İnboxDollars Nedir? İnboxDollars ile Para Kazanma

İnboxDollars ile para kazanma uygulaması iş doyumu yüksek ve ortalama üstü bir performans sergilemektedir. İnboxDollars, 2000 yılında kurulan ortak kazanç sağlayan şirketler için faaliyetler gerçekleştirerek para kazanabileceğiniz yasal bir uygulamadır. Diğer uygulamaların yanı sıra tek bir etkinlik ile para kazandırmıyor. Anket doldurarak, e-posta okuyarak, ürünleri deneyerek ve uygulamalar kullanarak para kazanmanızı sağlayan bir platformdur. Kullanıcıların inboxdollar ile çalışmaya karar verdikten sonra yapmaları gereken tek şey siteye kayıt olmaktır. Bu uygulama kullanıcıların boş vakitlerinde değerlendirip para kazanabileceği en eski ve en bilinen platformlardan biridir.

İnboxDollars Nedir?

İnboxdollars internet üzerinden yapacağınız basit görevler karşılığında dolar kazanabileceğiniz bir web sitesidir. Şirket 2000 yılında Darren Cotter tarafından kuruldu fakat 2019 yılında Prodge şirketi tarafından satın alındı. Prodge şirketi aynı zamanda İnboxPounds ve DailyRewards platformlarının da sahibi konumunda. İnboxdollars kurulduğu günden itibaren 6 milyondan fazla kullanıcısına toplamda 80 milyon dolardan fazla ödeme yapmıştır. İsteyen herkes İnboxdollars platformuna kolayca kayıt olabilir ve ufak görevler yaparak internet üzerinden para kazanabilir.

İnboxDollars Nasıl Para Kazanılır?

İnboxdollars para kazanma uygulaması iş doyumu yüksek ve ortalama üstü bir performans sergilemektedir. Bu platformda iyi bir şekilde kazanç sağlamanın yolu kendinizi düzenli olarak para kazanmaya odaklamaktır. Yüzlerce kullanıcının farklı aktiviteler yaparak para kazanmasını sağlayan bu platform farklı ürünlerin pazar değerlendirmesini ve servisini yapmaktadır. Günümüzde bulunan tanıdığımız birçok marka ve pazarlama çalışmaları bu platforma danışarak kullanıcıya dayalı önemli kararlarını alıyor. Bu yüzden kullanıcıların düşüncelerini değerlendirmek amacıyla hizmet veya ürünleri geliştirmek için ilgilenen şirketlerden ücret alırsınız. Bu alanda platformda bulunan aktiviteleri tamamlamak uygulamanın sunduğu gerçek bir iştir.

İnboxDollars uygulamasında para kazanmanın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Önemli bir konunun altını çizmek gerekirsek para çekmek için belirli bir ücrete erişmek durumundasınız. Platformun minimum para çekme tutarı 30 $. Sisteme ilk giriş yaptığınızda hoşgeldin hediyesi olarak hesabınıza 5 dolarlık bir tutar yansır. Bu tutara ulaşabilmek için uygulama içerisindeki aktiviteleri tamamlayıp paranızı biriktirdikten sonra paypal hesabına kayıt olmanız ve paypal hesabınızı İnboxDollars hesabınıza bağladığınız takdirde ödeme almanız mümkündür. Paypal dışında çek yöntemi ile de paranızı çekebilirsiniz. Gold üyeyseniz, ödeme talebiniz 3 ila 9 gün sonra işleme koyulur, gold üye olmayanlar için ise ödemeniz minimum 16 gün sürmektedir. Kağıt çek, mevcut kart veya ön ödemeli visa istediyseniz, işleme alınması 2 hafta kadar sürebilir.

İnboxdollars İle Para Kazanma

Ücretli Anketler

Bu alanda para kazanmanızın ilk yolu İnboxDollars gibi platformlarda çok sık karşımıza çıkan anketlerden geçiyor. Bu işi gerçekleştirmek için yapmanız gereken ilk adım kayıt profilinizi titizlikle doldurmanız ve anketlerinize yoğunlaşıp, büyük bir özveri ile doldurmalısınız. Anketlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir. Bazı anketler kısadır ve diğerlerine göre ücreti daha düşüktür. Anketin uzunluğuna göre ücret artabilmektedir.

Ürün Testi

Daha az karşımıza çıkan fakat iyi kazancı olan bir diğer seçeneğimiz ise ortak şirketlerin ürünlerini değerlendirerek test edilmesidir. Bu işi gerçekleştirmek için belirli bir profille tanışmak gerekmektedir. Bu genellikle oturduğunuz yere ve yaptığınız iş dışı etkinliklere bağlıdır.

E-posta Okumak

İnboxDollars kullanan kişiler tarafından en çok tercih edilen seçeneklerden biri e-posta okumaktır. Diğer yöntemlere göre ödemesi düşük olmasına rağmen gayet rahat bir iştir. Okunulan posta başına ortalama 10 senttir. Yapılan iş sık gelirler edinebileceğiniz ve yapılması kolay bir aktivitedir.

Oyun Oynamak

Bu alanda kazanmanın çok keyifli olduğu diğer bir yolu ise oyunların lansman sürümlerinde oynamak ve düşüncelerinizi dile getirmektir. Bu sayede oyun hakkında kullanıcıların fikrini aldığı şirket geliştirme bakımından oyunu iyi bir performans ile sunabilmektedir. Boş vakitlerinizde oyun oynarak para kazanmak oldukça iyi bir seçenek.

Arkadaşlarınızı Davet Etmek

İnboxDollars ile para kazanmanın en kolay yöntemlerinden biri, arkadaşlarınızı uygulamaya katılmaya davet etmektir. Arkadaşınız katıldığında bunun karşılığında ücretli hediyeler ve ayrıca kişinin aldığı her ödeme için hiçbir şey yapmadan %10 gibi bir ücret alırsınız. Platformda en zahmetsiz ve devamlı kazancı olan yöntemlerden biridir.

Video İzlemek

Bu platformda para kazanmanın diğer eğlenceli yolu ise video izlemektir. Filmle ilgili firmalar yeni fragman yayınladıklarında, ünlü markalar ya da üretim yapan firmalar yeni işler yaptıklarında kısa sürede duyurup ilgi çekmek istiyorlar. Bunun için de bize yatırım yapmaları gerekiyor.

Öğren & Kazan

Bu platformda günlük Öğren ve Kazan uygulamasıda mevcuttur. Genel kültür ve güncel olaylar test veya çoktan seçmeli şekilde sorulmaktadır. Doğru cevap verdiğiniz takdirde para kazanılan bu oyunda minimum 0.05 centten 25 dolara kadar kazanç sağlayabilirsiniz.Bu şekilde hem güncel bilgileri öğrenip hem para kazanma şansını yakalıyorsunuz.

Bir başka tıkla kazan site olan ve en az İnboxDollars kadar kazandıran Clickworker sitesi hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ilgili yazımıza göz atabilirsiniz. (Clickworker Nedir? Nasıl Para Kazanılır?)

İnboxDollars Ne Kadar Kazandırır?

İnboxDollars ile kazanabileceğiniz paranın ortalama bir değeri yoktur. Bu miktar uygulamaya ayırdığınız zamana, yaptığınız görevlerin sayısına ve hesap seviyenize bağlı olarak değişmektedir.

İnboxDollars her yeni üyeye 5 $’lık hoşgeldin bonusu vermekte bunun dışında doldurduğunuz her anket için 0,1 ile 5 $ arasında ödeme yapıyor. Daha fazla kazandıran anketlerin de mevcut olduğunu hatırlatalım. Ayrıca Kazı kazan ve diğer oyunları ile de 0,05 ile 0,25 $ arasında kazanmanız mümkün nadir de olsa bazı durumlar da bu kazanç 5 $, 10$ ve hatta 25 $ seviyelerine çıkabilir.

Sizlere ortalama bir rakam vermemiz gerekirse. Rutin bir şekilde her gün İnboxdollars görevlerini yaparak ay da 50 $ ile 200 $ arasında kazanan kullanıcıların var olduğunu söyleyebiliriz. İnboxDollars para kazanmak istiyorsanız görevleri rutin olarak yapmanız yeterli olacaktır.

inboxdollars para kazanma

İnboxDollars Para Çekme

İnboxdollar ile kazandığınız parayı çekebilmek için öncelikle hesap bakiyenizin en az 15 Dolar olması gerekmektedir aksi durumda paranızı çekemezsiniz. Ödemelerinizi PayPal, hediye kuponu ve Visa kartınız aracılığıyla alabilirsiniz. Seçtiğini ödeme yöntemine göre ödeme işlemi yapılırken ufak bir miktarda komisyon kesintisi olabilir. Ödemeler çekme işlemini yaptıktan sonra bir hafta için de hesabınıza geçecektir. Gold üyeler için bu süre daha da kısadır.

İnboxDollars Güvenilir Mi?

İnboxDollars kesinlikle yasal ve güvenilir bir uygulamadır. Better Business Bureau (BBB) tarafından A+ güvenlik derecesine sahptir. Dünyaca bilinen Netflix, Walmart ve Target gibi önemli şirketlerle ortaklık yapmış olan gerçek bir platformdur. Bu platform bugüne kadar kullanıcılara 80 Milyon doların üzerinde kazanç sağlamıştır.

Sonuç

Bu yazımız da PTC (Paid to Click) yani tıkla kazan sitelerden biri olan İnboxdollars hakkında inceleme yaptık. Sizler de İnboxdollars ile para kazanmak istiyorsanız yazımız da bulunan adımları yapmanız yeterli olacaktır. İnboxdollars gibi tıkla kazan siteler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız siteminiz tıkla kazan menüsünde bu içeriklere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir