Lucky Step Nedir? Lucky Step Para Kazanma

Lucky Step para kazanma konusunda insanlara ücretsiz fırsat sunan bir mobil uygulamadır. Temel olarak Lucky Step ile yürüyerek ve reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Uygulama kullanıcıların yürümesini sağlayarak sağlıklı yaşam konusunda yarar sağlarken aynı zamanda ek gelir de kazandırmaktadır. Bu içeriğimiz de Lucky Step nedir? nasıl para kazanılır? bu soruların cevaplarını detaylıca verdik. Keyifli okumalar.

Lucky Step Nedir?

Türkçe karşılığı “Şanslı Adım” olan Lucky Step, adımlarınızı gerçek paraya dönüştüren bir mobil uygulamadır. Yürümek dışında sadece reklam izleyerek de nakit paraya çevirebileceğiniz jetonlar kazanma şansınız vardır. Google Play Store veya App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yazımızın devamında Lucky Step nasıl para kazanılır? adım adım anlattık.

Lucky Step Para Kazanma

Lucky Step ile para kazanmak için öncelikle uygulamayı telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirmelisiniz. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra karşınıza klasik bir kayıt formu çıkacaktır bu formu eksiksiz şekilde doldurunuz. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra Lucky Step üzerinden para kazanmak için 3 farklı seçeneğiniz vardır. Bunlar;

Yürümek

Günlük hayatımız da hepimiz zaten yürüyoruz ve bunun için para almıyoruz. Lucky Step ile yürüdüğünüz için para kazanabilirsiniz. Uygulamanın da temel amacı hem sağlık için hem de para kazanmak için yürümeniz yeterli olacaktır.

Lucky Step uygulamasına giriş yaptığınız da sol tarafta bulunan “Adımlar” seçeneğine girin. Burada günlük olarak attığınız adım sayısı yazmaktadır. Jeton değişim butonuna basarak attığınız adımları Jetona dönüştürebilirsiniz. Attığınız her adım için 4 Jeton kazanırsınız. Günlük olarak 5 bin adım attığınızı var sayarsak sadece yürüyerek 20 bin Jeton kazanabilirsiniz.

lucky step nedir

Reklam İzlemek

Uygulama da bir diğer gelir elde etme yöntemi ise reklamları izlemek. Yukarıda ki resimde de göreceğiniz üzere uygulama da Jeton kazanabilmeniz için 3 farklı oyun var. Bunlar; Şans Çarkı, Kazı Kazan ve Şanslı Paralar’dır. Bu oyunları oynayıp Jeton kazanabilmek için öncesinde bir reklam izlemeniz gerekiyor.

Reklamlar en uzun 30 saniyelik oldukça kısa reklamlardır. Reklamı izledikten sonra seçtiğiniz oyunu oynayabilir ve 50 bin Jetona kadar kazanabilirsiniz. Kazanacağınız Jeton miktarı bin ile 50 bin arasındadır ve tamamen şansa bağlıdır.

Davet Etmek

Son yol ise uygulamaya arkadaşlarınızı davet etmektir. Sizin davet bağlantınız ile uygulamaya kayıt olan kişiler için bonus Jeton kazanırsınız. Her bir kişi için tam olarak 20 bin Jeton kazanırsınız. Davet bağlantınıza ulaşmak için uygulamanın sağ altında bulunan “Profil” seçeneğine basın. Ardından en üst kısımda bulunan “Kullanıcı kimliği” butonuna basarak davet kodunuzu kopyalayabilirsiniz.

lucky step nasıl para çekilir

Lucky Step Para Nasıl Çekilir?

Lucky Step para çekme için öncelikle Jetonlarınızı Türk Lirasına çevirmelisiniz. Bunun için uygulamanın sağ altında bulunan “Kazanç” seçeneğine gelin. Jetonlarınızın hemen yanın da “Para Çek” butonu bulunuyor. Bu butona tıklayarak Jetonlarınızı çevirebilirsiniz. Jetonları çevirebilmek için en az 2 milyon Jetonunuz olmalıdır. Takas seçenekleri şu şekildedir;

  • 2 Milyon Jeton = 400 TL
  • 3 Milyon Jeton = 600 TL
  • 5 Milyon Jeton = 1000 TL
  • 8 Milyon Jeton = 1600 TL

Jetonlarınızı takas ettikten sonra paranızı artık çekebilirsiniz. Lucky Step ile kazandığınızı parayı PayPal ile çekebilir veya Hepsiburada ya da Amazon gibi platformlarda kullanabileceğiniz kuponlar ile takas edebilirsiniz.

Lucky Step Güvenilir mi

Para kazanma uygulamalarından birisi olan Lucky Step birçok kişi tarafından tercih edilip kullanılmaktadır. Fakat Lucky Step uygulaması güvenli mi? konusunda kullanıcılar farklı görüşler bildirmektedir. Lucky Step kullanıcı yorumlarını dikkate aldığımızda kullanıcıların ödeme eşiğini geçmesi durumundu sorunsuz bir şekilde paralarını çekebilmektedir.

Ancak Lucky Step yorumlarında da belirttiğimiz gibi kullanıcıların çoğunun ilk başta 1.5 milyon jetonu kolaylıkla topladıklarını fakat kalan 500 bin jetonu toparlarken daha çok zaman harcadıklarını söylemektedir.

Lucky Step Yorumları

Lucky Step 10 milyondan fazla kişi tarafından indirilip Play Store’da 4.2 yıldız oranı ile birçok kullanıcı tarafından kullanılan bir uygulamadır. Lucky Step üzerinde para kazanmak isteyen birçok kullanıcı bu sitenin güvenilirliği ve para çekim konularında diğer kullanıcılar tarafından Lucky Step yorumlarını merak etmektedir. Bizlerde evdenkazan ekibi olarak birçok kullanıcı yorumunu göz önünde bulundurarak bu uygulama hakkındaki yorumlarımızı belirttik.

Lucky Step uygulamasında para çekmek için minimum 2 milyon jeton toparlamanız gerekiyor. Ancak 1.5 milyon jetonu çok kolay ve hızlı bir şekilde kazanabilirken geriye kalan 500 bin jetonu kazanmak çok daha uzun sürmektedir. Lucky Step’e harcadığınız zaman kazanacağınız paraya değdiğini söyleyemeyiz. Ancak yine de boş zamanlarda para kazanabileceğiniz alternatif bir uygulama olarak kullanabilirsiniz.

Lucky Step Hile

Lucky Step hilesini bulmak isteyen birçok kişi hile ile kolay fakat yasak yollar ile para kazanmayı hedeflemektedir. Bizlerde Lucky Step uygulamasında herhangi bir açık veya hile var mı diye araştırmalar yaptık. Fakat beklediğiniz gibi bir sonuca varamadık çünkü Lucky Step güvenlik konusunda oldukça korunaklı bir uygulama olduğu için hakkında herhangi bir hile yoktur. Olsa bile kullanmamanızı tavsiye ederiz bunun sebebi ise uygulamadan sınırsız süre uzaklaştırılabilir ve tüm emekleriniz anında yok olabilir. Yani kolay yoldan kazanç elde etmek isterken elinizdekinden olabilirsiniz.

Sonuç

İçeriğimiz de yürüyerek ve reklam izleyerek para kazanabileceğiniz bir uygulama olan Lucky Step’den bahsettik. Kullanıcıların merak ettikleri Lucky Step nasıl para çekilir? Lucky Step güvenilir mi? gibi sorulara elimizden geldiğince cevap verdik. Sizler de Lucky Step ile para kazanmak istiyorsanız yazımız da belirttiklerimize dikkat ediniz.

Sanal Ayakkabı ile Yürüyerek Para Kazanabileceğiniz başka bir uygulama olan Stepn hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ilgili yazımıza bakabilirsiniz. (Sanal Ayakkabı: Stepn ile Para Kazanma)

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir