İnstaGC Nedir? İnstaGC Para Kazanma

İnstaGC para kazanma konusun da insanlara fırsat sunan bir Paid to Click (Tıkla Kazan) sitesidir. Çeşitli görevler yaparak İnstaGC ile para kazanmakta olan binlerce kişi var. Sizler de evinizden veya iş yerinizden istediğiniz herhangi bir yerde sadece telefonunuz yardımıyla video izleyerek, anket doldurarak veya uygulama indirerek para kazanmak istiyorsanız, bu dileğinizi İnstaGC ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu içeriğimiz de İnstaGC ile nasıl para kazanılır bunu açıkladık.

İnstaGC Nedir?

İnstaGC video izlemek, oyun oynamak, uygulama indirmek veya anket doldurmak gibi çeşitli görevleri yapmanız için size para ödeyen bir web sitesidir. Her görevi tamamladığınızda sizlere jeton verilir bu jetonları dilerseniz nakit parayla dilerseniz hediye kartları ile takas edebilirsiniz.  Hediye kartlarını ise Amazon ve Ebay gibi pazarlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İnstaGC ile kazanacağınız para sizi zengin etmek ancak boş zamanlarınız da az da olsa para kazanmanızı sağlar.

İnstaGC Nasıl Para Kazanılır?

İnstaGC para kazanmak için öncelikle kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olmak için web sitesine giriş yapın, ana sayfada bir üyelik formu göreceksiniz bu formu doldurarak rahatlıkla kayıt olabilirsiniz. Üye olduğunuz için hoş geldin bonusu olarak 10 puan kazanırsınız. Artık para kazanmanız için çeşitli görevlere ulaşabilirsiniz. Görevlerin yanın da size ne kadar para kazandırdığı ve görevin sizden istedikleri yazmaktır. Bunları da göze alarak kendinize uygun görevleri tamamlayarak ek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. İnstaGC para kazanma yolları;

Video İzlemek

İnstaGC’de para kazanmanın en kolay yollarından birisi video izleyerek para kazanmak. Bunun için üst menüde bulunan “Kazan” seçeneğine basın ve “Videoları İzle”  seçeneğini seçin ardından cihazınızın telefon mu yoksa bilgisayar mı olduğunu seçin. Artık izleyebileceğiniz videolara erişebilirsiniz. Videoların üzerinde süreleri ve ne kadar kazandırdıkları yazmakta.

Videoları izlerken ekran başında olmanıza gerek yok videolar arka planda oynarken günlük rutin işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca Hideout TV ve OfferToro sekmelerinin altında bulunan videoları da izleyerek para kazanabilirsiniz. Hideout TV içerisinde yemek, müzik, oyun kanalları gibi kanallarda vardır dilediğinizi izleyebilirsiniz.

instagc ile para kazanma

Anket Doldurmak

İnstaGC para kazanmanın bir diğer yolu da anket doldurmaktır. Ana sayfanızda bulunan İnstaGC kutusuna tıklayarak doldurabileceğiniz anketleri görebilirsiniz. İlk başta doldurabileceğiniz anket sayısı sınırlıdır fakat 500 puana ulaştığınız da  “Tap Research” adlı doldurabileceğiniz yeni bir anket bölümü açılacaktır.

Anketin kaç sorudan oluştuğu ve kazandıracağı para miktarını anket üzerinde yazmaktadır. Anketler genellikle 10 dakikadan daha kısa sürmektedir ve yaklaşık olarak 100 ile 150 arasında puan kazandırmaktadır. 1000 puanın ortalama olarak 1 $’a eşit olduğunu söyleyebiliriz.

Görev Yapmak

İnstaGC üzerinde uygulama indirmek, oyun oynamak, web sitelerini ziyaret etmek, web sitelerine kayıt olmak gibi basit görevleri yapmanız karşılığın da para kazanabilirsiniz. Çeşitli görevler bulabileceğiniz farklı duvarlar vardır. Her duvarın kendine özgü görevleri var örneğin Figure8 duvarın da ses kopyalama gibi görevlere erişebilirsiniz.

İnternet Araması Yapmak

İnstaGC para kazanmak için sunduğu fırsatlardan birisi ise internet araması yapmaktır. Bu şekilde para kazanmak için İnstaGC arama motorunu kullanmanız gerekmektedir. Bu fazla puan kazandırmaz ancak zaten gün için de yaptığınız bir şeyi yaparak az da olsa para kazanırsınız.

İnstaGC arama motorunu kullanmak için destek bölümüne gidin ve burada bulunan “Nasıl Kazanılır” seçeneğine basın ve burada “Web’de Ara” seçeneğini seçerek arama motorunun nasıl kurulduğunu detaylıca anlatan bir rehbere ulaşabilirsiniz. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken fazla para kazanmak için sahte aramalar yapmayın bu İnstaGC’nin dikkatini çekecektir ve programdan atılma riskini taşımaktadır.

Bir başka tıkla kazan sitesi olan WowApp ile de boş zamanlarınız da para kazanabilirsiniz. WowApp ile nasıl para kazanılır öğrenmek istiyorsanız ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz. (WowApp Nedir? WowApp Para Kazanma)

ptc sitesi

İnstaGC Para Çekme

İnstaGC para çekme konusunda kullanıcılarına pek çok seçenek sunuyor. Kazandığınız puanları dilerseniz Amazon, Argos veya Mastercard hediye kartına çevirerek kullanabilirsiniz. Hediye kartlarını hangi firmalar da kullanabileceğinizi görebilmek için İnstaGC web sitesinin sol tarafında ki menüyü kullanabilirsiniz. Ayrıca isterseniz de kazandığınız puanları doğrudan nakit paraya çevirerek PayPal üzerinden çekebilirsiniz. Nakit para çekebilmek için 1 Dolara denk gelen 100 puan toplamanız yeterli olacaktır. Bunun dışında bitcoin, ethereum veya litecoin olarak da ödeme alabilirsiniz ama bunun için minumum ödeme eşiği 50 dolardır.

İnstaGC’nin en iyi yönlerinden birisi ise diğer PTC sitelerin aksine ödemeleri anlık olarak yapmasıdır. Diğer PTC siteler ödemeleri 1 ile 7 gün arasında değişen günler de yapmaktadır İnstaGC ise aynı gün içerisinde yapmaktadır.

İnstaGC Güvenilir Mi?

İnstaGC sitesi güvenilir mi? sorusuna evet cevabını verebiliriz. Yasal bir web sitesidir. Büyük reklam firmaları ile birlikte çalışmaktadır. Kullanıcı yorumlarını da göz atınca sorunsuz bir şekilde ödemelerini alabildiklerini söylemektedir.

Sonuç

Boş vakitleriniz de basit görevler yaparak para kazanabileceğiniz bir web sitesi olan İnstaGC ile nasıl para kazanılır bunu açıkladık. Sizler de boş zamanlarını para kazanarak değerlendirmek istiyorsanız İnstaGC iyi bir seçenek olabilir. İnstaGC para kazanma hakkında merak ettiğiniz bütün bilgilere içeriğimiz de yer verdik. Bol kazançlar.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir