplarını yabancı sitelerden satışa sunarlar, dolar karşılığında gelir elde ederler. Son olarak, her bireyin özgür hesaplar oluşturma iradesi olduğu gibi hesabını satmakta da özgür birey olduğunu unutmayalım. Yani hesabını satmak isteyip istemediğiniz tamamen sizin tercihiniz olacaktır. Son yıllarda artan bilişim suçları içinde, hesap dolandırıcılığının da olduğunu hiçbir zaman unutmayalım ve dikkat edelim.

Sonuç

Dünyanın en çok bilinen mobil uygulamalarından biri olan Candy Crush ile para kazanmak hayal değil. Bir çoğumuz zaten vakit geçirmek için Candy Crush oynuyoruz. Bu yazımız da Candy Crush oynayarak nasıl para kazanıldığını detaylıca anlattık. Siz de Candy Crush para kazanmak istiyorsanız artık önünüz de hiçbir engel yok, bol kazançlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir