Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma ve Uygulamaları

Boş zamanlarınız da telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan evde reklam izleyerek para kazanmak istiyorsanız bu içeriğimiz tam size göre başından sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Bu içeriğimiz de evde reklam izleyerek para kazanma hakkında bunu nasıl yapacağınızdan, reklam izleyerek ne kadar para kazanılır, reklam izleyerek para kazanma siteleri ve uygulamaları hakkında gerekli bilgilere yer verdik.

Evde Reklam İzleyerek Para Kazanılır Mı?

Evde reklam izleyerek para kazanmanız mümkün ve sanıldığından daha kolay. Doğrusunu söylemek gerekirse reklam izleyerek kazanacağınız para tek başınıza geçinmeniz için yeterli olmayacaktır fakat reklam izleyerek oturduğunuz yerden iyi miktarlarda ek gelir kazanıp evinizin geçinmesine yardımcı olabilirsiniz.

Evde Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Evde reklam izleyerek para kazanmak istiyorsanız; ihtiyacınız olan tek şey bilgisayar ya da telefon ve birde internet bağlantısı yeterlidir. Evde eklam izleyerek para kazanmak çoğunlukla web tabanlı internet siteleri üzerinden gerçekleşmektedir. Yazımızın devamında önerdiğimiz web sitelerinden sizin için en uygununu seçerek başlayabilirsiniz. Sizin için uygun olan web sitesini veya sitelerini seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey o web sitesinin size vereceği çok uzun olmayan reklamları evinizden veya iş yerinizden boş olan bir vaktinizde izlemek olacaktır. Bu sitelerden reklam izledikçe hesabınızda biriken parayı kullandığınız sitenin belirlediği minumum ödeme eşiğini geçtiği anda banka hesabına aktarabilirsiniz.

Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma Uygulamaları

Ücretsiz şekilde indirip evde reklam izleyerek para kazanabileceğiniz mobil uygulamalar;

WowApp

WowApp, Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz evde reklam izleyerek para kazanma uygulamasıdır. Reklam izlemek dışında anket doldurarak, arkadaşlarınızı davet ederek veya uygulamadaki diğer görevleri gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. WowApp, bugüne kadar Google Play Store üzerinden 1 milyondan fazla indirildi. İncelemelere ve derecelendirmelere gelirsek, 5 yıldız üzerinden 3,9 yıldız almıştır.

WowApp ile reklam izlemek dışında farklı para kazanma yolları da vardır. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız ilgili içeriğimize bakabilirsiniz. (WowApp Nedir? WowApp Para Kazanma)

SlideJoy

SlideJoy uygulamasını telefonunuza indirerek kaydolduğunuz da telefon ekranını her açtığınız da kilit ekranınız da reklam göreceksiniz. Kilit ekranı uygulaması olarak da bilinir. Hediye kartları veya nakit olarak ödeme alabilirsiniz.

Viggle App

Viggle uygulaması kullanıcıların videolar aracılığı ile etkileşim kurmaları için ödeme yapan uygulamalardan biridir. Uygulamaya kaydolduktan sonra uygulamayı kullanarak herhangi bir TV programına giriş yaptığınızda hediye puanlar alırsınız. Bu hediye puanlarını hediye kartına veya nakit paraya dönüştürerek kullanabilirsiniz.

Viggle ile para kazanmak istiyorsanız Viggle hakkında daha detaylı bilgi verdiğimiz içeriğimize göz atabilirsiniz. (Viggle Nedir? Viggle ile Sende Para Kazan)

Reklam İzleyerek Para Kazanabileceğiniz Mobil Uygulamalar

Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri

Sizin için reklam izleyerek para kazanacağınız web sitelerinin en güvenilir olanları, en çok parayı kazandıranları araştırdık.

Swagbucks

Swagbuck reklam izleyerek para kazanabileceğiniz web siteleri arasında en popülerlerinden biridir. Swagbuck reklam izlemek dışında, anket doldurarak veya oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz. Swagbuck bugüne kadar üyelerine toplamda 575 milyon dolardan fazla ödeme yapmıştır. Siteye kaydolduğunuz da 5 dolarlık hoşgeldin bonusu alıyorsunuz. Minumum ödeme eşiği 3 dolar olan web sitesinde boş vakitleriniz de reklam izleyerek para kazanabilirsiniz.

Swagbucks hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili yazımıza bakabilirsiniz. (Swagbucks Nedir? Nasıl Para Kazanılır?)

Ojooo Wad

Yine global bir reklam izleme sitesi siteye kaydolarak reklam izlemeye başlayabilirsiniz. Ojooo wad günde yaklaşık olarak size 10 reklam izleme hakkı verir. Ödemeler dolar üzerinden oluyor. Ortalama olarak izlediğiniz reklam başına 10 cent yani 1 lira civarında kazanıyorsunuz.

Ojooo Wad hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili yazımıza bakabilirsiniz. (Ojooo Wad Nedir? Ojooo Wad Para Kazanma)

InboxDollars

Evde reklam izleyerek para kazanmanın hızlı ve kolay yolunu sunan web sitesidir. Uygulamaya kaydolarak 5$’lık hoş geldin bonusu alırsınız. Günde 30 kadar reklam izleyebilirsiniz izlediğiniz reklam başına 5 ile 25 cent arasında yani 50 kuruş ile 2.5 lira arasında ödül kazanırsınız. Günde 30 reklam izlediğinizi varsayarsak günlük kazancınız 100 lira kadar olabilir. InboxDollars sitesinin minumum ödeme eşiği 30$’dır. Ödemeleri PayPal ve çeşitli hediye çekleri ile alabilirsiniz.

PrizeRebel

PrizeRebel reklam izleyerek, anket doldurarak ve siteyi arkadaşlarınıza önererek para kazanabileceğiniz bir web sitesidir. PrizeRebel sitesi 2007’den bu yana üyelerine toplam 22 milyon dolar ödeme yaptı. Ödemeler PayPal parası ya da hediye kartı üzerinden olur. Bu hediye kartlarını Amazon gibi sitelerde kullanabilirsiniz. Minimum ödeme eşiği 2 dolardır.

AdWallet

Sadece reklam izleyerek boş vakitleriniz de para kazanmak istiyorsanız AdWallet sitesine göz atmayı unutmayın. Yalnızca bir reklam izleyerek 3 dolara kadar kazanabilirsiniz. Herhangi bir arkadaşınıza bu siteyi tavsiye ettiğiniz de ve arkadaşınız bu siteyi kullanmaya başladığında ek olarak 1 dolar kazanırsınız. Hesabınızda ki parayı en az 10 dolara tamamladığınızda bu parayı ilgili banka hesabınıza ya da PayPal hesabınıza aktarabileceksiniz.

Evde reklam İzleyerek Aylık Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde reklam izleyerek bir ay da ne kadar para kazanabilirsiniz. Öncelikle evde reklam izleyerek para kazanmamıza olanak sağlayan web sitelerinin büyük çoğunluğu dünya çapında sitelerdir. Bu nedenle yüksek olasılıkla ödemeleriniz Dolar veya Euro üzerinden olacaktır. İnternetten reklam izleyerek ay da ortalama olarak 100$ ve 1000$ arasında para kazanabilirsiniz. Ülkemizde artan döviz kurunu göz önünde bulundurursak çok iyi gelirler elde edebiliriz. Reklam izleyerek kazandığımız paranın miktarını belirleyen en önemli şey süreklilik eğer sizde bu meblağlarda para kazanmak istiyorsanız günde en az birkaç saatinizi bu işe ayırmalısınız. Yani kısacası ne kadar para kazandığınız bu işe ayırdığınız süreye bağlıdır.

Reklam İzleyerek Para Kazanabileceğimiz Siteler

Evde Reklam İzleyerek Para Kazanma Hakkında İpuçları

Evde reklam izleyerek kazanacağınızı parayı arttıracak ipuçları;

Daha önce belirtiğimiz gibi internetten reklam izleyerek para izlemekte en önemli konu sürekliliktir. Her gün aksatmadan izleyebileceğiniz kadar reklam izlemelisiniz. Günlük olarak kazandığınız para sizin için pek bir şey ifade etmeyebilir fakat günlük kazandığınız parayı her gün kazandığınızda bir ayın sonunda kayda değer bir para kazanmış olacaksınız. Size verebileceğimiz bir başka tavsiye ise reklam izleyerek para kazanabileceğiniz web sitlerinin ortak noktaları izleyeceğiniz reklam sayılarının sınırlı ve reklam sürelerinin kısa olmasıdır. Örneğin bir sitede izleyebileceğiniz reklam sayısı on adet ve süreleri ortalama otuz saniye bu reklamların hepsini izlemeniz yaklaşık altı dakikanızı alacaktır. Kazanacağınız para miktarını artırmak istiyorsanız yalnızca bir siteye bağlı kalmamalısınız. İlk sitenizde ki maksimum reklam sayısını izledikten sonra hemen ardından başka bir siteden de izleyebileceğiniz bütün reklamları izlemelisiniz. Yani kısacası izlediğiniz reklam sayısı ne kadar çok ise kazandığınız para da o kadar çok olacaktır. Son olarak reklam izlerken ekran başında kalmanıza gerek yok, reklamlar arka planda oynarken siz günlük rutin işleriniz ile ilgilenebilirsiniz.

Sonuç

Anlayacağınız üzere evde reklam izleyerek para kazanmak hiç de zor değil. Siz de günlük rutin işlerinize devam ederken boş vakitleriniz de reklam izleyerek aile geçiminize katkı sağlamak istiyorsanız kesinlikle evde reklam izleyerek para kazanmayı denemelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir